Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CBR 1000RR varken bunları kim napsın :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraderim neden sadece Türkiye ' de ki motosiklet kullanıcılarını uyandırıyorsun dünyanın geri kalanında da Honda harici motorlar üretilmekte, oralarıda uyandırıver kapatsınlar fabrikaları, böyük sevap işlersin..
    Vay nikky geldin demek

yanlış yerden vuruyosun,ilk linke tıkladıysan Honda'nın Kawasaki den 1000 USD daha pahalı oldugunu görebilirsin,diğer modellere de bir bak istersen.

Hal boyleyken Honda harici diğer modelleri tercih edenlere tek kelime edememm.

Şimdi de Türkiye deki fiyatları bi zahmet sen yaz.

Açıkçası yakın fiyatlar olsa ben Honda almazdım her ne kadar daha üstün olsa da Çünkü en güzeli bana göre bu

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence siz süreye bakıp direk paylaşmış sınız yazıyı hiç okumamışsınız. Orada CBR1000RR'ı övme gibi bir durum yok. Orada en iyi motor R1'de gözüküyor ayrıca. Tork-devir eğrisi grafiği de gayet net gözüküyor.
    Yuh artık YasinC,sana söylecek sözüm yok,hiçbişey okuyamıyosan 1. linkte tablo var Total puan vermişler yardımcı olurdu sana.

2. linkte zaten sıralamalı gitmişler,göz göre göre yapma bari...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Pink Floyd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay nikky geldin demek

yanlış yerden vuruyosun,ilk linke tıkladıysan Honda'nın Kawasaki den 1000 USD daha pahalı oldugunu görebilirsin,diğer modellere de bir bak istersen.

Hal boyleyken Honda harici diğer modelleri tercih edenlere tek kelime edememm.

Şimdi de Türkiye deki fiyatları bi zahmet sen yaz.

Açıkçası yakın fiyatlar olsa ben Honda almazdım her ne kadar daha üstün olsa da Çünkü en güzeli bana göre bu

http://www.mcnews.com.au/wp-content/...-RHF-Black.jpg
    yoo fp açısından bakmıyorum , dünya kaynaklarını boşa harcayan Honda harici tüm fabrikalar kapansın , doğru yolu dünyanın geri kalanına da gösteriver ��

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yoo fp açısından bakmıyorum , dünya kaynaklarını boşa harcayan Honda harici tüm fabrikalar kapansın , doğru yolu dünyanın geri kalanına da gösteriver ��
    açıkçası Honda haksız rekabet yapıyor.Hayvan gibi firma, en çok motor üreten ve otomotiv sanayisinin en önde gelen firmalarından.

Japonya Honda harici diğer üreticilere kesinlikle Arge teşviği gibi düzenlemeler yapmalı,Honda yüzünden güzelim firmalar ne hale geldi :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

f/p demeyelim buna.. hem fiyat hem de performans daha iyi, f/p diyerek şey etmeyelim lütfen

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:06 ----------

hazır hissediyorummmm gelsinnnn..

hiç birininde tipi güzel değil, eski modeller daha güzel, bana göre özellikle 1000rr ın tipi her kasada kötüleşiyor

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece tek makineye bakıp bütün markayı iyilemen/kötülemen bir acayip olmuş şahsen KTM dediğin alet yarışlardan senelerdir birinci ayrılan bir alet. Honda dahil hiç bir firma KTM nin Adventure serisi ile kapışamaz. Şehir içi sürdükten sonrada bu aletleri kıyaslayamazsın. Şehir içi aletleri değiller çünkü. Şehir motorlarında da Honda hala 2005 den kalma CBR ı satıyor ülkemizde sence ne kadar seni düşünen ne kadar iyi bir firma bu? Yamaha daha kaliteli ürünü çokta ekstra fark almadan sattı. KTM desen en son özellikleri koymasına rağmen pek tercih edilmediğinden biraz az sattı ama öz sattı. Çift kanal Abs, Kaydırmalı debriyaj 2013 den beri satıyorlar bu şekil ve japonlar yeni düşük CC lere koyuyorlar ABS yi o da mecburiyetten.

