Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bmw g310 gs fiyatı açıklandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    selam forum ahalisi,
    ben, hem şehir içinde kullanabileceğim hemde uzun yola çıkabileceğim hafif, düşük cc enduro motosiklet alma planı içindeydim.
    dolayısıyla bmw g310 gs modelini begendim ve beklemeye başlamıştım. fakat fiyatı dün açıklandı ve tam olarak hayal kırıklığına uğradım.
    fiyat 7800 euro, yani 36200 tl.
    daha geçen sene 250 cc motosikletler 20 bin olacak diye geyik yaparken ne oldu da bu fiyatlara gelebildik. tamam bmw pahalı ama diğer markalar da 30 bin sınırına yaklaştı.

anlattığım ihtiyacı karşılayacak türde ne alınabilir. yorumlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Çok pahalı değil.

7800 euro'nun yaklaşık 2000 eurosu vergi olsa 5800 euro yapar.

5800 euro avrupadaki çoğu haneyi zorlamayacak bir rakam.Türkiye içinse gerek kur ve vergi dayatması yüzünden bu aletin tekerleğini bile alamayacak bir hale geliyor ki zaten alamıyoruz.O yüzden 12 model bilmem kaç bindeki Ybr'ye binmeye devam.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bu motoru bende düşünmüştüm ama bu fiyatla almak mantıklı gelmiyor.
    İkinci eldeki G310 R fiyatlarına bakılırsa yeni garantisi devam eden bir tane veya bu fiyat verilecekse 2010 sonrası daha üst cc'li bir bmm mantıklı.
    Labirente gibiyiz oraya koşuyoruz orayı ateşe veriyorlar buraya koşuyoruz buraya su basıyorlar :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

Alıntı Yan Yan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok pahalı değil.

7800 euro'nun yaklaşık 2000 eurosu vergi olsa 5800 euro yapar.

5800 euro avrupadaki çoğu haneyi zorlamayacak bir rakam.Türkiye içinse gerek kur ve vergi dayatması yüzünden bu aletin tekerleğini bile alamayacak bir hale geliyor ki zaten alamıyoruz.O yüzden 12 model bilmem kaç bindeki Ybr'ye binmeye devam.
    G 310 GS 4.825 1.785 6.610 1.190 7.800

vergisiz : 4825 euro (Buna gümrük vergisi dahil gibi geldi bana onu da hesaba katarsak bwm olmanın hiç bir espirisi yok :D )
    zekeriyaimam bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    ben bu motoru ancak aylık 5000 tl maaşım olsa filan alırım bence türkiye standartlarında lükse kaçıyor güzel motor ama kendini zorlayıpta alıcaksan hiç zorlama bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    tok kapı sesi
    Ari Gold bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cb500f
    Cb500f 20bin civarina var 2elde.nc 750s yada x de dusunebilirsin agresif degiller yakitlarida azdir.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Euro bazında fiyatı gayet uygun.
    Yani bizi kıskanan Almanya'da bile bu fiyata satıldığını varsayarsak;
    1400 euro asgari ücret alan bir kişi 5.5 aylık maaşı ile bu motoru satın alabiliyor.

Türkiye'de asgari ücretle çalışan bir kişi ise 23 aylık maaşı ile bu motoru rahatlıkla satın alabilir.
    He tabi 23 ay boyunca hiç bir şey yiyip içmeden, kira, fatura vs. ödemeden yaşaması lazım ama orası işin kolay kısmı.

BMW'nin TR sitesinde bu motorun vergisiz fiyatı 4825 Euro imiş.
    Yani adamların fabrika kurup, işçilerinin maaşlarını ödeyip, vergilerini ödeyip, ham madde parası verip, ve daha bir çok maaliyetini karşıladıktan sonra Türkiye'ye gönderdikleri fiyat sadece 4825 euro.

