Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Belki çok tartışıldı ama 25000 liraya kadar hangi 0 motosiklet?

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fazer 8 olur aslında ikinci el düşünürsen tabi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne alırsan al ama çabuk al, fuarla birlikte fiyatlar yükselecek. Emin ol bulduğun motorları mumla ararsın
    ysnka83 bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ysnka83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen ama mevcut piyasa şartlarına göre özellikle 0 da 20-25 bandında 250 cc.ler.
    Japon adında satılan ama japon kalitesi olmayan motorlar yerine, CF Moto 400NK, Dominar alın ne şehir içinde üzülün ne uzun yolda. Şahsen ben böyle yapardım. MT25, cbr vs bu paraları hak etmiyorlar.
    Angrypower ve ysnka83 bunu beğendiler.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    dominar 400 mantikli. cikti mi bilmiyorum ama suzuki v strom 250 de dusunulebilir belki. dominar cok agir degil. ben pulsar kullanirken test etmistim ve cok guzel bacak arasina geliyordu motor. ayrica kaydirmali debriyaj ve abs buyuk nimet.
    ysnka83 bunu beğendi.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatlar malum.Ben olsam şu piyasada sym wolf 250 alirim, 13000 tl de cepte kalir, ayrica vitesli motosikletten beklentini de olcmus

olursun bir nebze.Bu sene fiyatlar fırladı malum, fiyatta anlasamasaydim tam zamlar bindirilirken sym wolf da aklımdaydı.

He Abs olsun dersen, bi test sürüşü ayarlayıp dominar almak da mantıklı duruyor piyasada.

Motosikleti
    Yamaha xmax 250,Bajaj Dominar 400,Mt07 Tracer
    Görüşlerini bildiren tüm arkadaşlara teşekkürler. Öncelikli tercihim absli bir motosiklet dominarı şehir dışı ve içi sürmüşlüğüm var(kardeşimde var) torku,ivmelenmesi benim için gayet ideal ancak artçı konforu pek hoş olmamakla beraber ağırlığı da negatif etki oluşturdu bende. Mt ise çift silindir olması ve dominar kadar güç verebilmesi ve üstelikte hafif olması tercih edilmesinde artı ancak artçı konforunun dominar gibi olacağını umuyorum birde fiyat olayı var (2018 abs li için) konuşuyorum. Bir de kapalı kutu yeni honda cb 250r var görüntüsü güzel tek silindir hız ve artçı konusunda yine dominarı aratmaz mt ile yarışamasa da fiyatı belirsiz ve tur motoruna dönüşür mü muamma? (tur camı,çanta demiri vs.) açısından anlayacağınız kararsızım.

HyperXCrossfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Cb250r artci konforunun dominar ve mtden daha kotu olacagini tahmin ediyorum, cf moto nk400 ile mukayese edilebilir belki.Fotolara baktiginizda arka taraf cok kucuk.Yine canta vs. icinde yer yok neredeyse.

Mt ile doninarin birde motor karekteristigi farkli.Mt ile yuksek devirlere cikabiliyorken dominar tam terse 9000-9500 civarinda kesiciye giriyor.Uygun fiyattan alirsaniz, suan 17,5-18,5 bandinda bulunabilir dominar gayet tatminkar.
    ysnka83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı HyperXCrossfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cb250r artci konforunun dominar ve mtden daha kotu olacagini tahmin ediyorum, cf moto nk400 ile mukayese edilebilir belki.Fotolara baktiginizda arka taraf cok kucuk.Yine canta vs. icinde yer yok neredeyse.

Mt ile doninarin birde motor karekteristigi farkli.Mt ile yuksek devirlere cikabiliyorken dominar tam terse 9000-9500 civarinda kesiciye giriyor.Uygun fiyattan alirsaniz, suan 17,5-18,5 bandinda bulunabilir dominar gayet tatminkar.
    evet arka taraf pek büyük görünmüyor en fazla dominarın ki kadar diye tahmin ediyorum. Fotolardan gözüktüğü kadar. Maalesef fiyatlar öyle uçtu ki 250-400 cc arasında 25bin gibi fiyatlara 0 makine ancak bu saydıklarımız oluyor. Ülkemizde artan bir fiyat ise asla azalmıyor o yüzden hep f/p makinelerine bakıp ulaşabildiğimizi alıyoruz.Fuardan sonra biraz daha artacaktır ki bu ikinci eli de coşturur.Ne yapacağız bakalım.

