Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Balıkesir’den Ankara’ya CBR 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ataartuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Öncelikle herkese iyi forumlar.
    Ben 3500 liraya 2006 model bir CBR buldum ve sahibiyle büyük ölçüde anlaştım.Motosiklet Balıkesir’de ben Ankara’dayım ve tecrübe olarak sadece ehliyeti alırken yaşadığım tecrübelerim var,bu yüzden sürerek getiremem.Motosikleti Ankara’ya nasıl getirebilirim?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Otobüs'ün bagajına at gitsin

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobüs'ün bagajına at gitsin
    Sığar mı?Oraya gidip her şeyi hallettikten sonra otobüsçüler almaz diye korkuyorum...

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı Ataartuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sığar mı?Oraya gidip her şeyi hallettikten sonra otobüsçüler almaz diye korkuyorum...
    Tamamen duygusal...
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Benzini bi şişeye boşaltıyosun, 150-200 lira ateşliyosun motorun VİP yolculuk yapıyo kardeşim ama balıkesire gidersin kanımca pek anlamıyosunda motordan ( tecrübesizliğinden yola çıkarak söylüyorum ) patlak motoru itelerler. Ankaradan bul 500 fazla olsun git onu servise göster al. Yol paran zaten 500ü bulur git gel. Bi de extradan plaka değilim ücreti ödersin. Hiç girme 3500 liralık bi motor için o teleşa. Ankara'da daha iyisini bulursun azcık araştır ve hatta 2006cbr alacağına düzgün bi ybr al. Ben neden buralara girdim bilmiyorum sma ben olsam böyle yapardım.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vaaays. Ben 2 tane turizm şirketine sordum. İkiside almadı varya... Demek ki sormadan ' Merhaba bene motosikletimi taşıtmak istiyorum da ' Derken elimizde ki 200tl nin gözükmesi lazım sanırım...

Motosikleti
    Ben defalarca kullandım bu yolu. Parayı bi koklatcan abi )

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzini bi şişeye boşaltıyosun, 150-200 lira ateşliyosun motorun VİP yolculuk yapıyo kardeşim ama balıkesire gidersin kanımca pek anlamıyosunda motordan ( tecrübesizliğinden yola çıkarak söylüyorum ) patlak motoru itelerler. Ankaradan bul 500 fazla olsun git onu servise göster al. Yol paran zaten 500ü bulur git gel. Bi de extradan plaka değilim ücreti ödersin. Hiç girme 3500 liralık bi motor için o teleşa. Ankara'da daha iyisini bulursun azcık araştır ve hatta 2006cbr alacağına düzgün bi ybr al. Ben neden buralara girdim bilmiyorum sma ben olsam böyle yapardım.
    Anlada’da 4500 liradan aşağı CBR yok.:(

Aynalarını falan katlarsın yanında minder yada baloncuklu korumalardan al küçük hasar ve çizilmeyi önler hem sıvı sğutma ve ağın akmayacağından da emin ol sıkıntı olmaz

Motosikleti
    Alıntı Ataartuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlada’da 4500 liradan aşağı CBR yok.:(
    Otur pazarlığa 4000e alırsın ve daha karlı olur. Beceremiyosan ben arayayım yarın pazarlık edeyim 4e ayarlıyalım bi tane )

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Ehliyeti aldigim gunun ertesinde motor aldim. Aldigim gunde artcili istanbulda dolastim.
    Ben niye hep zor yolu seciyorum bilmiyorum.
    Tabi bu sana gaz vermesin benim gibi sansli olmayadabilirsin.

Motosikleti
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyeti aldigim gunun ertesinde motor aldim. Aldigim gunde artcili istanbulda dolastim.
    Ben niye hep zor yolu seciyorum bilmiyorum.
    Tabi bu sana gaz vermesin benim gibi sansli olmayadabilirsin.
    Karda kışta Allah korusun, büyük sıkıntı. Yaz mevsimi olsa yavaş yavaş gelirdide bence çok sıkıntılı olur alıp binmesi

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karda kışta Allah korusun, büyük sıkıntı. Yaz mevsimi olsa yavaş yavaş gelirdide bence çok sıkıntılı olur alıp binmesi
    Doğru söylüyorsun kış mevsiminde olduğumuzu bir an unuttum.

Ehliyet tecrübesiyle bu kışın ortasında balıkesir-ankara yolunda düşeceğine bahse bile varım. O yüzden ya otobüsle getir ya da havaların ısınmasını bekle. Bu mevsimde malesef yapabilecek başka bir seçeneği yok.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Bu arada motosiklet bu: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-temiz-kazasiz-cbr-125r-516528918/detay
    Sadece buradaki görüntülerden anlamak çok zor ama ben aynaları hariç bir sıkıntı göremiyorum.Sizin fark ettiğiniz bir şey varsa yazar mısınız?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Balıkesir de değil Edremitte araç. Ankaradan gidiş-dönüş yemek vs en az 200TL 200-250TL de otobüsle anlaşman lazım, o da garanti değil. Bilindik firmalar kabul etmeyebilir, yüzyüze görüşmen lazım. Sen motoru alacağın kişiye sor bunu, gitsin otogara sorsun bu motoru Ankaraya göndermek istiyorum alır mısınız kaça vs pazarlık etsin, ondan sonra sen kendi biletini al. Ne bilelim bence başka bir şehirden motoru görmeden anlaşmak şans işi. O fiyatlara temiz bulman çok zor sorunlu olabilir o ayrıca.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler