Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter yüzünden kız sorunu yaşıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı KTMADDICTED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kari kiz tavlamak istiyosaniz chopper
    rahat etmek istiyorsaniz scooter
    butun ortaminiz erkek olsun istiyorsaniz racing
    sehir ici fare gibi gezmek istiyorsaniz naked

eglenmek istiyorsaniz SUPERMOTO alin
    Karı kız için gibi tabirleri hoş bulmasam da şöyle bişey yazmak geldi içimden.

Ne karı kız için, ne ortam için motor almayın bence. Kendinizi nasıl daha iyi hissedeceksiniz, sizin ihtiyaçlarınızı hangi karşılar ona göre alın. Ben mesela yakıta çok önem veriyorum motorda. Çook yakan bi arabam olduğu için today aldım, tipinide seviyorum. Birde ss makina hayranlığım var ama yeterli şöförlüğüm ve cesaretim olmadığı için 2.motorumda tercihi r125 den yana kullandım. Çok şükür istesem 600lük 1000lik makinayı alabilecek maddi gücüm var ama bana fazla olduğunu biliyorum şimdilik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Olay motosiklet ile ilgili degil. Olay cinsiyet ile de ilgili degil. Olay kafalarının icindeki ile ilgili

raayzinkk owww diyen kizlar kadar erkekler de var.
    Kendini motosiklet kullaniyor diye bir halt sanan insanlar çok.

Ne güzel iste , saçma insanları elemiş olursun .

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    maxi scooterım var, bi yolculuk için kızın birine yedek kask aldım, aynı kaskı 8 farklı kız taktı geçtiğimiz sezonda. hepsi de aşırı rahattı. monster vs olsa binip benimle uzun yol yapacaklarını sanmam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı emiliosantos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi scooterım var, bi yolculuk için kızın birine yedek kask aldım, aynı kaskı 8 farklı kız taktı geçtiğimiz sezonda. hepsi de aşırı rahattı. monster vs olsa binip benimle uzun yol yapacaklarını sanmam
    bizede taktik ver 8 tane kız mı ben 1 yılda 8 fakrlı kız bile görmüyorum

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizede taktik ver 8 tane kız mı ben 1 yılda 8 fakrlı kız bile görmüyorum
    Abi sen beni çok güldürüyosun ya :D bu devirde ciddiyete önem vermedikten sonra kız arkadaştan daha kolay bulabileceğin ne var allah aşkına sen de özgüven eksikliği var tanıyı koydum şu an )
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı emiliosantos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keramet yedek kaskta diyosun yani :D

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı KTMADDICTED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kari kiz tavlamak istiyosaniz chopper
    rahat etmek istiyorsaniz scooter
    butun ortaminiz erkek olsun istiyorsaniz racing
    sehir ici fare gibi gezmek istiyorsaniz naked

eglenmek istiyorsaniz SUPERMOTO alin

bende diyorum ki niye bukadar eğleniyorum motor sürerken. nedeni buymuş :D ama gerçekten eğlenceli supermoto sürmek.

Motosikleti
    MT-07
    Kardeşim sen scooter'i kız için mi kullanıyorsun yoksa kendin için mi önce bunu çözümle kendi kendine. Kız için biniyorsan, bırak o aleti. Zorla güzellik olmaz. Sen kendin için biniyorsan da sevmişsinki almışsın ya da belirli şartlar altında (ilk motor vs.)hoşlanmışlığın var ki almışsın. O zaman kızı hiç bağlamaz, TC'sini değiştirmemekle kalmasın, aynı kıtada bile yaşamasın seninle

Gel gelelim ben scooter kullanmağı sevmiyorum fakat scooter bile kullansam ve birisi gelip motoruma laf etse, motorumun attığı egzoz dumanı bile etmezsin derim ve muhattap bile olmam.

Sen o motoru bir şekilde kaybet, yokluğunu hisset. Sonra gel buraya REYSİNG, OW SHET! yap
    istanbu_gezg bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kızların skutere burun kıvırdığını hiç görmedim. Bence soruna farklı bir açıdan bak. Skuter yüzünden kız sorunu değil, kız yüzünden skuter sorunu yaşıyor olabilirsin...

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii ki. En çok Honda çekiyor. Namıssız caponlar çözmüşler işi, bilerek böyle yapıyolar, satsın diye.