Motosikleti
    Hornet 650
    O paraya 2. el mt 07 alırdım.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya 2. el mt 07 alırdım.
    temiz bulursan kosa kosa al.
    mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    Mt 7 hem büyük gelir yakıtı,gitmesi vs. hemde benim ehliyet ona yetmez.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    400nk ya bak bi bence

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Artçılı uzun yol ve 250cc dedin mi scooterdan şaşmıcan. 2. el istemediğin için söylüyorum.
    Veya bütçeye ufak bir ilave ile sıfır Benelli TRK502 ABS 500cc 34.99kW ve A2 ile kullanılabiliyor olması avantaj. 27,500.TL ya fuar sonrası teslim ediyorlar.
    ysnka83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçılı uzun yol ve 250cc dedin mi scooterdan şaşmıcan. 2. el istemediğin için söylüyorum.
    Veya bütçeye ufak bir ilave ile sıfır Benelli TRK502 ABS 500cc 34.99kW ve A2 ile kullanılabiliyor olması avantaj. 27,500.TL ya fuar sonrası teslim ediyorlar.
    Trk 502 de çok düşünmüştüm ancak şu an hiç bir bayiide yok. Ve yeni modeller fuardan sonra zamlı olarak gelir sanırım 30 bin bandını geçer bu da beni aşar zaten 27.5 bin lira da olsa çantası şuyu buyu derken yine 30 u geçer. Ha bir de servis durumları var ki tam bir muamma o yüzden benelli den vazgeçmiştim.Hala hazırda xmax 250 abs motorum var artçılı ve uzun yolda özellikle yük taşıması anlamında ve konforda harika ancak ara hızlanmalar sollamalar hep düşündürüyor e birde çok yakıyor. Diğer seçenekler arasında dominar en makulu gibi önce xmax i satmam lazım tabi ve kıyamıyorum da :/

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Bir ara herkes bajaj mı aman aman kaç derdi ne oldu şimdi herkes bajaj diyor anlamıyorum

Route16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Dostum cb250R'ı bekle derim.
    ysnka83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Route16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum cb250R'ı bekle derim.
    aynen zaten şurada fuara sayılı gün kaldı her ne alacaksam yeni fiyatlardan almak durumunda kalacağım o kesin.

Arkadaşım MT25 tur motosikleti değil ayrıca, Aranızda hiç tur camı takılmış MT25 göreniniz vaarmı? Ben görmedim.En güzel mevcut alınacak motosiklet SUZUKI INAZUMA.. Honda markasında ise CBR düşünebilirsin.Sport touring bir motosiklet.Daha fazla bilgi için INSTAGRAM omeryigit89
    Justforfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ÖmerYiğit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım MT25 tur motosikleti değil ayrıca, Aranızda hiç tur camı takılmış MT25 göreniniz vaarmı? Ben görmedim.En güzel mevcut alınacak motosiklet SUZUKI INAZUMA.. Honda markasında ise CBR düşünebilirsin.Sport touring bir motosiklet.Daha fazla bilgi için INSTAGRAM omeryigit89
    Sadece Mt değil teoride dominarda tur motoru değil ama ben bir kaç aparat ile tur motoruna dönüştürmek istiyorum ki bir çok dominar mt kullanıcısı yapmış görmüşlüğüm var hatta mt 25 tracer desek yanlış olmaz Tam da isteğim o yönde inazuma abs li olsa düşünülürdü belki ancak yok.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    Abi artçılı uzun yol diyorsan konfor diyorsan yakıt diyorsan suzuki inazuma f derim başka da bişey demem. sıfırı da 18.000 civarı.
    ysnka83 ve Justforfun bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler