Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motoruma gelen ilginç teklifler

Motovento
    REKLAM ALANI
    mistikbaklav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250
    2015 model cbr 250 motoruma hergün ilginç teklifler gelmekte. Bilmiyorum sadece benim mi başıma geliyor. Örnek olarak şu arkadaşımız;
    https://i.hizliresim.com/nO7V0a.jpg

Ne kadar sabırlı davransam da bu tür teklifler hala gelmekte. Bunun dışında ybr 125 inin üstüne 3 bin lira daha verip almaya çalışan arkadaşımız var.

Geçen biri daha aradı herşeyini sordu motorun, 20 dakikaya yakın sürdü. En sonunda 9 bin liram var olur mu dedi. Yine birşey demedim suratına kapattım.

Tamam anladık ölü sezondayız, tamam anladık kimsenin parası yok, tamam anladık herkes ucuza almak istiyor da arkadaş 10 kişiden 1 tanesi anca düzgün alıcı çıkıyor o da yarın ararım dedikten sonra ses seda çıkarmıyor. 1 hafta daha dursun sonra kaldıracağım ilanı cidden çekilecek işkence değil yükseltmiyorum da motorumu kullanacam ölene kadar. Bu nedir yav
    jarre bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    link ver de az da biz trolleyek

Linki özelden atabilir misin gerçekten. Bahara doğru değiştirmeyi düşünüyorum. Genelde forum ahalisi iyi bakıyor motoruna.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ölücüler, mezarcılar, parası olmayanlar, bebeler, yeni yetme apaçiler vs aramasın, bozarım, pazarlık motor başında yapılır, motor ustanıza gitmez, ustanızla beraber gelirsiniz, bir avm otoparkında gözümün önünde istediğiniz denemeyi yaparsınız diyebilirsiniz...

ben aylarca öldürmek için farklı şehirden motor kovalayan ustalar tanıdım
    Akias ve LiseliMotorc bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    9000 lira olursa bende talibim param nakit

uygun fiyat yazmalısın. yanlış fiyat, yanlış diyaloglara sebep olabilir
    indirim yapacaksan, alıcı olduğunu sezdiğin kişiye yapmalısın

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    2016 model 12.500 kmde rosso2 lastik, shad topcase, koruma takozu vs birkaç tane aksesuar olan kazasız tertemiz mt25 ime adamlar utanmadan 13e tamam dersen ulaş bana diyebiliyor. Ulan ben o fiyata verecek olsam kapımda yatman lazım bi de ben ulaşacakmışım :D
    zekeriyaimam bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    22 bin tl lik ducatiye 15 bin veriyim diyen de çıktı bahanesi de ben zaten yolda kullanmayacağım piste sokacağım diyor du bir de her hafta düzenli olarak teklifim geçerli diye mesaj atıyordu normal yani neler neler geliyor

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Fiyatı pahalı tut. 15 yaz 13 verirler o zaman bunlara böyle yapcan

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı mistikbaklav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 model cbr 250 motoruma hergün ilginç teklifler gelmekte. Bilmiyorum sadece benim mi başıma geliyor. Örnek olarak şu arkadaşımız;

Ne kadar sabırlı davransam da bu tür teklifler hala gelmekte. Bunun dışında ybr 125 inin üstüne 3 bin lira daha verip almaya çalışan arkadaşımız var.

Geçen biri daha aradı herşeyini sordu motorun, 20 dakikaya yakın sürdü. En sonunda 9 bin liram var olur mu dedi. Yine birşey demedim suratına kapattım.

Tamam anladık ölü sezondayız, tamam anladık kimsenin parası yok, tamam anladık herkes ucuza almak istiyor da arkadaş 10 kişiden 1 tanesi anca düzgün alıcı çıkıyor o da yarın ararım dedikten sonra ses seda çıkarmıyor. 1 hafta daha dursun sonra kaldıracağım ilanı cidden çekilecek işkence değil yükseltmiyorum da motorumu kullanacam ölene kadar. Bu nedir yav
    bana müşteri pörfitöywerewrü( yabancı kelime nasıl yazılır bilmiyorum ) iyi olan bi fatura ödeme merkeziyle takas teklif etmişlerdi

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alıcı olmayanları hissedince hiç yazma satıcam diye kendini yorma. sen ilanı koydun bırak alıcı gelsin seni bulsun. yoksa normal hayatında da herşeye daha çabuk sinirlenir duruma gelirsin sakal kıran bile olursun

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9000 lira olursa bende talibim param nakit

https://static.birgun.net/resim/habe...a-217890-5.jpg
    mezar fiyata inazuma ariyorum.

