Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cuma günü Leipzig Motorsiklet fuaruna gidiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW g310r
    Selam arkadaslar cuma günü Leipzig Motorsiklet Fuarina gidiyorum özellikle merak ettiginiz model varsa yazin ona göre burda fotograflarini paylasiyim sizlerle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Sevgili kyszg arkadaşım, allah aşkına Duke 12küsur falan diye bişey yazma....

Devrim, sorulmasını tahmin ettiğin her konuda paylaşımını bekliyoruz, sorma inceliğini gösterdiğin için kendi adıma teşekkür ederim.

Honda bu fuara oldukça iddialı gireceğinden bahsetmişti, öncelikle honda nın sürüş emniyetine yönelik gelişmelerini ve bir de kawasaki z1000 in stüdyo dışı fotolarını merak etmekteyim. Yeterli zamanın olursa paylaşacağından eminim. Sağlıcakla kal.

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili kyszg arkadaşım, allah aşkına Duke 12küsur falan diye bişey yazma....

Devrim, sorulmasını tahmin ettiğin her konuda paylaşımını bekliyoruz, sorma inceliğini gösterdiğin için kendi adıma teşekkür ederim.

Honda bu fuara oldukça iddialı gireceğinden bahsetmişti, öncelikle honda nın sürüş emniyetine yönelik gelişmelerini ve bir de kawasaki z1000 in stüdyo dışı fotolarını merak etmekteyim. Yeterli zamanın olursa paylaşacağından eminim. Sağlıcakla kal.
    Evet bu sene Honda güvenlik konusunda bayagi yenilik yapmis, dedigin motor Goldwin olmasi lazim onunla ilgili bol bol fotograf cekmeyi düsünnüyorum belki video da yaparim en gec cumartesi yada pazar burada paylasirim fotograflari sende saglacakla kal..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)