Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Okula gitmelik kısa mesafe öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar abiler kardeşlerim. Çapada okuyorum. Okula 2 km uzaklıkta eve çıktım yürümek istesen yürürsün ancak yarım saat yürümek yerine 5-10 dkda rahatça gitmek istiyorum. Yani günlük 5kmye yakın yapacağım uygun yollu bir öneriniz var mıdır elektrikli bisiklet olur bisiklet kiti olur scooter olur. Beni sadece idare edecek küçük bi şey arıyorum. Kral ava tipi hoş duruyor ancak iş görür mü bilgim yok. Her türlü öneriye açığım iyi forumlar (yaşım 22 boyum 173 kilom 70)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar ns200
    Ehliyet var mı, varsa nostalji Mondial asya farketmez, yoksa 50 CC kisbee, o da olmazsa

https://www.decathlon.com.tr/wipe-30...d_8343669.html

Hoplar ziplarsin kaldırımlardan merdivenlerden
    nines bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Tramway!!!

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Msx, today, beat, .... , gsxr1000, s1000rr, h2 hepsi gider sen paradan haber ver :D

Yürü aga sağlıktır olmadı bisiklete bin geç kaldığın günlerde.

Bak bunun otoparkı felan var bir gün bir kalkarsın aletin yerinde yok 2 km kısa mesafe.

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Bisiklet en guzel cozum. ıyi bir motor icin en az 5-6bin vermeniz lazım + bakım + yakıt + ehliyetsiz olmaz... yıllık sigorta bandrol muayene en az 500 lira + çalınma riski + kaza riski ... Sonucta 2 km yol yapmak icin degmez. Motorla 5 dakikada gidersin bisikletle 6-7 dakika . Ama diyorsan ki motosiklet hobim seviyorum guzel bir motor almak istiyorum. Oncelikle ehliyet ve ekipman edinmelisin. Sonra size tavsiyem honda cb125 yad cbf150 tarzı bisey alın ve hemen bir eğitime yazılın. Bu arada sağlam bir de kilit şart ve her daim kilitlemelisiniz yoksa size garanti ediyorum maksimum 1 sene icinde calinir....

emreyild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    Kesinlikle iyi bir bisiklet alın hocam 1000 1500 civarına

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir tane ghost senin işini görür , hem onlarla teker yapmak zevkli iş hafif makina .

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    o yola r1200gs den aşşa makina ile çıkılmaz. (sedona bisiklet güzel olur)
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Bisiklet alırsan çok uçma hobin yoksa. Bi salcano ng750 işini her türlü görür. Çalınması basit olduğundan kesinlikle pahalı alma. Benim cerverio p2'm var bitane (14000tl) ona bindiğimde markete bile girmiyorum. Ghost kato fs2'im iş yerinden çalındı çok canlı bi cadde olmasına rağmen 100 liralık kilidi parçalamışlar. Çalınanda 6300 liraydı. Bi fatbike var 1300 liraya aldığım ona biniyorum turlayıp bi kahve içeceksem.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    bende bisiklet önereceğim. motoru oralarda çalmaları kuvvetle muhtemel zaten. üstüne sigortası şusu busu derken ciddi paralar. öğrencisin sonuçta al bir bisiklet yılda 1 kere bisikletçiye götür frenlerine viteslerine baksın at bi 20 lira gel. elin az anahtar tutuyorsa onlarıda kendin yaparsın.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Güzel bir bisiklet yeter.Zaten millet caddesine çıksan yemek yiyip dönsen geri dönmen u dönüşü yapman lazım fazladan 1-2 km dolaştırıyor.Kütüphanenin önüne kilitlersin mis.Ben trafikle uğraşamam dedim evde bıraktım motoru kullanmıyorum okula giderken.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    bisiklet al, çalınma derdine karşı da, at omzuna kampüse götür, fakültenin oralara bi yere de bırak işte, ne çalınsın

Motor ehliyetim var/yok. Sertifikam var ama daha bastırmadım :D
    Motor hevesim var en azından belki elektrikli başlarım diye bi danışayım demiştim ama başka baharaymış :(( çalıntı riski burda dediğiniz gibi çok fazla haklısınız ben 500-1000 tl arası güzel bi bisiklet bakmalıyım sanırım . bisiklet bakarken dikkat etmem gereken bir şey var mı peki yormasın beni pedal çevirdikçe, derse terli terli girilmez şimdi kolay terliyorum 😂 :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:42 ----------

Mesajı okurken ders çıkardım resmen geçmişler olsun büyük

Motosikleti
    MT-07

Motosikleti
    falcon flash 100
    kuba rx9 50 cc mis mis tek geçerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)