Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sizlerdede Böyle Oluyormu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    valla ben de artık tat almıyorum, Bugün babamın toros u ile gezdim, abi yok böyle keyif... Toros mu alsam?
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni 16 yaşından beri şahsen tanırım.
    Çocukluk ve ergenlik ile, büyüyüp aile reisi javramı yüklendikçe sırtına, insan motivasyon düşüyor.
    Eskiden, herkes arkadaşken; şimdi o kavramın da içi yenileniyor. Orta yaşa geliyorsun.
    Ben de tam bunu diyecektim arkadaş söylemiş. Artık yeni bir yaş dönemine giriyorsun. Darvinin evrim teorisi yeni durumlara yeni düşüncelere giriyorsun kan akışın yavaşlıyor.

Aile kurma kaygısı ailenin geçinmesi ihtiyaçlarının karşılanması gibi kafada hiç olmayan şeyler gelmeye başlayınca bazı düşüncelerde yavaş yavaş kafadan inmeye başlıyor.

Muhabetler nerdeydin oğlum arkadaşlarla takıldık anneden. Gelirken ekmek al erken gel annemlere gideçeğize dayımlar gelmiş gibi mecralara kayıyor.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    yaw yaş 24 müş farketmedim. Benim de 24 ama kafa ayrı bir deli benim...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insanların sadece motosiklet değil birçok konuşmayı istediği farklı konu var demek ki. hepsi bu başlık altında toplaşsın madem. bende almak istediğim şeyleri rüyamda görüp gözümü açmadan 2 sn önce nereye koymuştum diye düşünüyorum

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw yaş 24 müş farketmedim. Benim de 24 ama kafa ayrı bir deli benim...
    Ne gibi farklı Motor konusunda ise tr'de türümün tek örneği olduğunu düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de tam bunu diyecektim arkadaş söylemiş. Artık yeni bir yaş dönemine giriyorsun. Darvinin evrim teorisi yeni durumlara yeni düşüncelere giriyorsun kan akışın yavaşlıyor.

Aile kurma kaygısı ailenin geçinmesi ihtiyaçlarının karşılanması gibi kafada hiç olmayan şeyler gelmeye başlayınca bazı düşüncelerde yavaş yavaş kafadan inmeye başlıyor.

Muhabetler nerdeydin oğlum arkadaşlarla takıldık anneden. Gelirken ekmek al erken gel annemlere gideçeğize dayımlar gelmiş gibi mecralara kayıyor.
    Önceden tek derdim motordu.Sorumluluğum yoktu.Şimdi ise İş,Ev,vs vs...
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw yaş 24 müş fark etmedim. Benim de 24 ama kafa ayrı bir deli benim...
    Jimi Hendrix (D. 27 Kasım 1942 - Ö. 18 Eylül 1970) (Bkz.vikipedi)

y= 53 (my age)

x= 24 x 2;
    x= 48;

y= x+5;
    y>x;
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

ben bk yoluna gitmekten korktuğum için binmiyorum bazen

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bk yoluna gitmekten korktuğum için binmiyorum bazen
    Eğitim al ,hata yaptığında bile hatanın neden olduğunu bilirsin.Bilinçli bir şekilde hata yaparsın.
    Eğitim almazsan neyden düştüğünü bile anlamazsın.
    Yani burada şu sonuç çıkmasın.Zaten düşmüşüm,zaten motor gitmiş ,benim şuram yara olmuş,kırılmış vs.gibilerinden değil de .
    Düştüm ama neden düştüm gibilerinden...Ben üstündeyken bile kendimi yorumluyorum.Kendimle konuşuyorum adeta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jimi Hendrix (D. 27 Kasım 1942 - Ö. 18 Eylül 1970) (Bkz.vikipedi)

y= 53 (my age)

x= 24 x 2;
    x= 48;

