Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor trafikten men oldu ehliyetime el konuldu egzoza elveda

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    Fazerımda tıger egzozlar var şu anda geçen çevirmeye girdim şansıma işte ceza puanım 80 miş egzoz cezasıyla 100 oldu ve ehliyete el konuldu 23ünde süresi doldu 2 ay alınmıştı ama trafiğe gittiğimde ehliyet kursuna gitcen 1 hafta ders görcen dendi gittim 600tl verdim kursa şubatta ders alcam 1 hafta sonra ehliyetimi alıcam yani siz siz olun ceza puanı olayına dikkat edin pazar günüde orjinal egzozlarımı takıcam motoru trafiğe sokucam neyse bahaneyle egzozları da söktüm satıcam sorumla bunların alakası yok ama ben salaklığıma yanayım aramızdada ders alacaklar dersini alsın bence inanın uğraşması çok kötü hadi para neyse gitti ama bide stresi var bu işin gelelim soruma
    şimdi tıger egzozlar sökülecek orjinal egzozla arasında yakıt farkı ne kadar olur performans farkı olumlu olumsuz nası olur sizce

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

80 puana gelene kadar , hiç mi dikkat etmedin cezayı öderken falan ne biliyim dikkat edersin biraz

geçmiş olsun

Motosikleti
    aslında biliyodumda 80 puan olduğunu kaçamadım diyelim bu sefer fena kestiler önümü :D

Sevindim.. Beter olunuz.
    maktama, esbabsız, enescanatar ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    80 puan yaptığına göre trafikte rahat durmuyorsun fazlasıyla hakketmişsin geçmiş meçmiş filan olmasın kardeşim. şimdi aslanlar gibi uğraşıp geri al bakalım ehliyetini.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    İsabet olmuş
    bursalıali bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle motoru bağırta bağırta gitmekten ne zevk alıyorsunuz? geçen bu yüzden adana'da yaya giden iki kişi öldü biliyor musun?
    aokuyumcu, bursalıali ve nines bunu beğendiler.

35Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Gs Dakar & Mr Vulture 150
    İyi olmuş. Keşke ömür boyu el koysalarmış ehliyetine. Senin gibiler yüzünden biz bütün motosikletlilere düşman oluyorlar.
    Ekarademir, Onur34, nines ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tür durumlarda motoru bırakıp sessizce kaçmak lazım.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    üzülme trafikten men olmasaydın, bu gidişle Allah göstermesin belki dünyadan men olacaktın..

hiç olmazsa trafiğe dönüş var, dünyaya dönüş
    bursalıali, Onur34 ve nines bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı bindiregandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tür durumlarda motoru bırakıp sessizce kaçmak lazım.
    Afferin çok güzel bişi öğretiyorsunuz. Motoru bırakıp kaçsa ne olacak. Motor kendi üstüne değil mi? Ceza yine ona gelecek bana gelecek hali yok ya. Ayrıca çekici parası vs vs üstüne savcılıktan kaçtığı için ceza(para veya hapis) vs vs. Ha başkasının motoruna biniyorsa o ayrı ama benim motorumu bırakıp gidecek arkadaş bırak motor istemeyi bi daha yanıma uğramasın.
    Onur34 bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Geçenlerde annemi, dayımın hanımını, kaynanayı ve benim hanımı aldım. Kırk yılda bir dışarıda bir şey yedireyim dedim. Annemin 30 yaşında torunu var (abimin oğlu) yaş ortalamasını tahmin edin. Kayın valide lokantanın bir üst katına zor çıktı sağlık durumu bu. Neyse oturduk hem yemek yiyoruz hem laflıyoruz o sırada sessizce bir motosiklet geldi tam önümüzde gaz açtı yer gök inledi. Hepimiz havaya sıçradık kayınvalide kıpkırmızı oldu kendin den geçti. Kırk yılda bir dışarı çıktılar oda burunlarından geldi.

Şimdi bu arkadaşlara sorarım ayıp değil mi? yazık değil mi? günah değil mi?
    mavellen ve bursalıali bunu beğendiler.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    80 puan yaptığına göre trafikte rahat durmuyorsun fazlasıyla hakketmişsin geçmiş meçmiş filan olmasın kardeşim. şimdi aslanlar gibi uğraşıp geri al bakalım ehliyetini.
    Sacmalik , ege gezimde yer yurt bilmedigim memlekette carsiya yemek yemek icin girdim ceza yedim , izmir de sahile gittik herkes motorla giriyordu ben de girdim zabita cevirdi adam 40 yilda bir kontrol yapiyoruz denk geldiniz dedi , eskisehirden kutahyaya giderken 92 km hizla 400₺ ceza yedim cevre yolundaydim daha eskisehir levhasi disina cikmamistim diye .Eskisehir merkez tek yon olan caddeye girdim araba girmez cok nadirdir tirin mirin 2-3 km hizim ya var ya yok park yeri bakiyorum polis ceza yazdi .Sonuc mu evet trafik canavariyim :D,toplam 1300 tlye yakin ceza ve 60 dan fazla puan :D

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçmiş olsun, hocam sanki hep yanlış zamanlarda yanlış yerlerde bulunmuşsunuz gibi

Motosikleti
    Dominar 400
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sacmalik , ege gezimde yer yurt bilmedigim memlekette carsiya yemek yemek icin girdim ceza yedim , izmir de sahile gittik herkes motorla giriyordu ben de girdim zabita cevirdi adam 40 yilda bir kontrol yapiyoruz denk geldiniz dedi , eskisehirden kutahyaya giderken 92 km hizla 400₺ ceza yedim cevre yolundaydim daha eskisehir levhasi disina cikmamistim diye .Eskisehir merkez tek yon olan caddeye girdim araba girmez cok nadirdir tirin mirin 2-3 km hizim ya var ya yok park yeri bakiyorum polis ceza yazdi .Sonuc mu evet trafik canavariyim :D,toplam 1300 tlye yakin ceza ve 60 dan fazla puan :D
    Abdestin kabul olmuyo ben sana söyliyim

Motosikleti
    Arkadaşlar güzel öğütleriniz için teşekkür ederim ama bu motora ben o sesi duymak için biniyorum kimsenin yanına gelipte gaz açmıyorum çevre yolundayız zaten hep insanların dibine dibine girip rahatsız etmiyoruz yada ara sokaklarda gazlamıyoruz bi siz bilinçli kullanıcısınız biz apaçiyiz zaten (hiç sevmiyorum bana karşı çok bilinmiş şekilde konuşulmasını)

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Performansında yakıtında azcık düşer Senin puan 60a düştüğünde geri tak egzosu boşver )

Alıntı Burakesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar güzel öğütleriniz için teşekkür ederim ama bu motora ben o sesi duymak için biniyorum kimsenin yanına gelipte gaz açmıyorum çevre yolundayız zaten hep insanların dibine dibine girip rahatsız etmiyoruz yada ara sokaklarda gazlamıyoruz bi siz bilinçli kullanıcısınız biz apaçiyiz zaten (hiç sevmiyorum bana karşı çok bilinmiş şekilde konuşulmasını)
    Gaz kolu çevirmeden motor sürebilmeyi bir ben öğrenemedim.
    Ara sokaklarda hep rölanti demek...

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    son 11 ay icerisinde ceza puani 20 olan ağir ihlallerden 4 defa işlemek, yada küsurat ile 80 e varmak..... Hem motosiklet ile hem de genelde çevre yollarinda sürüş yaparken...

İlk defa böyle bir sürücü duydum..

enteresan...
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)