Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Para biriktirme konusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750 F
    Abilerim ablalarım üstadlarim motor,ehliyet,ekipman icin para biriktirmeye çalışıyorum ama desteğe ihtiyacım var. Şuan bankada 475 500 e yakın param var. Ne yaparak çoğaltabilirim.

Not:ahşap yakma sanatı yapıyorum ticaret yapmaya çalışıyorum olmuyor yardımınıza ihtiyacım var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen bize destek olsana bankada 475 500 e yakın paran varmış . Hayalinde ki motoru merak ettim .
    Ticaretten anlamam anlasam 80.000 lirayı hiç etmezdim .

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750 F
    Sifir mondial minör düşünüyorum apaçi değilim

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial minör düşünmeyen herkes apaçi' dir . Saygılar

Kardeşim fotoğraf atarmışım hiç görmedim ahşap yakma sanatını.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Para biriktirmenin öğüdü olmaz. Bunu herkes bilir. Ama ahşap yakma sanatınızı nasıl paraya çevirebileceğinizi soruyorsanız o konuda güzel fikir veren çıkabilir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Önümüz 14 Şubat, hediye olarak alınabilecek birkaç ürün hazırla koy Instagram'a koy Facebook'a daya sponsorlu reklamı illa ki birkaç kişi merak edip seninle temasa geçecektir. Letgo'yu da unutma..
    vaybe bunu beğendi.

İnstagram vb yerlerden ilan ver sosyal medya çok önemli ama kapıda ödeme olayı için iş yeri açman lazım diye biliyorum birde vergi kaçırmaya girede bilir dikkat et.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750 F
    Mobildeen giriyorum eger isterseniz tel nomu vereyim wp den yazin

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Alıntı nicksizbro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mobilden giriyorum wp den yazin isterseniz

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    İşinizi nasıl geliştirebileceğiniz "kelin merhemi olsa" temalı ayrı bir yazı konusu ...

Para biriktirmek ise basit matematiğe dayandığından bir kaç ana noktaya değinilebilir:

Belli bir süre içinde elde edeceğiniz tüm gelirleri ve giderleri tek tek sıralayın. Topladığınızda aradaki fark kenara koyabileceğiniz para olacaktır.

Bunun artması için ya gelirlerinizi artıracaksınız; ya da kısabildiğiniz kadar giderlerinizden kısacaksınız.

Örneğin:
    Sigarayı bırakabilirsiniz, kullanıyorsanız eğer...
    Dışarda yemeği azaltabilirsiniz.
    Market alışverişlerinizi gözden geçirebilirsiniz.
    Ekmeği bile evde undan fırında yapmak iyi bir başlangıç olabilir...

Diğer seçenek borç almak

Ha bir de E şıkkı var, ama o daha çok Dede Korkut hikayelerinden Deli Dumrul başlığında inceleniyor, ki güncelliğini yitirdiği pek de söylenemez ...
    Graywolf ve baltaaa bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Belli bir süre içinde elde edeceğiniz tüm gelirleri ve giderleri tek tek sıralayın. Topladığınızda aradaki fark kenara koyabileceğiniz para olacaktır.

Bunun artması için ya gelirlerinizi artıracaksınız; ya da kısabildiğiniz kadar giderlerinizden kısacaksınız.
    Tam bunu yazacaktım o ne biri benden önce yazmış.
    GezeGeze bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750 F
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşinizi nasıl geliştirebileceğiniz "kelin merhemi olsa" temalı ayrı bir yazı konusu ...

Para biriktirmek ise basit matematiğe dayandığından bir kaç ana noktaya değinilebilir:

Örneğin:
    Sigarayı bırakabilirsiniz, kullanıyorsanız eğer...
    Dışarda yemeği azaltabilirsiniz.
    Market alışverişlerinizi gözden geçirebilirsiniz.
    Ekmeği bile evde undan fırında yapmak iyi bir başlangıç olabilir...

Diğer seçenek borç almak

Ha bir de E şıkkı var, ama o daha çok Dede Korkut hikayelerinden Deli Dumrul başlığında inceleniyor, ki güncelliğini yitirdiği pek de söylenemez ...
    Tesekkurler 15 yasindayim nisanda 16 ya giricem sigaram yok yemegimi fln evden goturuyorum 5tl harclik aliyorum gunluk

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı hondacıali50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler 15 yasindayim nisanda 16 ya giricem sigaram yok yemegimi fln evden goturuyorum 5tl harclik aliyorum gunluk
    O zaman acele etme daha ehliyetin bile yok. Bol bol hayal kur, hayallerine ulaştığın gün aldığın zevk hiçbir şeyde yok.
    HONDA

#BZ3082

Alıntı hondacıali50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha çok erken önce ehliyet 4bin tl cezası var birde onu basıl ödüceksin birde kaza yaparsan yandın.

Sana önerim el sanatını geliştir 2-3 yıla iyice güzelleşir satmaya başlarsın küçük şeyler yapıp sokakta sat utanılacak bir şey yok ticaret yapıcaksın (zabıta gördünmü bu paranın arkasında kim var de)

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750 F
    Daha çok erken önce ehliyet 4bin tl cezası var birde onu basıl ödüceksin birde kaza yaparsan yandın.

Sana önerim el sanatını geliştir 2-3 yıla iyice güzelleşir satmaya başlarsın küçük şeyler yapıp sokakta sat utanılacak bir şey yok ticaret yapıcaksın (zabıta gördünmü bu paranın arkasında kim var de)
    Anladim abi ztn nisanda yas doluyo ehliyete yazilcam sonra ekipman en son motor

Motosikleti
    fazer
    Her zaman için iyi günde de kötü günde de para birikimi yapmak lazım. Sonuçta her zaman para lazım oluyor. Bende birikim yapacağım ama tasarruf etmek de önemli bunun yanında. Şu yazıda: https://paratic.com/para-biriktirmek...kolay-yollari/ cidden çok mantıklı yöntemler paylaşmışlar sizlerde göz atın arkadaşlar herkes 3 - 5 ne biriktirebiliyorsa..

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Para biriktirme işini bende yapamayıp kredi kullanıyorum.İyimi oluyor kötümü onuda anlamış değilim.Yine kredi çekip aralık ayında arabayı değiştirdim.(Yanlış anlaşılmasın zırt pırt araba değişmem. Önceki aracım 2011 modeldi.)

Bu gün fiyatlara bakıyorum aldığım arabanın.Çıldırmış millet 25 30 bin artmış.Aralıkta 72 bine sattığım aracı pazartesi ilana koymuşlar 106 bine.

Yani sözün özü para biriktirerek bir şey almak çok zor ülkede.Sürekli fiyatlar artıyor.

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para biriktirme işini bende yapamayıp kredi kullanıyorum.İyimi oluyor kötümü onuda anlamış değilim.Yine kredi çekip aralık ayında arabayı değiştirdim.(Yanlış anlaşılmasın zırt pırt araba değişmem. Önceki aracım 2011 modeldi.)

Bu gün fiyatlara bakıyorum aldığım arabanın.Çıldırmış millet 25 30 bin artmış.Aralıkta 72 bine sattığım aracı pazartesi ilana koymuşlar 106 bine.

Yani sözün özü para biriktirerek bir şey almak çok zor ülkede.Sürekli fiyatlar artıyor.
    Takip etmiyorum ama muhtemelen vergilerin artmasıyla ocak ayı itibari ile fiyatlar fırlamıştır. Yoksa dolar fırlamadı.1 ay geç satsaymışsınız keşke.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)