Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kızlar İçin Vitesli Motosiklete Başlangıç

Motovento
    REKLAM ALANI
    SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    kafa karıştırmak gibi olmasın ama 'ninja'lar kadın sürücüler için son derece ideal. tipi de hoşuna gidebilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Merto54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125 / Yamaha X-Max 250 ABS
    Mevzu güç değil sizin de dediğiniz gibi güçleri zaten aynı hemen hemen sayılan motosikletlerin. Rahat rahat risksiz kullansın diye ikileme düştüm ben.

Zaten binecek,deneyecek. Artık karar onun,burada RC nin benim tahmin ettiğim kadar zorluğu olmayacağı bilgisini almam iyi oldu,en azından artık üstüne bindikten sonra bunu istiyorum ben derse,alırım.

Normalde 4-5 ay sonra,Xmaxi satıp,R125 i ona verip 600rr alcaktım kendime,ama sabırsız istiyor.

Ninjadan habersiz şuan,görse büyük ihtimal onu da beğenir. Çünkü kıza SS hastalığı geldi. Akşamları odasında sürekli video izliyor bu aralar

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Madem tecrubesi az,kardeşinize alacağınız motorda güvenlik, rahatlık,kullanım kolaylığı ve pek gitmemesini dikkate alirsaniz daha iyi olur diye dusunuyorum.Bence şimdilik, gaz tepkisi ve oturuş pozisyonu sebebiyle ninjadan uzak durması daha iyi olacaktır.RC kullanmadım ama duke tan farklı ise gidişi o da sıkıntı olabilir, ama en azından oturus pozisyonu daha yorucu.

Abs'li bir duke125 biçilmiş kaftan gibi duruyor.Hayirlisı olsun.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Ben hala mt den yanayım naked ıyıdır gelen laflarıda surmemıs olanlardır dıyıp geçiyorum

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    CF Moto 150 NK aradığınız motosiklettir. Küçüktür kontrol edilmesi kolaydır, tasarımı çekicidir, oturuş pozisyonu rahattır, gaz tepkileri acemiler için tam yerindedir. Üzmez. Alın.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    honda innova fazla sı zarar

Motosikleti
    Ninja falan almam zaten. Görse beğenir ama biliyorum.

Yarın spormoto kadıköye gidiyoruz RC ve Duke için. Bakalım ne olacak yarın sonuca bağlayacağız işi. 150nk ve mt de bakacağız.

Alıntı Merto54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabırsız
    fuar gezilmeden olmaz

Motosikleti
    Bugün itibariyle,KTM Duke 125 ABS yi teslim aldık. Öğlen saatlerinde hava baya kötüydü,2 motor sıkıntısız geldik eve. Bundan sonrası kendisi açısından tecrübe.
    mombohunter, zabuzaretta ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde binsin.

Birde Pulsar rs200 e bak istersen oturuş pozisyonu felan rahat bence gidon yüksek baya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Merhabalar,iyi geceler. Daha önce buradan da fikir almıştım. Kardeşime bir xcity almıştık 1 ay falan bindi,biraz sorun çıkardı motosiklet,giderip sattık. Bir süredir de benim X-Maxim ile gidip geliyor okuluna.

1 haftadır hasta yattığımdan dolayı,çok ısrar ettiği için 2-3 gün benim R125 ile sağa sola gitti. Gidiş o gidiş üzerinden zor indiriyoruz. Xcity i sattığımız miktara dokunmamış sermayesi az çok var.

Tutturmuş RC125 istiyorum diye. Ben de tamam vitesli bir şey alırız diyebildim 1 kere artık. Ağır bir şey almayalım,Duke alalım diyorum onu da beğenmedi. R125 e bindiğinde ben az çok farkediyorum,biraz ağır geliyor ona. Boyu 1.68 RC alsak rahatça binebilir mi? Yoksa duke e ikna etmeli miyim?
    scooter baksanız istanbul trafiğinde sinir stres arasında birde kekolar ile uğraşmasın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter baksanız istanbul trafiğinde sinir stres arasında birde kekolar ile uğraşmasın
    Duke 125 almışlar bile.

Hayırlı olsun bu arada doğru tercih yaptığınızı düşünüyorum. ABS'li model aldınız sanırım?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Konuyu geç gördüm , duke almakla iyi etmişsiniz . Rc nin gidon turu vs sıkıntılı , duke enjeksiyonlu absli commuter.

Motosikleti
    Teşekkürler. Evet yeni Dukelerden aldık,ABSli. Scooterı zaten vardı,konuda belirtmiştim vitesliye geçiş oldu bu. Çok istisna durumlar dışında 2 motor geziyoruz zaten,bulaşan eden olamaz,aynı okuldayız,ben yüksekte o lisansta rotamız aynı.

Motosikleti
    Ktm Duke 390 2017,Honda NC 750X 2019
    Süper tercih,kız kardeşiniz güle güle kullansın,kazasız belasız inşallah...

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Merhabalar,iyi geceler. Daha önce buradan da fikir almıştım. Kardeşime bir xcity almıştık 1 ay falan bindi,biraz sorun çıkardı motosiklet,giderip sattık. Bir süredir de benim X-Maxim ile gidip geliyor okuluna.

1 haftadır hasta yattığımdan dolayı,çok ısrar ettiği için 2-3 gün benim R125 ile sağa sola gitti. Gidiş o gidiş üzerinden zor indiriyoruz. Xcity i sattığımız miktara dokunmamış sermayesi az çok var.

Tutturmuş RC125 istiyorum diye. Ben de tamam vitesli bir şey alırız diyebildim 1 kere artık. Ağır bir şey almayalım,Duke alalım diyorum onu da beğenmedi. R125 e bindiğinde ben az çok farkediyorum,biraz ağır geliyor ona. Boyu 1.68 RC alsak rahatça binebilir mi? Yoksa duke e ikna etmeli miyim?

Merhaba,
    bende motor seruvenine scooter ile basladım pcx'im vardı, akabinde 2. motor rc 200 kullandım,
    boyum 1,60, bana bir kademe yuksek geldigi için, spormoto'da ustam amortisorlerden biraz indirmişti,
    agırlığı ise hiç sorun değil gayet hafif bir motor rc, başlangıç için gayet güzel,
    ama tabiiki tek silindir, titreşim vs gibi durumları mevcut, ama bende kardeşiniz gibi ss ve gorselitesini çok sevmiştim,
    kız bakış açısı, çokta severek kullanmıştım diyebilirim,
    1.68 boy ile gayet rahat kullanabilir, 125 ise çok daha iyi, benim en buyuk sıkıntım abs olmamasıydı,
    her ani frenimde teker kitliyip kayıyordu, birde acemi olunca işler daha zorlaştı,

deneyimler bu şekilde umarım yardımcı olabilmişimdir,
    ustunde fotomu bulamadım ama boy açısından yardımcı olur umarım foto ekliyorum,

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:54 ----------

Teşekkürler. Evet yeni Dukelerden aldık,ABSli. Scooterı zaten vardı,konuda belirtmiştim vitesliye geçiş oldu bu. Çok istisna durumlar dışında 2 motor geziyoruz zaten,bulaşan eden olamaz,aynı okuldayız,ben yüksekte o lisansta rotamız aynı.
    ow kaçırmısım duke karar vermişsiniz,
    hayırlı olsun
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun tekerine taş değmesin inşallah.

Motosikleti
    Hyosung GV650

ninja 250 sl düşünebilirsiniz.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)