Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara Eğitim Duyuruları

Motovento
    REKLAM ALANI

Ankara'da yapılacağını öğrendiğim motosiklet eğitimlerini bu başlıkta duyurmak istiyorum. Genel olarak Yol Sanatı ekolünü daha verimli ve önemli bulduğum için OMM, ART MotoAkademi, Alpha Motosiklet Akademisi, Motto Akademi ve benzeri yerlerin duyurularını daha çok paylaşacağımı düşünüyorum. Bu eğitimlerin teorik olanları herkese açık ve ücretsiz olma eğiliminde oluyor. Faydalı olması dileğimle ilk duyuruyu aşağıya ekliyorum.

CemoKa ve mombohunter bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Bizim Antalya'da da olsa keşke. Uğur Ertekin'in videolarını izliyorum zaten çok bilgili ve çok öğretici işleri var. Keyifli olacağından eminim.

Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim Antalya'da da olsa keşke. Uğur Ertekin'in videolarını izliyorum zaten çok bilgili ve çok öğretici işleri var. Keyifli olacağından eminim.
    Antalya'da ART'ın ve Motto Akademi'nin eğitmenleri bulunuyor. ART'ın eğitmeni Zekeriya Hoca'ya facebook üzerinden https://www.facebook.com/profile.php?id=100000397550676 adresinden ulaşabilirsiniz. Orada da teori, kapalı alan ve yol eğitimleri yapıldığını biliyorum. Motto'nın eğitmeni sanıyorum İlhan Narcı idi. O da facebook'ta olmalı. Ben Zekeriya Hoca'yı teori sunumlarında ve kapalı alan eğitimlerinde izledim. Hatta eşim de kendisinden yol eğitimi aldı, çok çok memnun kaldı.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya'da ART'ın ve Motto Akademi'nin eğitmenleri bulunuyor. ART'ın eğitmeni Zekeriya Hoca'ya facebook üzerinden https://www.facebook.com/profile.php?id=100000397550676 adresinden ulaşabilirsiniz. Orada da teori, kapalı alan ve yol eğitimleri yapıldığını biliyorum. Motto'nın eğitmeni sanıyorum İlhan Narcı idi. O da facebook'ta olmalı. Ben Zekeriya Hoca'yı teori sunumlarında ve kapalı alan eğitimlerinde izledim. Hatta eşim de kendisinden yol eğitimi aldı, çok çok memnun kaldı.
    Ekledim şimdi facebooktan takip edip katılıcam bende.
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Sanırım kimsenin dikkatini çekmemiş;

Zemin Sat Salon 1
    Labalilik gibi oldu ama umarım yanlış anlaşılmamıştır. Dikkatlerden kaçmıştır, çok dağılmadıysa yenileyip düzeltsin arkadaşlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Güzel bi konu teşekkür ederim. Sabah bilgi alacağım irtibat numarasından.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)