Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ilk calistirmada mars aldiktan bir kac saniye sonra istop etme sebebi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW g310r
    Arkadaslar moturumu yeni aldim 2 ay kadar oldu bmw g310r suan 1900 km de ve son zamanlarda motorum iki günden fazla calismadiktan sonra calistirmak isteyince marsa basiyorum mars aliyor ve iki uc saniye sonra istop, ediyor ikinci calistirmada da keze öyle, ücüncü calistirmada hafif gaz verip calistiriyorum calistiktan sonra 2,5 - 3 bin devride bir kac saniye tutmazsam gene gidiyor sonra kendini toparliyor acaba yagdan yada havalardan kaynakli olabilir mi yoksa bir sorun mu var ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    bmw alıyorsun uğraştığın şeye bak. hava şartlarından dolayı olabilir dicem ama karbüratörlü değil motorun. fabrikasyondan subap ayarı hatalı olabilir. aynı problem bende de vardı motor ısınana kadar stop ederdi. subap ayarı yaptırdım geçti.

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı extagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bmw alıyorsun uğraştığın şeye bak. hava şartlarından dolayı olabilir dicem ama karbüratörlü değil motorun. fabrikasyondan subap ayarı hatalı olabilir. aynı problem bende de vardı motor ısınana kadar stop ederdi. subap ayarı yaptırdım geçti.
    Hic sorma Bmw diye aldik (hindistanda üretildigini biliyorum(dum)) cinliden hallice cikti

Motosikleti
    xsr 900
    Subap ayarı gibi görünüyor, garantiden yapmaları lazım.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    karbüratörlü olmadığı için büyük ihtimalle subap ayarında ayarlattır hemen düzelir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)