Logitech G27 direksiyon seti ve PS3 320GB multiman var.coystikleri hediye verecegim.kalani nakit verilir.

veya predator G5 laptop var ustune 500-750tl veririm.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben motoru satarken bir tanesi beyaz eşya teklif etmişti . Bildiğimiz hani buzdolabı çamaşır makinası falan . Nişanlısından ayrılmış hatta telefon numarasını aldım aradım baya bı dertlestik .

Aşk acısı ceken adamın muhabbetini hiç sevmem yoksa oturup içmeyi teklif edecektim 😂
    EthanHunt bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Bana da aşırı çılgın teklifler geliyor sık sık. Bunların en ilginçleri Bursa-İnegöl yolunda tarla ve sanayi tipi kıyma makinesi idi.

Bu da son gelen tekliflerden:

Bu durumlarda yapacak pek bir şey yok. Ancak bazıları her türlü hakareti hak edercesine şansını zorluyor.
    ilkerabi bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da aşırı çılgın teklifler geliyor sık sık. Bunların en ilginçleri Bursa-İnegöl yolunda tarla ve sanayi tipi kıyma makinesi idi.

Bu da son gelen tekliflerden:

https://i.hizliresim.com/MdElmg.png

Bu durumlarda yapacak pek bir şey yok. Ancak bazıları her türlü hakareti hak edercesine şansını zorluyor.
    ponçiyak teklifi bana gelse direk veririm

Motosikleti
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ponçiyak teklifi bana gelse direk veririm
    İstersen bir teklif yap : )

İlanı şu: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...20383916/detay

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Motoru satalı 1 aydan fazla oldu ilanıda anında kaldırdım.. dün ölücünün biri aradı yine motor duruyomu diye.. zaten türkiyenin en düşük ilanını vermiştim mülk alımı için.. daha öldürecek ya fiyatı aklımda olsun diye numarasını kayıt edecekmişim eğer düşünürsem arayacakmışım anında 'tıko' para alacakmış motorumu ilana koydum 3 veya 4 gün sonra satıldı yani o kadar iyi fiyat yazmışım...

not: bana gelen en ilginç teklifi yazmayı unutmuşum yazın 1 haftalık tatil devremülkü teklifi gelmişti..

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı mistikbaklav adlı üyeden alıntı Mesajı göster

motor hemen satılsın diye fiyatı düşük koymak mantıklı değil. Bu sefer 7 8 liralık motor bakan herkes şansını denemek için mesaj atıp ölücülük yapacaktır.

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstersen bir teklif yap : )

İlanı şu: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...20383916/detay
    Benim motoru aşıyor fiyatı. O arabayada nakit ayrılmaz Zaten binilip gezilcek bişey değil. Petrol kuyusu lazım ek olarak.

Sen yazınca bi bakayım ilanlara demiştim tamda bunu inceliyodum zaten.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru satalı 1 aydan fazla oldu ilanıda anında kaldırdım.. dün ölücünün biri aradı yine motor duruyomu diye.. zaten türkiyenin en düşük ilanını vermiştim mülk alımı için.. daha öldürecek ya fiyatı aklımda olsun diye numarasını kayıt edecekmişim eğer düşünürsem arayacakmışım anında 'tıko' para alacakmış motorumu ilana koydum 3 veya 4 gün sonra satıldı yani o kadar iyi fiyat yazmışım...

not: bana gelen en ilginç teklifi yazmayı unutmuşum yazın 1 haftalık tatil devremülkü teklifi gelmişti..
    Bana süt emme makinesi + para gelmişti? çıdlrıdım dedim fentezi ürünü felanmı ilgimi çekti

adam 40-50 yaşında belli durumu iyi biri delikanlıeşin doğum yapınca süt birikir makine ile almazsan ağrı yapar

daıııı ben daha sevgilim olmamış hayatında ne sütü ne süt emme makinesi ne çocuğu :D

bundan efsane takas yoktur :D
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motoru aşıyor fiyatı. O arabayada nakit ayrılmaz Zaten binilip gezilcek bişey değil. Petrol kuyusu lazım ek olarak.

Sen yazınca bi bakayım ilanlara demiştim tamda bunu inceliyodum zaten.
    Bana takas teklifi için mesaj atan arkadaşın ilanı bu. Ondan dedim. Takasa niyetlidir hala belki.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)