Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Genç Çift Motosiklet Kazasında Hayatını Kaybetti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Çanakkale’de cezaevi nakil aracı ile motosikletin çarpıştığı trafik kazasında motosiklet sürücüsü ve eşi yaşamını yitirdi.

Kaza, saat 15.00 sıralarında Çanakkale-Bursa karayolu Çan köprülü kavşağı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kavşaktan kent merkezi istikametine dönüş yapan Çanakkale Cezaevi’ne ait Tarık T. idaresindeki 17 UU 476 plakalı araç, Fatih Karak’ın (36) kullandığı 17 GM 955 plakalı motosikletle çarpıştı.

CENAZELER MORGA KALDIRILDI

Çarpışmanın etkisiyle Fatih Karak’ın başındaki kask ve motosiklet yaklaşık 20 metre uzağa savruldu. Kazada Fatih Karak ve eşi Gülay Karak (29) olay yerinde hayatını kaybetti. Kazayı gören diğer sürücüler durumu polise bildirirken, kaza yerinde olay yeri inceleme ekibi ile savcının incelemesinin ardından cenazeler Çanakkale Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Cezaevi nakil aracının şoförü Tarık T. ise ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Kazada ölen çiftin 4 yaşında Asya adında bir kız çocukları olduğu öğrenildi. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250
    Allah rahmet eylesin kalanlara Rabbim sabır versin...

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Allah rahmet eylesin.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Ah ulan be. 4 yaşında çocuk yetim kaldı, çok zor. Allah rahmet eylesin. Asya'nın kaderi güzel olsun.
    roadpeople bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC700S
    https://m.sondakika.com/amp/haber-ce...-olu-10473667/

Burada video var olay yerinin. Kask yarım kaska benziyor. Motor da NC gibi sanki. Çok gençler ve 4 yaşında da bir çocukları var. İçim öyle sizladi ki anlatamam.

Motosikleti
    MT-25
    Allah rahmet eylesin...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Yine kavşak ve kontrolsüz güç. Yetersiz eğitim ve büyük ihtimal dikkat eksikliği..
    Buna zaten kaza diyoruz..
    Rabbim rahmet ve sabırlar ihsan eylesin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    nedense bu tarz kazalara hep büyük araçlar sebep oluyor. tır,kamyon,otobüs.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı viper08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://m.sondakika.com/amp/haber-ce...-olu-10473667/

Burada video var olay yerinin. Kask yarım kaska benziyor. Motor da NC gibi sanki. Çok gençler ve 4 yaşında da bir çocukları var. İçim öyle sizladi ki anlatamam.
    Allah rahmet eğlesin,kalanlarına sabır versin mevlam, motosiklet mt25 bu arada
    roadpeople bunu beğendi.
    Yamaha YBR 125 150.000 km, Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Allah rahmet eylesin. Ufacık yavrucak öksüz yetim kalmış. Offf...

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin. Aileleri ve yakınlarına sabırlar dilerim.
    Motor MT25. Sürüş hocalarımız da değerlendirir belki. Benim tahminim şu; Midibüs motora vurarak sağa yol ayrımına giriyor. Sağa girmeyerek düz devam etme niyetinde olan MT25 sürücüsü çaresiz bir durumda kalıyor. Ne yazık ki ne manevra ne de fren kurtarmaz böyle bir durumda. Moron sürücüler yüzünden sayısız motosiklet sürücüsü can verdi. Daha da devam edecek gibi görünüyor.
    Kazasız belasız sürüşler...

cem1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MAXİ 400İ
    Allah rahmet eylesin... Ailelerine Sabırlar diliyorum.. Yetim ve öksüz yavrucak uzun ömürlerin olsun.. İçimiz cız ediyor.. :( Umarım son olur bu tür kazalar...

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Mekanları cennet olsun..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 yaşındaki yavrucağı düşündüm de cidden içim kan ağladı. Çok ama çok üzüldüm. Amacım kimseyi motosikletten soğutmak değil; çünkü yaklaşık 30 yıldır motosiklet kullanıcısıyım ama çoluk çocuğu olanlar binmesin motosiklete...ölüm tabiki yürürken bile gelebilir ama kullandığımız motosikletler ihtimali biraz daha arttırıyor ve çoluk çocuğun varken riski azaltmak lazım. Allahtan rahmet, sevenlerine sabır ve küçük kıza da uzun ömürler dilerim. :(:(

Motosikleti
    ybr 125
    çok üzücü... Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır diliyorum...

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 yaşındaki yavrucağı düşündüm de cidden içim kan ağladı. Çok ama çok üzüldüm. Amacım kimseyi motosikletten soğutmak değil; çünkü yaklaşık 30 yıldır motosiklet kullanıcısıyım ama çoluk çocuğu olanlar binmesin motosiklete...ölüm tabiki yürürken bile gelebilir ama kullandığımız motosikletler ihtimali biraz daha arttırıyor ve çoluk çocuğun varken riski azaltmak lazım. Allahtan rahmet, sevenlerine sabır ve küçük kıza da uzun ömürler dilerim. :(:(
    Kimsenin inancini bilemem ama islamda hep ölüm saatinin belli olduğu, değişmeyeceği, ecel geldiğinde ölüm ne bir saat ileri ne bir saat geri ertelenemez diyor.
    Ama tabi biz kaza olarak gordugumuz için "belki şöyle olsaydi" yaşardi diye duşunmekten kendimizi alikoyamiyoruz yinede bende dahil. 3,5 senelik evliyiz, cocuk yok. Eşimde ölürüz filan diye mi istemiyor acaba diye dusundum simdi.
    Stock Sever ve aquarist4 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Özellikle biz erkekler çocuğumuz olduğunda eşimizle gezmeleri azaltsak ya da yüksek hızlarda kullandığımız motorlarımıza eşlerimizi almasak, bir çocuk için babasız kalmak elbet zordur ama annesizlik kadar olmasa gerek ikisinin birden gitmesine de söylenecek bir şey yok. Allah o çocuğu korusun hayata çok yalnız başladı.
    bursalıali bunu beğendi.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Çok üzücü. Diyecek bir şey yok maalesef. Her motora binişimizde başımıza gelebilecek bir durum.

Ben de 4 yıllık evliyim. Bu süre içinde işe gidiş gelişler hariç hep eşimle bineriz.

Bizde de çocuk yok ama ölüm riskinin yüksek olmasıyla alakalı değil. Eğer çocuğum olursa ve o da isterse motor kullanmasını isterdim.

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Ulan boğazım düğümlendi beee.
    bursalıali ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimsenin inancini bilemem ama islamda hep ölüm saatinin belli olduğu, değişmeyeceği, ecel geldiğinde ölüm ne bir saat ileri ne bir saat geri ertelenemez diyor.
    Ama tabi biz kaza olarak gordugumuz için "belki şöyle olsaydi" yaşardi diye duşunmekten kendimizi alikoyamiyoruz yinede bende dahil. 3,5 senelik evliyiz, cocuk yok. Eşimde ölürüz filan diye mi istemiyor acaba diye dusundum simdi.
    Hocam sen olayı yanlış anlamışsın şimdi forumda dini tartışma acacak halim yok ama çık gokdelenden atla bakalım ölüm saatine bir müdahelen var mı yok mu. Zaten kader kavramı çok yanlış anlaşılıyor bunun örneği olmuş yaklaşımınız.mekanlari cennet olsun arkadaşların.Allah rahmet etsin.
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)