Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Abus Disk Kilidi Anahtarlarımı Kaybettim Motor Kilitli Kaldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Alıntı TUTITO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam on tekeri komple söker sanayinin yolunu tutardım.
    Her problemi spiralle çözmeye alışık ustalardan biri sizi bekliyor olacaktır.
    Biraz zorlanabilirler ama diske zarar vermeden kesebileceklerini düşünüyorum.
    Abus mabus farketmez... Cauuuvvvv....
    Ama daha önce anahtarcı kilitci dolasirmisiniz, orasını bilmem. Her halükarda on tekeri sökün.
    Verdiginiz videodaki Turk arkadaslar Spiral ile keserlerdi ama ugrasmadilar bile.
    Ince bir disk kullansalar daha kolay olur. Kalin disk kullansalarda farketmezdi, sadece zaman meselesi.
    Ayrica su jeti denenebilirdi. Emin olun, yag gibi keserdi.

2. dakikadan baslayabilirsiniz :

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gv 250
    Muhtemelen en işinize yarayacak çözüm taş makası.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    magsonVE
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı kilidi bende kullanıyorum,öyle hırsızın açacağı kilit değil bu,anahtarının bile eşi benzeri yok farklı bir şekli var,,zaten az oynat bağırmaya başlıyor ,sesinide kesemiyorsun,adamlar öyle bir yapmışki pilini çıkarmak için kilidi açıp mekanizmayı dışarı çıkarmak ve sonrasında içerdeki pil ve alarm yuvasını dışarı çıkarmak gerekiyor,sudan falanda etkilenmiyor

ben olsam ,sökene kadar bayağı ortalığı havaya kaldıracak ama komple ön tekeri söküp,fren diskiyle birlikte çıkarıp ,tekere yeni bir disk takıp kullanırdım,bu arada kilidide 1 ay tatil yaptırır anahtarı gelincede çıkarırdım

spiralle kes demiş arkadaşlar,,tamam tekeri söküp sanayide zorda olsa kesip çıkartılır ama kilide yazık olur,800-900 tl yazık,bütün her parçası döğme çelikten yapılmış dünyanın en iyi disk kilidi bu heba edilmez
    Arkadaşımın dediği gibi yapmayı planlıyorum açıkcası. Kilide hala ihtiyacım olucak. Bunu parçalayıp yenisini alacağıma ikinci el çıkma bi disk takıp yedek anahtarlar gelene kadar motoru gözümün içine sokucam artık Acaba diyorum diski söksemde çift disk olarak değilde tek disk olarak bir süre öyle kullanabilir miyim 😂😂

Yahu herkes kilidi kesme taktiği vermiş. Uleyn o kilidin en ucuzu amazonda 101 euro. Tr fiyatını söylemeye gerek bile yok. Adam zaten anahtarlı çözüm önerisi istemiş.

Aynısı başına gelen olsa kilidi kesmeyip anahtarı bekleyecek adamlar kes kes diyor.
    YERUÇAĞI ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı aLoneman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu herkes kilidi kesme taktiği vermiş. Uleyn o kilidin en ucuzu amazonda 101 euro. Tr fiyatını söylemeye gerek bile yok. Adam zaten anahtarlı çözüm önerisi istemiş.

Aynısı başına gelen olsa kilidi kesmeyip anahtarı bekleyecek adamlar kes kes diyor.
    bekara karı boşama meselesi gibi

aklı olan kimse 800-900 liralık kilidi kesmez,,parayı kumdan topluyorsa başka
    aLoneman ve espresso bunu beğendiler.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Abus disk kilit var,bu kilidin kartını,benden önceki sahibi kayıp etmiş,bende son kalan anahatarı evi taşıdıktan sonra yedeğini çektireyim derim,evde aradım taradım bulamadım,biz disk kilidiine nasıl bir anahtar uydurabiliriz

