Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motorundan memnun olanlar markalari alalim / benim gibi basi belada olanlar sizde

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW g310r
    Valla ben bir kac ay önce bmw g310r aldim hayatimda aldigim en kaliteli makina sözde hemde sifir aldim ama motor sogukken egzozda zirilti var debriyaji cok yukarda kavriyordu ayarlamak icin biraz ugrastim bu sefer de debriyaj manetinin orasi zirliyor ve bu olay acayip moralimi bozdu.
    Bu zamana kadar hep cinliye binmistim ve cinliler her gün ariza verirdi simdi alm*nyada yasiyorum alm*n motoru aldim gene sikinti sizde durumlar nedir benim gibi her aldigi basina bela olanlardan misiniz yada var mi söye sorunsuz makinesi olan ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    bu çinli bi tek bizde arıza vermiyor :D 80 binden selamlar motor tek silindirli ise biraz titremesi normaldir bu arada
    roadpeople, polo34, ahmetyildiz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu çinli bi tek bizde arıza vermiyor :D 80 binden selamlar motor tek silindirli ise biraz titremesi normaldir bu arada
    nice 80 binlere motorun markasi mh drift dimi

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı devrimkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nice 80 binlere motorun markasi mh drift dimi
    aynen evet
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    NC 750x dct 2015 de aldım şu anda 64 bin oldu rutin bakımlar 0 sıkıntı daha ne olsun

kanuni gt 170 r modeli motosiklet var 3 bin kilometreyi aştım neredeyse hep şehir içi motordan kaynaklı hiç sıkıntı yaşamadım üstelik yakıtından ve performansından çok memnunum 100 km de 2.8 L yakıyor. kaldı ki motor bloğu cg blok yedek parça sıkıntısı yok herşey mekanık sorun çıkaracak çok az parça var ve sorun çıkarmıyor. kendi hatam ile iki kere fren manetini değiştirdim 12.5 lira verdim fren manetine takması ile beraber 15 lira alıyor usta :D daha ne isteyeyim ben bu motordan :D şu anda 17 bini geçti yağ yakma en ufak yağ eksiltmesi yok. japona fan boyluk yapıp çinliyi yerliyi hintliyi yerip pazarı japonun tekeline verenlere selam olsun :D hal boyle olunca japon isyediği fiyatı çekince de kimse sızlanmasın adamlar Türkiyede japon takıntısının olduğunu bilip vazgeçilmez görüyorlar kendilerini.
    olukça uzun oldu kusura bakmayın :D
    hanzohattori bunu beğendi.

Yakalamışken sorim orda servisler nasıl?

Motosikleti
    BMW g310r
    Alıntı nicksizbro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakalamışken sorim orda servisler nasıl?
    Alm*n markalarin servisler fena degil fransiz ve Italyan markalarin servisler rezalet ama yabanciysan her yerde bazen seni basindan def etmeye calisan servis sorumlusu oluyor ben arabamda yani reno da cok yasadim en son ana servisi aradim yapmasaniz arabami servisin önünde yakarim deyince yaptilar benim simdiki motoru da oturdugum yerden 100 km uzak bir yerden aldim satis temsilcisi cok iyi bir Adam Polen vaktin olunca ugra hallederiz olmadi yeni egzoz ve manet getiririz dedi bayagi ilgilendi yani bakalim insallah bmw Renault gibi cikmaz

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    japon al japon

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    2014 cbf im var 66000 de aldım 69000 e doğru gidiyorum. Daha tık yok. Benzin ve yağ harici bi para harcamadım. Tek sıkıntım biraz az gidiyo. O yüzdeb pulsar alacağım.
    HONDA

#BZ3082

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    konu güzel. bende kymco agility 125imden memnunum. çekişi torku bu fiyattaki bir scootere göre çok güzel. 2 bin liraya aldım bir ay evel.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    tvs apache rtr150 2016 model 300km yaptım henüz şuana kadar gayet memnunum iyiki bunu almışım diyorum

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    superlight 200 fazlasıyla memnunum. 12500 km 0 sorun.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Crypton,2014 52bin km´de.15binde aldim baya hesapliya geldi.
    Motordan ciddi anlamda memnunum.

yağ,buji,balata hariç isteği yok,kursağinda benzin varsa afrikaya bile götürür.

2 ay evvel xmax250´yi sattim,orta seviyede memnundum.

Yanina,abisi olan inazuma bakiyorum.hesapli denk gelse alacağim,yari mezar,yari piyasa fiyati olabilir.para canlı hazir.

Memnun olanlar yazsınlarda Benim gibi motor alma arayışında olanlara fikir olur

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Ybr 125 o bozulmuyor ama ben söküyorum sağını solunu

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    Honda 500R sahibiyim. 11.000 kmde aldım şuan 19.000 oldum

8.000 km sürede bir kere yolda kalmadım.Bakımları serviste yaptırdım.

Artıları
    +ABS
    +Honda kalitesi
    +0-100 4.9 saniye

Eksileri
    -Satarken sıkıntı çıkartabilir
    -R25cilerin ben seni geçerim muhabbeti
    -Fiyatı 2017 model 30.000 üstü, piyasaya göre pahalı

Motorum Pulsar rs200

20000 devirdim maşallah sıfır sıkıntı bakımlarını zamanında yap benzini koy istedin yere git az bişey titreşim var her motorda olduğu kadar yeri geldi eşşek gibi bindim yeri geldi gazladim yeri geldi temiz temiz sakın kullandım maşallah hic yolda bırakmadı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Kullanımına ve motora bakmana bağlı.sym symphony scooterim vardı hiç şikayetim olmadı.bajaj pulsarım vardı hiç şikayetim olmadı.şu an r25 im var durum hala aynı hiç şikayetim yok.ama keşke biraz daha az yaksaydı diyorum son benzin zamlarından sonra.gözüm gibi baktım hepsine sattığım hr motordada hayır duası aldım.zengin biri değilim hunharca kullanıyım motorumu.en kalite yağı kullandım asla motor ısınmadan yüklenmedim asla benzinin son damlasına kadar kullanmadım.ufak detaylar büyük fark yaratabiliyor.tanıdığım bir bisikletcinin tayvan malı marka bir motor ile 250 bin km yaptığını kendi gözlerimle gördükten sonra herşey mümkün

LiseliMotorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Bende RKS TİTANİC 150-S Var tipi çok iyi özelliklerde yan taraflardan
    agresif kullanıyorum 0 aldım şuan 1200 kilometrede 700 civarında gaz telini kopardım dahada sorun çıkmadı
    Tek sorunu arka lastiğin ciddi naylon olması mh drifte mr vultureye asya eleganta sahip oldum onların lastikleri bundan iyiydi arka frene azcık dokunsan arka kitleniyor ve kaymaya başlıyor ben gibi aksiyon arayan varsa alsın derim güzel motor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)