Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 125 27.000km 2012 model alınır mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,
    Cbr 125 27.000km 2012 model bana 6.800tl gibi bir fiyata gelecek motosiklet ve sigorta hariç, sizce alınır mı? Nezaman bana motor sıkıntısı çıkartır veya aldıktan sonra komple motor toplasam kaç paraya gelir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    gerçekten 27 binde olduğuna inanıyorsan başka sorun yok zaten :D

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten 27 binde olduğuna inanıyorsan başka sorun yok zaten :D
    Bide o var dimi adam garajda yattı diyor evlendikten sonra fırsat olmadı diyor inansam mı ? İnanasım geliyor 😂

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    27 bin yüksek bir kilometre değil, motoru inceleyin temiz ve diri duruyorsa alabilirsiniz. Servis kayıtlarına bakmayi ihmal etmeyin.

Piyasasını bilmiyorum 6.800 lira emsallerine göre uygunsa yada denk fiyatta ise iyidir.

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27 bin yüksek bir kilometre değil, motoru inceleyin temiz ve diri duruyorsa alabilirsiniz. Servis kayıtlarına bakmayi ihmal etmeyin.

Piyasasını bilmiyorum 6.800 lira emsallerine göre uygunsa yada denk fiyatta ise iyidir.
    Şimdi içime hafiften su serptiniz git gel 300km yol yapacağım sırf motosiklet için

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı MertDastan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide o var dimi adam garajda yattı diyor evlendikten sonra fırsat olmadı diyor inansam mı ? İnanasım geliyor ��
    ben yatmayan motor görmedim :D:D:
    dasmehdix ve GokaallP bunu beğendiler.

dasmehdix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R'15
    25binde aldım.Alırken değişmesi gereken parçaları(zincir,dişli,lastik,balata) bilerek aldım.Benim aldığım motosikletin rodajı çok kötü yapıldığına ve kötü bakıldığına eminim.Ama o kadar kötü bakılmasına rağmen gayet iyi gidiyor(125liklere göre).Ben aldığımda motosiklet 2. vitese geçmiyordu nerdeyse.Ayağımla vurarak zar zor geçiriyordum.Yağı değiştirdim süt gibi oldu.Bakımları,parçası ucuz bir motosiklettir.Ve elin biraz anahtar tutuyorsa birçok bakımını kendin yaparsın.

Motosikletle ilgili istediğin soruları bana sorabilirsin.Yardımcı olmaya calısırım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motordan anlıyorsan zaten motor kendini belli eder.

Bende motorumu aldığımda 7 senelik motor 15,000'deydi.

Her motor,her sene 20,000 km yapacak diye bir kural yok.

Bu temiz motor bulma olayı biraz sabır ve kısmet işi.

Eğer satın alacağınız kişi eşşeğe biner gibi binmemiş,gerektiğinde değişmesi gerekenleri değiştirmişse sıkıntı çıkmaz.

Motosikleti al fiyat uygun.Kilometre ile ilgili endişen varsa servise götürdüğünde gösterebilirsin.Eğer sana HONDA YETKİLİ SERVİSİ kilometre ile oynanmış derse ÜZÜLME Çünkü tazminat davası açma hakkın var yeni yasaya göre Daha Fazla Bilgi İçin INSTAGRAM omeryigit89

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)