Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Avrupa Yakası Motosiklet Kiralama?

Motovento
    REKLAM ALANI

Yarın için iki gün süreyle motosiklet kiralamam gerek tercihen pcx istiyorum.Avcılarda oturuyorum.Bunları göze alarak bana bir öneride bulunabilir misiniz acaba?Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Turuncu motor var ben çok kiralama yaptım tavsiye ederim.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turuncu motor var ben çok kiralama yaptım tavsiye ederim.
    la olum çok iyiymiş, böyle bişi olduğunu bilmiyodum ben. Z nin km si çok artmasın diye uzun yola gitmiyordum. burdan al bi nc bastır git harika olur. nedir bunların günlük günahı, biliyo musun? uzun yol için falan veriyorlar mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

sahibinden de baktım fiyatlarına, 250km sonrası km başı para istiyorlar. nc nin günlüğü 250 tl. fiyat aşırı fazla. lüzumsuz.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    motosiklet kiralama resmi değil diye biliyorum son zamanlarda bir çok firma çıktı kiralama yapan ama prosedür nedir bilmiyorum. Zaten fiyatlar çok komik günlük 200 300 lira civarında. Birde kaza yapıldığında yada düşüldüğünde tüm masraflar kiralayana ait diye biliyorum bu bilgileri öğrenmeden kiralama yapmayın. araba kiralayıp gezin daha mantıklı ve sağlıklı.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la olum çok iyiymiş, böyle bişi olduğunu bilmiyodum ben. Z nin km si çok artmasın diye uzun yola gitmiyordum. burdan al bi nc bastır git harika olur. nedir bunların günlük günahı, biliyo musun? uzun yol için falan veriyorlar mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

sahibinden de baktım fiyatlarına, 250km sonrası km başı para istiyorlar. nc nin günlüğü 250 tl. fiyat aşırı fazla. lüzumsuz.
    Ben çok kiraladım.
    15 gün cb650f kiraladım,pcx,07 filan çok aldım.
    Cb650f günlük 300 dedi 7 gün 1400 e anlaştım.
    Kiralama günün ne kadar artarsa fiyat düşüyor haliyle günlük km sıkıntında olmuyor.
    Günlük kiralama bedeli+250 km limit veriyor.

Araç bedeli kadar senet imzalıyorsun.
    Kaza durumunda 5 bin küsüre kadar olan rakam sana ait + olarak 2 bin küsürlük başka bir senet daha imzalıyorsun oda onlarda 45 gün kalıyor. Ceza durumlarına karşı sağlama alıyorlar kendilerini.
    Sahibide eski emekli polis diye biliyorum.

7 günde 1650 km yol yaptım.

Mantıksız olan tek şey km sorunu. R1200 gs alcaktım,ula enduro kiralıyorsun km sınırı koyuyorsun...

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senet sepet işleri varsa uzak durulmalı bence. Bugün garenta'dan araba kiralasam ve araba pert olsa bana dokunan en fazla 1000 TL oluyor.

Ne demek 5000 TL ye kadar bir senet 2000 TL başka bir senet.

İşini layıkı ile yapan yerler ful kasko yapıyorlar ve bu tip senet - sepet olaylarına girmiyorlar.

Teşekkürler fikirlerinize katılıyorum fiyatlar komik derecede yüksek.Turuncuyu biliyorum onun dışında istemiştim zaten evim Avcılar'da gideceğim taraftarlar Çengelköy tarafları,turuncu Şişli'de. En iyisi eşten dostdan bulmak onlarada bişeyler ateşlemek iki taraf da mutlu olsun :D

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    senet ile kiralama yapan yerlerden kaçınmak gerek. ne mağdurlar var bir bilseniz. İmzalamış olduğu boş senedi para verip geri alanlar, ya da hiç alamayıp huzursuz uyumlar vs

ayrıca 300 lira ne lan cla kiralasam bu kadar tutmaz yemişim motorunu söğüşlenmeyin bu kadar. bu paralara gidip merco alın daha mantıklı hem kaskolu kafan rahat hep rahat.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Senet konusunda hemfikiriz, imzaladım
    Risk konusunda hemfikiriz ama girdim
    Evet pahalı 300 nedir! Ama kiraladım
    Olay tamamen karaborsa araba gibi her sokak başında bunu yapan yok toplasan 3 4 şahıs var haliyle fiyatlar tavan. Ee birde işin esnaf olarak riski var.
    Sezonu motorsuz geçirmek yerine 2 3 ver bir ay tadını çıkart etliye sütlüye karışma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)