Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

FC Moto Alışveriş Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Tamda bu siteden mont alma arefesindeydim. Son durum ne acaba ? Noldu geldi mi mont ? Sipariş vereyim mi bilemedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan türkiyeye giris yaptı gösteriyor ptt'de ama istanbul kabul merkezi böyle bir kargo yok diyor gelcekmi bilmiyorum yoksa dava olayı olcak ptt ile arayıp söyledim dava ediceğimi hemen araştırma başlattılar nasıl sonuclanacak bakayım
    aynısı bende oldu. gönderi takip numarası paylaşmış dhl, ptt böyle bir kargo yok diyor.

dhl türkiyeyi aradım, sizin gönderinin sonu DE ile bitiyor, deutsche post ile gönderilmiş, ptt ile dağıtılacak dedi. fcmoto ya yazdım sorgular mısınız bana bilgi veremiyorlar diye ama henüz cevap gelmedi.

siz ne yaptınız ürünlerinizi aldınız mı? para iadesi mi aldınız? ne oldu?
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynısı bende oldu. gönderi takip numarası paylaşmış dhl, ptt böyle bir kargo yok diyor.

dhl türkiyeyi aradım, sizin gönderinin sonu DE ile bitiyor, deutsche post ile gönderilmiş, ptt ile dağıtılacak dedi. fcmoto ya yazdım sorgular mısınız bana bilgi veremiyorlar diye ama henüz cevap gelmedi.

siz ne yaptınız ürünlerinizi aldınız mı? para iadesi mi aldınız? ne oldu?
    FC-Moto'ya mesaj atmayın İngilizce'niz varsa arayın.Bi kargo yüzünden her gün e-mail attım hiç dönüş olmadı otomatik robot mesajları dışında.Arayıp 10 dakika içinde hallettim.FC-Moto kargolarını buradan takip ediyorsunuz.

https://www.dhl.de/en/privatkunden/d...erfolgung.html

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FC-Moto'ya mesaj atmayın İngilizce'niz varsa arayın.Bi kargo yüzünden her gün e-mail attım hiç dönüş olmadı otomatik robot mesajları dışında.Arayıp 10 dakika içinde hallettim.FC-Moto kargolarını buradan takip ediyorsunuz.

https://www.dhl.de/en/privatkunden/d...erfolgung.html
    Tamam en iyisi arayayim yarin. Bir ptt takip numarası vermiş. Sanki ptt ye teslim etmiş gibi ama sonraki adım olarak hedef ülkeye varis diyor. Sanırım hala yolda

Kanji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Sıkıntı yok sorunsuz ellerinde varsa gönderirler yoksa tedarikçiden ne zaman gelirse o zaman yollarlar. Ayın 6 sında Sena Dual intercom sipariş ettim normal kargoya veriş süresi 3-5 gündü, mesaj atmışlar üretici den daha gelmedi 24 ü gibi muhtemel kargo süresi diye. Bir sıkıntı olmaz, nakliye hariç fiyatın üstüne %20 vergi ödemesini eklemeyi unutmayın siparişinize...

DisturbedXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25, Yamaha R6
    Gümrük vergisi ürün faturasında örneğin 400 euro yazıyorsa güncel TL kuruna dönüştürülüp bu tutardan %18 vergi hesaplanıyor doğrumudur arkadaşlar?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)