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    En korktuğum şey ABUS'un anahtarın içinde kırılması, kaybolması.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    2 sene önce bende anahtarlar vardı kilidin kendisini kaybetmiştim.
    6 ay sonra evin bi kenarında buldum kilidi. neyseki kayboldu diye anahtarları atmamıştım.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ben de Abus granit etreme zincir aldığımda işyerine sipariş vermiştim. Fiyatını duyan arkadaşlar dalga geçmişti kilide de kasko yaptır diye.
    Motoru evin önünde ağaca bağlayıp kilitlerken abus yazıları görünecek şekilde seriyorum kilidi belki gören hırsız cayar da uğraşmaz diye.
    Apartmanın önünde işyeri var, önünde de pitbull bağlı duruyor, hayvanın yanına yaklaşmaya korkmasam arkadaş olsam da motoru köpeğin kulubesinin yanına bağlasam diyordum ama baktım akşamları köpeği içeri alıyorlar, sordum, köpeği çalmasınlar diye alıyorlarmış. Pitbull köpeğin bile çalınmasın diye içeri alındığı şehirde ne kilit taksak kesin çözüm değil.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Anahtar kaybetmek elbet kötü bir durum da benim arkadaş anahtarı yanlışlıkla Abus Detecto içinde kırdı. 3 gün uğraştı, çilingir getirdi, kimse beceremedi açmayı, en sonunda ön diski kestirdi, yeni disk aldı. 3 gün boyunca da her müdahelede alarmın çalması ve komşularla papaz olması da cabası.
    sutlusoda bunu beğendi.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anahtar kaybetmek elbet kötü bir durum da benim arkadaş anahtarı yanlışlıkla Abus Detecto içinde kırdı. 3 gün uğraştı, çilingir getirdi, kimse beceremedi açmayı, en sonunda ön diski kestirdi, yeni disk aldı. 3 gün boyunca da her müdahelede alarmın çalması ve komşularla papaz olması da cabası.
    Hayrına lockpickinglawyer a gönderseydiniz hocam

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Selami27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayrına lockpickinglawyer a gönderseydiniz hocam
    Bol bol dua ettim, iyi dileklerimi sundum. Diski kesmek zorunda kaldılar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    magsonVE
    hocam konu sahibi benim selami27 kardeşim hayatta herşey mümkün, üslubunda elbet düzelir birgün. Tavsiyeler üzerine diski tekerden ayırıp yeni papatya disk aldım motoru kullanmaya devam ettim. Abus kartım olduğu için TR bayisinden yeni çift anahtar getirttim. Yaklaşık 1 ay sürdü. Çift anahtara o zaman toplamda 100 lira civarı aldım.
    sutlusoda, espresso ve fz6_fazer bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Alıntı ufuk01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam konu sahibi benim selami27 kardeşim hayatta herşey mümkün, üslubunda elbet düzelir birgün. Tavsiyeler üzerine diski tekerden ayırıp yeni papatya disk aldım motoru kullanmaya devam ettim. Abus kartım olduğu için TR bayisinden yeni çift anahtar getirttim. Yaklaşık 1 ay sürdü. Çift anahtara o zaman toplamda 100 lira civarı aldım.
    Abus disk kilidi yedek anahtar lazım banada satın aldığım yerimi aramaliyim?

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Alıntı Gofretcocuk5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abus'un sitesinde anahtar istemek için Türkiye'de motoplus'ı gösteriyor. Belki orayı ara ilk önce.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Alıntı KırmızıGrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abus'un sitesinde anahtar istemek için Türkiye'de motoplus'ı gösteriyor. Belki orayı ara ilk önce.
    Anladım abusun sitesinden baktım ABD ile kanada Gözüküyor ülke olarak

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anahtarcılar yedek yapamıyor mu ?
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Aradım sipariş verdim Almanya'dan gelecek artık ne zaman gelirse

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Aradım sipariş verdim Almanya'dan gelecek artık ne zaman gelirse
    Ücret ne kadar acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Ledsiz ışıksız olan 140 tı
    Işıklı anahtarı aldım 210.verdim
    KırmızıGrom bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)