Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MT Thunder 3

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emiliosantos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk kaskımdı MT blade. iyi mi kötü mü pek anlamıyordum. bell kask aldıktan sonra ben kabusun içinde yaşıyormuşum dedim. yeni modeli geliştirdilerse almanı tavsiye ederim ama MT Blade gerçekten iyi bir kask değildi.
    ff352 den sonra blade a geçince huzura ermiş gibi olmuştum.

birgün bell e geçince nirvana olurum sanırım.

belki daha üst kısmı test etmediğim için bilmiyorumdur ama blade i sevdim ben, sadedce 100 km den sonra ses alıyor
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Mt Thunder 3 kullanıyorum memlunum yanlız ses aldığı doğru kalıbı biraz büyük pinlock bağlntılarının dipleri nedendir bilmem bende bir süre sonra çatladı ama rahat ve kaliteli bir kask LS2'den kat be kat iyi.

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ff352 den sonra blade a geçince huzura ermiş gibi olmuştum.

birgün bell e geçince nirvana olurum sanırım.

belki daha üst kısmı test etmediğim için bilmiyorumdur ama blade i sevdim ben, sadedce 100 km den sonra ses alıyor
    açıkçası ben de sarı sitede denk getirmiştim uygun fiyata bell kaskı. birisi yurtdışından getirttirmiş büyük gelmiş ucuza satıyordu hemen almıştım. ama sonra da agv kask alınca da yok ya asıl kask buymuş demiştim. ekipmanlar ateş pahası almak kolay değil. o yüzden kenara para atıp tetikte olmak ve şansa bişiler denk getirmek lazım.ben sıkı takip ederek 1 yılda 1 bell 1 agv diesel 1 de artçı için başka bir agv kaskı hiç kullanılmamış toplamda 1400 liraya denk getirmiştim. şu an artçı agv diesel kaskı 2.300 liraya satılıyor sen düşün.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler