Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2000 CBR 600F

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600F
    2000 model cbr 600f karburatörlü model hakkında bilgi verebilirmisiniz eski konulara yönlendirmeyin lütfen şuan bilgi sahibi olmam gerek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hayırlı olsun bilgim yok

Motosikleti
    CBR 600F
    teşekkürler :D

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    4 silindir ve 240 km hızlara falan çıkıyor. rutin bakımları hakkında bilgi istiyor isen diyeceğim bir şey yok çünkü bende bilmiyorum ama öğrenmek kolay çünkü web çok büyük bir ansiklopedi ve ararsan bulursun.

cbr 600rr ile farkı vardır ve bilmiyorum ama tahminimce cbr 600f daha az devir çeviriyor ve "rr" versiyona göre daha uzun ömürlü bir motor tipi olmalı ve sele alçak gidon yüksek yani biraz "sport touring" diyebiliriz ama beni doyuracak kadar racing görünümünde ve sese sahip hemde yeterince acceleration(hızlanma) ve ve son hıza sahip.

yakıt olarak şehir içi 6 yada 7 litre civarı yakar sanırım ama bilmiyorum ne desem yalan olur.

rutin bakımları çok önemli hele hayati parçalar aksatmaya gelmez. motoru belki patlak bir amortisör ile kullanabilirsin ama susuz yada uzun süre yağ değişimi yapmadan kullanamazsın.

bakımlarını araştır ve sakin kullan, çekiş kontrol yok sanırım yani gaza asıldığında patiye gelip kıç atabilecek bir motor. gazı hemen açma hatta buna pek ihtiyacın olacağını sanmıyorum.

nasıl bir bilgiye ihtiyacın var?

resmini koyar mısın motorun

Üzer.
    18 yıllık motor Allah bilir kaç kere rektefiye oldu?

Anahtar değmemiş yeri kalmış mıdır?

İyi düşün

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bi arkadaşta 98 modeli vardı. 9-10 bin liraya alıp üzerine 5-6 bin lira masraf yapıp kullanmıştı.
    birkaç kez yolda kaldı benzin göstergesi olmadığı için.
    bikaç ay kullandıktan sonra motor pistonu felan dağıttı, kaynama mı ne yapmış bildiğin metaller erimişti.
    sıfırdan piston, segman felan sipariş etti, sıfırdan motoru topladı, sonra da sattı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)