Neyse bu tarz detaylar bir sürü var. CBR1000RR a bakıp Yamaha kötü KTM kötü diyemezsiniz. Kawasaki ve suzuki son dönemlerde kötüleşti ona lafım yok(yani piyasa motorları sürmediler piyasaya güzel motor yaptılar ama ülkemiz için aşırı pahalı ve masraflı motorlar yaptılar hep. Düşük CC de pek iyi değillerdi) KTM nin 1290 Super Duke ü mesala Honda imkanı yok Super Duke le yarışamaz naked kategorisinde. Duke 390 mesala tek silindir şehir manyağı alet Honda nın 500 lüğünden daha iyi. Her marka farklı aletler üretir her marka kendine göre iyidir. Bajaj bile ülkeyi çin mallarından kurtardı mesala. 150 200k yı devirmiş onlarca pulsar var etrafta. Gibi gibi yani.

Ayrıca inan Honda 1000RR yerine aynı parada olsa R1 tercih etmeyecek insan sayısı çok az olurdu. Yamaha Japonların kaliteli malı Honda ise ucuz malı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R

O soba borusu gibi ekzosa rağmen mi?

Tam ikna olmuşken yok ettiniz tüm kredibilitenizi... Tam "vay be, Honda da neymiş" derken artık çöp kadar bile değeri kalmadı gözümde. Malesef. "Git pis öl Honda" diyorum.

KTM'yi aşırı övenleri de kınıyorum. Devam edersiniz gelip üzerinize bi kova turuncu boya fırlatabilirim. Sonra demedi demeyin.

Kawasaki fetişistleri de en belalı türden ama gelmediler daha. Her ihtimale karşı onlar için de bir kova yeşil boya hazırlıyorum.

Yamaha sapıklarına gelince, size de direk baltayla saldıracağım. Ama merak etmeyin, balta Yamaha marka, metal görünümlü plastikten yapmışlar

BMW ve Ducati ütopyacılarına gelince... Size hiç bir şey yapmıyorum. Yakında ya yolda kalırsınız, ya da ilk bakımda havanızı alırlar zaten. Allahınızdan bulmuşsunuz, bi de ben tekme atmayayım şimdi.

Suzuki? Soba borusu demiştik zaten. Önce gözleri gören bi dizaynır işe alsınlar, sonra düşünürüz bişeyler...

Çin Hint Rus mu? Onlar motosiklet yapıyolar mı? Motosiklet görünümlü şakadır onlar... O yüzden hemen gülüyorum: Ha ha ha ha

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Yahu Haşmet ne istiyorsun ducaticilerden adamlar ducatisinden memnun yolda'da kalsa servis ücreti filan diyorsun adamlarda para bok onun için ducatiye biniyolar zaten ve panigalenin yanına birde multisrada çekiyorlar yani para çok koymuyor bizde ancak çenemizi yorarız boş boş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Haşmet ne istiyorsun ducaticilerden adamlar ducatisinden memnun yolda'da kalsa servis ücreti filan diyorsun adamlarda para bok onun için ducatiye biniyolar zaten ve panigalenin yanına birde multisrada çekiyorlar yani para çok koymuyor bizde ancak çenemizi yorarız boş boş
    Öyle deme. Kedi sahibi olma gibi bir durum söz konusu. Kedi mi senin, sen mi kedininsin belli değil. Ducati de öyle. Alet ömrünün ciddi bir kısmını senin garajında veya altında değil de serviste geçiriyor Sanki satın almamışsın da Ducati'den kiralamışsın gibi. İşleyişi de farklı. Basınca çalışmama ihtimali pozitif. Çalıştıktan sonra da her an pahalı bir ses türeme ihtimali var. Doyum mümkün değil.
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle deme. Kedi sahibi olma gibi bir durum söz konusu. Kedi mi senin, sen mi kedininsin belli değil. Ducati de öyle. Alet ömrünün ciddi bir kısmını senin garajında veya altında değil de serviste geçiriyor Sanki satın almamışsın da Ducati'den kiralamışsın gibi. İşleyişi de farklı. Basınca çalışmama ihtimali pozitif. Çalıştıktan sonra da her an pahalı bir ses türeme ihtimali var. Doyum mümkün değil.
    Ne güzel motor sahibine karşı boş değil sürprüzler ile dolu ne o öyle basıp çalışıcak nazlı olmalı bu devirde
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Beyler motorum satılık

