Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kamp için yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Herkese merhaba,
    Kanuyu biraz geç açmış olabilirim, yarın yola çıkacağız kız arkadaşımla, Çorlu'dan
    Ayvalık tarafına, motosikletim cbr 250, yolculuk biraz zahmetli olacak biliyorum ama daha önce başka yerlerde deneyim var kamp yaptığımız için.

İnternet üzerinden araştırdım ama net bişey bulamadım, yorumlarda her kafadan bir ses çıkmış.

Fazla uzatmadan sorayım, Ayvalık tarafında Akçay 'da olur kamp yapan arkadaşlar var ise nereyi tavsiye eder ve kamp alanı haricinde kalınabilir mi?
    4 gece kalacağız, dönüşte bir gece Kaz dağında kalmayı düşünüyorum.

Kazasız sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Ben badavut plajinda kalmıştım bi gece genel olarak sakin bi plajdi. Gene guvenlik onlemi olmadığı için kız arkadaşla mantıklı olmaz. En kötü ihtimal bir yer bulamazsanız aklınızda olsun diye dedim. Badavut tarafi genelde aile ve yazlikci oldugu icin izole oluyor. Onun dışında sarımsaklı ya gelirken çamlarin arasinda deniz kenarinda bi kamp alani vardi kirli diye duymustum ama oraya da bakabiliriniz.

Motosikleti
    Alıntı alp010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben badavut plajinda kalmıştım bi gece genel olarak sakin bi plajdi. Gene guvenlik onlemi olmadığı için kız arkadaşla mantıklı olmaz. En kötü ihtimal bir yer bulamazsanız aklınızda olsun diye dedim. Badavut tarafi genelde aile ve yazlikci oldugu icin izole oluyor. Onun dışında sarımsaklı ya gelirken çamlarin arasinda deniz kenarinda bi kamp alani vardi kirli diye duymustum ama oraya da bakabiliriniz.
    Yorumun için teşekkür ederim.

İnsanlarımız bidaha gitmeyecekmiş gibi davrandığı için kirli oluyor maalesef, yinede geçerken bakacağım, illa şurası olsun diye şartlanmadım

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,
    Kanuyu biraz geç açmış olabilirim, yarın yola çıkacağız kız arkadaşımla, Çorlu'dan
    Ayvalık tarafına, motosikletim cbr 250, yolculuk biraz zahmetli olacak biliyorum ama daha önce başka yerlerde deneyim var kamp yaptığımız için.

İnternet üzerinden araştırdım ama net bişey bulamadım, yorumlarda her kafadan bir ses çıkmış.

Fazla uzatmadan sorayım, Ayvalık tarafında Akçay 'da olur kamp yapan arkadaşlar var ise nereyi tavsiye eder ve kamp alanı haricinde kalınabilir mi?
    4 gece kalacağız, dönüşte bir gece Kaz dağında kalmayı düşünüyorum.

Kazasız sürüşler.
    Assos - Küçükkuyu arasında kamp alanları var, güzeldir.

Motosikleti
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Assos - Küçükkuyu arasında kamp alanları var, güzeldir.
    Teşekkürler hocam, hazırlanıyorum bakacağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)