Bizim çakalların ise kılını kıpırdatmadan halka ittirdikleri fiyat tam 3000 euro!
    Ne yalan söyleyeyim alman olsam ben de kıskanırım. Baksana, hiç bir şey yapmadan üreticiden daha çok para kazanıyor adamlar.
    cakyol bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

BMW'nin TR sitesinde bu motorun vergisiz fiyatı 4825 Euro imiş.
    Yani adamların fabrika kurup, işçilerinin maaşlarını ödeyip, vergilerini ödeyip, ham madde parası verip, ve daha bir çok maaliyetini karşıladıktan sonra Türkiye'ye gönderdikleri fiyat sadece 4825 euro.

Bizim çakalların ise kılını kıpırdatmadan halka ittirdikleri fiyat tam 3000 euro!
    Ne yalan söyleyeyim alman olsam ben de kıskanırım. Baksana, hiç bir şey yapmadan üreticiden daha çok para kazanıyor adamlar.
    Benim anladığım o 4825 euro gümrükten sonraki vergisiz fiyat bunun birde gümrük vergisi var.Onu düşersek 3800-4000 euro yapar.
    Neden girişimci olup bir Türk BMW kurmaya çalışsın ki hiç bir espirisi yok , resmen kölelik.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı BikeManiac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam forum ahalisi,
    ben, hem şehir içinde kullanabileceğim hemde uzun yola çıkabileceğim hafif, düşük cc enduro motosiklet alma planı içindeydim.
    dolayısıyla bmw g310 gs modelini begendim ve beklemeye başlamıştım. fakat fiyatı dün açıklandı ve tam olarak hayal kırıklığına uğradım.
    fiyat 7800 euro, yani 36200 tl.
    daha geçen sene 250 cc motosikletler 20 bin olacak diye geyik yaparken ne oldu da bu fiyatlara gelebildik. tamam bmw pahalı ama diğer markalar da 30 bin sınırına yaklaştı.

anlattığım ihtiyacı karşılayacak türde ne alınabilir. yorumlarınızı bekliyorum.
    git crf rally al bin

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Türkiye'ye geldi mi, satışa sunuldu mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Bu motor duke390ın rakibi , dukenin 33 lira olduğu yerde bu motorda bu fiyatı hak eder bence . Az daha koyup mt07 almak en mantıklısı 😀

Not: g310 muş pardon g310r ile karıştırdım 😊

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    yandan yemiş BMW, buna bmw logosu koymak bile hakaret. Hindistan'da üretilen motorları sanırım hep aynı kişiye çizdirip, aynı fabrikada ürettiriyorlar. Şu motorun Ktm duke alt yapısından hiçbir farkı yok. Max edeceği 20 bin TL.

İşin özü bu paraya ikinci el , az km mis gibi F700 gs alınır, en azından motora biniyorum denilir.

Aga o degilde mercedes niye motor yapmiyor

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga dur sen de ortalığı iyice karıştırma

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga dur sen de ortalığı iyice karıştırma
    Merso yapsa nasi yapardi haci bi düşünsene of diyorum. Gerçi volvo yapsaydi yok satardi rakipsiz olurdu herhal

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducati Diavel'in amg paketi var bi bildiğim, 4 adet üretilmiş )

Motosikleti
    honda cb500f
    Ducatide payi vardi mersedsin en son sattimi satmadi hatirliyamadim.

Ole yancilik olmaz direk merso amblemi olcak

BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    cevaplar için teşekkür ederim. fuarı bir gezeyim, nedir ne değildir. piyasa bir şekillensin.
    Ama şuna kanaat getirdim, parası olan varsa hemen motosikletini alsın. Çünkü motosiklete yatırım diye yeni bir yatırım modeli geldi resmen. bitcoin gibi artıyor fiyatlar.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce ne kullandığını yazmamışsın BikeManiac, G310 Gs'ten vazgeçtiysen,amaç daha cok şehiriçi ve yüz km ile şehirdisı dısi kısa turlar ise, o motorun çeyrek fiyatina winner 200 bence iş görür yolda bırakmaz, kıyaslama değil tabii.Kırk binlira 300 lük motora verilmez bence.Çok param var harcayacağim diyorsan diyorsan başka.

http://www.rksmotor.com.tr/model/winner-200/

Çok kötü oldu diyorsan, crf250-rally al geç ikinci el de olabilir bu yirmibinlira altına.

https://www.honda.com.tr/crf250-rally

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)