Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Plakasız Motosiklet Sahibi Polisle Kavga Etti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Adıyaman’da plakasız motosiklet ile trafik uygulamasına takılan şahıslar polisle kavga etti.

Edinilen bilgiye göre, Atatürk Caddesi Mimar Sinan Kültür Parkı önünde trafik polisleri motosikletlere yönelik uygulama başlattı. Trafik polisleri plakasız bir motosiklet durdurdu. Sürücüden evraklarını istedi. Plakasız olan motosikleti polis bağlamak isteyince sürücü İ.G. ve ağabeyi A.G. polisle tartıştı. Tartışma daha sonra kavgaya dönüştü. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polise zorluk çıkaran 2 kişi göz altına alınırken, olayda 2 polis darp edildi.
    Şahısların motosikleti bağlanırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İha..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Polise yetki verip plakası olmayan dur ikazına uymayan tüm araçlara silah kullanma yetkisi vereceksin yetkiyi kullanan memur u da yargılamayacaksın. Bunun gibi çakalların soyları tükenir yok olup giderler böylece.
    allegromod bunu beğendi.

Ali Sungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 125 cc
    Plakasız motorlara benzin satılmamalıdır...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polise yetki verip plakası olmayan dur ikazına uymayan tüm araçlara silah kullanma yetkisi vereceksin yetkiyi kullanan memur u da yargılamayacaksın. Bunun gibi çakalların soyları tükenir yok olup giderler böylece.
    Evet, sonra zevkine güç gösterisi için vatandaşı taciz eden canavarlaşmış polis memurlarını napacaksınız?

Malesef bu tip olayların o kadar kolay çözümü yok. Eğitimsiz insan sayısını azaltmak, insanları bilinçlendirmek en iyi çözüm, o da o kadar kolay değil malesef...
    YERUÇAĞI, kalidor ve fatih.met bunu beğendiler.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Eğitim şart.
    Herkese, her yere...

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Ali Sungur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakasız motorlara benzin satılmamalıdır...
    Çözüm değil. Bidonla alır yine koyar. Sıkı denetimden başka yolu yok.
    Kafan varsa kask kullan.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bidonla gelene ruhsat sorulmalı.

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Plakasız motosiklete binmek yasa dışı değil mi? Neyin kavgasıymış bu keşke polislerimiz vursaymış kırbacı da gösterseymiş feleklerini.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Anti klişe timinin dayağını göze alarak söylemek istiyorum ki: Eğitim Şart !!!!
    kalidor bunu beğendi.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bidonla gelene ruhsat sorulmalı.

ruhsat istemek veya yasaklamak çözüm değil,benzin almak isteyen her türlü alır,,ruhsatı olmayan adam gider ruhsatı olana aldırır,onun depodan çekip kendi deposunu doldurur,hatta istese sarnıç bile yapıp ruhsatlı motorla defalarca alarak içini benzinle doldurur ordan çekip çekip kullanır,demokrasilerde çare tükenmez

eğitim ve denetim şart başka yolu yok

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakasız motor acaba hurda belgeli miydi yoksa çalıntı mı acaba? vatandaşımızdan memurumuza kadar adaletli olanlar çok az gerçekten.

kürt türk yada başka bir ırktan ayrım yapan biri değilim onu baştan söyleyeyim.

1- iş yerinde iş güvenlik ile konuşmam gerek ve benden sonra geldiği halde sırf kürt olduğu için beni değil o arkadaşın işini gördü ve beni bekleticekti.

2- esenyurt ırmaklar marketten kapanma saatinde çöpe attıkları fişi istedik ve masuz vermediler, kaş göz işareti yaptılar birbirlerine. tahminimce yine tanıdıkları için saklayacaklar ve onlarda kürttü.

3- iş yerinde çok sevdiğim bir kürt usta aramıza yardıma gelen diğer kürt adamı çok savundu. yeni gelen kürt eleman aşırı hata yapıp dediklerimizin tersini uygulamasına rağmen yine kolladı onu, hani kolluyor ama kendisi bizden daha çok sinirleniyordu yardımcısına. düşünün orada iki usta ve ben çalışırken yeni gelen eleman telefonla oynuyordu. sonunda yolladık adamı ama korumak için baya direndi.

hani ben kürt türk ayrımı yapmıyorum ama buradan da belirteyim şahsen onlar kendilerini kayırıyorlar ve bunlar kardeşliğimizi bozan şeyler.

4- 1 seneyi geçti icralık dosyamızı ödeyip kapatalı ama e-devletten silmiyorlar. ödediğimiz avukata sorduğumuzda ise sıra çok o yüzden zaman alıyor diyor ama benzer durumu abim yaşadı ve 150 lira verip işlem önceliği tanıtabiliyorsun kendine. yani 150 lira daha haksız kazanç elde ediyorlar. belkide 2 seneyi doldurdu emin değilim.

5- cadde de bisikletliyi arabasıyla öldürüp birde ailesinden 50 bin lira tazminat alınan bir ülkedeyiz.

6- karısını bıçaklayan adam olay yerinden kaçarken kadın ayağa kalkıp yardım istiyor ve bunu gören adam tekrar gelip kadının boğazını kesiyor ve kadın nasıl olduysa artık yine hayatta kalıyor ve hatırladığım kadarıyla o adam bilmem ne şartıyla serbest bırakılıyordu.

7- soma facisı için konuşma yapmaya giden başkanımız orada esnada dayak attırıp birde bir çocuğun ensesine parmak izerini çıkartıyordu ve bir yandan da yuhlayan birini gözüne kestirip yanına gidip "hadi ben yanındayken de yuhla bakalım" diyordu. bir başkan karşısındaki provokatör dahi olsa bu şekilde uslubunu düşürmez.

ben unutuyorum olayları, aklına gelenler çoğaltabilir maddeleri.
    ergunerbaş bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Adıyaman'da plaka ruhsat işlemleri için vatandaş emniyete mi, yoksa IŞİD'e mi başvuruyor ?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anti klişe timinin dayağını göze alarak söylemek istiyorum ki: Eğitim Şart !!!!
    çok fazla klişe kullandığın seni takibe aldık. dayak geliyor, hazır ol.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oyle zaten. Uygulamadan kacanlara sıkıyorlar. Kac habere sahit oldum uygulamadan kacip tum bedenine mermi yiyenleri. Iyi de oluyor. Yetkileri var ama cogu vicdanli davraniyor yine. Ben olsam rpg bile kullanirdim uygulamadan kacanlara

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sakarya da bayan memurlar var dur diyor duruyorsun sonra bi eksik varsa tatlı dil güler yüzle çakıyor ceza yı ohh miss
    bizim bi arkadaşa plaka katlanır diye park halinde ile 450 tl yi çakmış

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oyle zaten. Uygulamadan kacanlara sıkıyorlar. Kac habere sahit oldum uygulamadan kacip tum bedenine mermi yiyenleri. Iyi de oluyor. Yetkileri var ama cogu vicdanli davraniyor yine. Ben olsam rpg bile kullanirdim uygulamadan kacanlara
    gta vice city.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)