(Gameshow'da road rash oyununun incelemesinde vardı böyle bi geyik. Sene ben deyim 1995, sen de 1996 ) Bir dönemin efsanesiydi o dergi. Bilen kesinlikle liseli değildir
    Gameshow dergisindeki ufacık bir espriydi bu, "abi bu garilari hep Honda sürüyor piyasaya" gibi bir nükte vardı oyun incelemesinde, not enough Serkan ve Macbeth vardı yazarlardan ..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    arkadaşlar, aranızda racing motor sevmeyen var mı??

-seviyoruz dedik ya

(kızlar ile sınırlamayın, bu motor genel olarak sevilen bir motor. binenler hayvan olduğu zaman tabi çevre sakinleri kızabiliyorlar ama o kızan insanlar bile yakınında bir tane racing motor görsünler hemen gidip incelerler[ne güzel alet derler içlerinden ve bakarlar biraz])

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Reyzink daha populer her daim...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dişi apaçileri otomatik olarak eliyorsun işte ne güzel.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Demek beni hafife aldınız siz daha benim gibi delikanlı görmediniz Savaş mı istiyorsunuz KAMOOONNN :D

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kızlar scooter sever diyenler olmuş. seviyorlar ama vespa. fiyat listesi için: http://www.vespa.com.tr/fiyat-listesi/

evi damı satıp, bir harley almak lazım. hatun işi yanında geliyor.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Üzme kendini arkada reyzik varken sukutere binmiş bunlar bak.

[IMG][/IMG]
    birbilent bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keramet yedek kaskta diyosun yani :D
    Acaba kask kaç beden
    L mı Xl mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz yaz güzelçamlı taraflarına gezmeye gitmiştik arkadaşlarla. Diğer arkadaşımda r25 vardı. Kız eşinin ısrarı ile hiç istemeyerek de olsam motosikletleri değiştirdik dönüş yolunda. Sonuç, eşinin o Allah ın belası motoru satıp irfan ın kullandığı motordan alacaksın ya da bu motoru satıp bırakacaksın konusuna gelmiş. Sanki ben teklif etmişim gibi bir de arkadaş bana atar yaptı bu da böyle bir anımdır
    R25 hangi renkti?

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Bu gün ışıkta beklerken yanıma r6 durdu tüm havam söndü ya :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bu kızları her konuda olduğu gibi bu konudada anlamak zor.

Bi kızla tanışmıştım oda motora biniyor. Kendi kendime iyi yav tam benlik hatun filan diyorum. Benim motora çok tipsiz dedi. Farklı modeller gösteriyorum ama yok hiç birini beğenmiyor. Kız CG hastası. CGye biniyor. Basık cg çok tipliymiş ona göre.

Şimdi konuşmuyoruz.
    Profilinde yazan motora mı tipsiz dedi?

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    Gecen yaz 5 aylık scoter tecrubemde 3 tane kız arkadasım oldu.3 üde artcı olarak bındı tabi.Gercı scoter terımı bıle cok gelır 50cc kisbee.

Bazı kişilerin kıskanclıklarını anlayabılıyorsunuz yanınızda duran motor veya araba suruculerının.

Hatta artcı olan kız arkadaslarımdan birisi ilk kez bındıgınde '-erkek arkadasımı kıskanmazdım ama anladım ki motoru olan bır erkek arkadasımı kıskanırım artık'dedi.Neden diye sordugumda, '-normal kız arkadasını dahi arkasına alsa kız mecburen ona sarılacak' cevabını almıstım

Sunu belırtmek gerekır ki eger bır kız benımle scoter veya 1000lık bır motor ıcın bırlıkte olacaksa hıc olmamalı.Bir yandan da anlıyorsunuz karsınızdakini bu sayede ve tavrınızı degıstırıyorsunuz bıranda.

Suan motorumu sattım,arabayı da sattıgım ıcın toplu tasıma aracları veya taksı kullanıyorum ozel durumlarda.Gecen gün yenı tanıstıgım bır bayanla cıkacaktık sözde, bır baktım hıkaye paylasmıs.yazdım buna neden beraber cıkamadık diye.Senın araban yok ben toplu tasıma kulllanmıyorum cevabını aldım Ne dersin bu işe
    zekeriyaimam bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)