Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Epilepsi hastasıyım ...

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar epilepsi hastasıyım dolayısıyla ehliyet alamıyorum üzerime ruhsatı alabilirmiyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ruhsat alabilirsin sıkıntı olmaz..Allah yardımcın olsun..Bir kere de ben motor sürerken şeker komasına girmiştim en son motoru ite kaka parkettim dişlerim rüzgarlığa kitlendi gözümü açtım millet başımda ambulans tepemde.. :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

https://forum.donanimhaber.com/dun-g...iba--104366428

lan bunu da yazmışım zamanında
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsat alabilirsin sıkıntı olmaz..Allah yardımcın olsun..Bir kere de ben motor sürerken şeker komasına girmiştim en son motoru ite kaka parkettim dişlerim rüzgarlığa kitlendi gözümü açtım millet başımda ambulans tepemde.. :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

https://forum.donanimhaber.com/dun-g...iba--104366428

lan bunu da yazmışım zamanında
    tepekcikli muhabbetini okudum. Bizim kütahyadan adam çıkmaz

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    dh den uçurmuşlar bizim haber kuşunu
    GT250rAlanya ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tepekcikli muhabbetini okudum. Bizim kütahyadan adam çıkmaz
    O eleman memur idi gidip şikayet etmiştim atmışlardı :D Beyaz masa çok işe yarıyor 25 dakika boyunca beni dinleyip yolladığım tüm ssleri değerlendirmişlerdi..Cebime sms geldi bir zaman sonra..Şutlamışlar :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dh den uçurmuşlar bizim haber kuşunu
    Üyeliği iptal ettirmiştim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Arkadaşın konusunu dağıtmışım sanırım .Özür dilerim kendisinden .. :/ Hakkını helal etsin :/..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Allah yardımcınız olsun inşaAllah kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Epilepsi zor hastalık, ruhsat alırsın da almasına, motosiklete binmesem iyi olur. Kuzenim epilepsi yüzünden evde krize girince dili boğazına kaçarak vefat etti :(

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Geçmiş olsun inşallah herşeyi aşarsın.Hachiko dh de ne seviyesiz yermiş sen bir rahatsızlığını dile getirmişsin adamlar geyik çevirmiş..
    MSMorkan bunu beğendi.

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    selamlar kardeşim geçmiş olsun .
    ruhsat alsan ne olacak ehliyetsiz çevirmeye girsen cezası 2bin küsür tl ve araç kullanırken rahatsızlanırsan ne olacak ? hadi kendi canını önemsemedin
    bir kazaya sebebiyet versen başkalarının can kaybı olsa ne yapacaksın , vebalinin altından kalkamazsın.

her hangi bir araç satın alabilirsin ruhsatta çıkarabilirsin ama iyi düşünmen gerek, sen araç kullanma, bu senin için daha hayırlı

Adam kendi açmadığı konularıda sabote etmeye başlamış Tatlı alıp gitmedin dimi doğru söyle.

Bu arada yeni üyelik ve absürt bir konu gördümmü aha turgetson diye geçiriyorum içimden ama turgetsonda aslında daha eskiden geliyor nedense bu nicki kalmış zihnimizde.

Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun inşallah herşeyi aşarsın.Hachiko dh de ne seviyesiz yermiş sen bir rahatsızlığını dile getirmişsin adamlar geyik çevirmiş..
    Teşekkürler almaya niyetliyim yeterince bekledim benimde eğlenmeye hakkım var diye düşünüyorum güncel 5 ilaç kullanıyorum ve çalışıyorum bu ilaçlar cebimde 7-24 yuvarlanıyor :')

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı lenovo672 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler almaya niyetliyim yeterince bekledim benimde eğlenmeye hakkım var diye düşünüyorum güncel 5 ilaç kullanıyorum ve çalışıyorum bu ilaçlar cebimde 7-24 yuvarlanıyor :')
    ilaçlarının dozajı yerindeyse öyle kolay kolay nöbet geçireceğini düşünmüyorum. zaten anlıyosundur nöbet geleceği zaman. eeg' ne bakmak lazım tabi güncel durum için.
    ve eğlenmek en doğal hakkın.
    bursalıali bunu beğendi.

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilaçlarının dozajı yerindeyse öyle kolay kolay nöbet geçireceğini düşünmüyorum. zaten anlıyosundur nöbet geleceği zaman. eeg' ne bakmak lazım tabi güncel durum için.
    ve eğlenmek en doğal hakkın.
    Herşey yolunda şükür :') ama ceza korkutuyor ara sokaklarda sürmeyi planlıyorum :D

Çok geçmiş olsun. Allah yardımcın olsun. Eğer İstanbul daysan enduro grupları var yada ders veriyorlardı. En azından yanında birileri olur. Yanında ilaç bile olsa dünyanın binbir türlü hali. Hem trafiğe yakalanma riskin de olmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)