İlan numaram:524878695

Motor Türkiye de ki en dolu r1 olmakla beraber üzerinde +100.000 tl aksesuar bulunmaktadır.
    Sizlerden ricam Honda sahipleri aramasın gitsin direk Honda alsın

"HONDA HAYAT ONDA" DİYEREK KISA BİR CEVAP YAZIYORUM. Ayrıca Kenan SOFUOĞLUNUN HONDA 600RR ile de İKİ KEZ DÜNYA ŞAMPİYONU olduğunu tekrar hatırlatıyorum

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ortaya yazıyorum, herhangi bir markayı babasının markasıymış gibi savunmak akılsızlıktır. Bu KTM olur, Honda olur, başka bir şey olur. Ortada bir sürü telefon varken herkesin elinde Samsung marka olması ve onun en iyi telefon olduğuna inanmasıyla aynı şey bu. Millet olarak ürün seçme konusunda özürlü olduğumuz için (bize göre en çok satılan ve en çok reklamı yapılan mal en iyi maldır) ben Türkiye'deki motosiklet tercihlerini hiç kaale almıyorum. Honda kullanıcıları bu anlattığım tipin birebir örneğidirler. Farklı olmayı bir türlü beceremezler, genel geçere uyarlar, riske de girmezler. Honda kötü müdür peki ? Tabi ki değildir, aksine çok iyidir ama kullanıcılarının tercih sebebi bu değildir, popüler olmasıdır, ikinci elde değer kaybetmemesidir.

Özetle, markalara çok takılmayın birbirlerinden çok üstün değiller.

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Açın Bursa,Edirne,Otoyollarındaki gazlama videolarını Görün bakalım Honda ne kadar yürüyor,kaldıki ZX 10 lar 2011 de ürettikleri motorla hepsini dogruyor,s1000rr a lafım yok kusursuz yürüyor,r1 desen tip,şekil,şemal kötü ama fena yürüyor,Gsx r 1000 lerin son kasalarının videolarını görmedim ama eski kasaları fena yürüyor(bende bi gsxr1000 ci olarak söylüyorum.)eski motorum 2005 repsol 1000 rr dı ve birtürlü 2.87 den yukarı yürümüyordu.Birgün bi arkadaşın gsxr ına bindimde farkı gördüm.Şimdiki Honda 1000rr sp ler baya bir özelliklerle geliyorlar ama haalâ 200bg olamadılar,diğer litreliklerin hepsi 200+ larda buda ne demek,1000rr plaka okumaya devam.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O soba borusu gibi ekzosa rağmen mi?
    Kim gsxr alipta stok egzozla kullaniyo �� hocam özellikle sizin orada
    insta: veli_montana_

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yuh artık YasinC,sana söylecek sözüm yok,hiçbişey okuyamıyosan 1. linkte tablo var Total puan vermişler yardımcı olurdu sana.

2. linkte zaten sıralamalı gitmişler,göz göre göre yapma bari...
    Yazıları okumamışsın tabloyu da incelememişsin. Ergonomiden düşük not vermişler R1'e. O gördüğün. 0.5'lik puanda oradan geliyor. Al Cıbırını bin gez sen.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)