y= x+5;
    y>x;
    İnşallah ömrünüzün sonuna kadar devam ettirirsiniz.Bilinçli bir şekilde.
    Kimler geldi kimler geçti bu alemde ama; kazanan hep motoru bilinçli kullananlar,sınırını bilenler, belli bir yaşı gördü.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur bazen öyle kafaya takmayın
    senin r1'in şaşırma lütfen. sana olmamalı :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.7-8 senelik düzenli Mt.net takipçisiyim.Yaşım 24.Belki beni tanıyanlar bilir.
    Motorlar hakkında aşırı araştıran,motor sürmek için can atan yattığı kalktığı soluduğu havayı motor olarak bilen biriyim.
    Son 3 senedir.İşe girdiğimden beri gece gündüz motor düşünen ben.Çok araştırmayan daha az min ölçüde ilgilenen.
    Mersin gibi bir yerde kar görmek için motorla dağlara çıkan ben.Şimdi işten geldiğinde aman bu soğukta kim çıkacak,şimdi kim giyecek kıyafetleri...
    Lisede ve üniversitede Cbf 150 motorum vardı.Allah bilir dedim büyük motor aldım mı nereleri gezerim kim bilir.Haftasonunu iple çekerim.Cuma akşamdan plan yaparım şöyle böyle.
    Şimdi kapıda 3 tane motor var.MT-07,R25,Crypton.3'üde sıfır gibi,fakat üşengeçlik,bir rahatına düşkünlük söz konusu olmaya başladı.
    Allah tüm motorculara,tüm motorseverlere gönlündekini bir an önce almayı nasip eylesin.
    Okuduğunuz için Teşekkürler.
    Ruhsal durum. Ben bugün saat 14 sularında kız arkadaşımdan ayrılık mesajı aldım. mesaim biteli 2 saat oldu ve hala iş yerinde çalışıyorum. Şu an sigara molası verdim. eve bile gidesim yok şurada dışarı çıkasım yok, biri gelse beni vursa şurda yatsam kalsam gibi düşüncelere sahibim an itibariyle. yinede gülmek eğlenmek istediğini yapmak gerek. canın motora binmek istemiyosa binme, illaki istediği zaman gelecek.
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin r1'in şaşırma lütfen. sana olmamalı :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Ruhsal durum. Ben bugün saat 14 sularında kız arkadaşımdan ayrılık mesajı aldım. mesaim biteli 2 saat oldu ve hala iş yerinde çalışıyorum. Şu an sigara molası verdim. eve bile gidesim yok şurada dışarı çıkasım yok, biri gelse beni vursa şurda yatsam kalsam gibi düşüncelere sahibim an itibariyle. yinede gülmek eğlenmek istediğini yapmak gerek. canın motora binmek istemiyosa binme, illaki istediği zaman gelecek.
    Motora ve foruma ayirdigin vakti,kiz arkadaşina ayirmadiysan ayrilmiş olabilir.klasik olağan durumlar.

Bu kafayla motora binme yeter.

Sonra gazlamaya devam.takilmaya gerek yok.

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora ve foruma ayirdigin vakti,kiz arkadaşina ayirmadiysan ayrilmiş olabilir.klasik olağan durumlar.

Bu kafayla motora binme yeter.

Sonra gazlamaya devam.takilmaya gerek yok.
    Gerekçesi buydu, zaman ayırmamam.
    Abi evet şu an hiç bişeye odaklanamıyorum eve sağ sağlim gideyim kitleyeyim motoruda gerisini zaman gösterecek artık ama içim içimi yiyo kafamı dağıtmaya çalışıyorum, mesai yapıyorum keyfi. Biraz daha benimde trafiğinde sakinleşmesi bekleyip gidicem, ev halkınada ızdırap olmayayım
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

Motosikleti
    ......
    Gerekçesi buydu, zaman ayırmamam.
    Abi evet şu an hiç bişeye odaklanamıyorum eve sağ sağlim gideyim kitleyeyim motoruda gerisini zaman gösterecek artık ama içim içimi yiyo kafamı dağıtmaya çalışıyorum, mesai yapıyorum keyfi. Biraz daha benimde trafiğinde sakinleşmesi bekleyip gidicem, ev halkınada ızdırap olmayayım
    Anliyorum dostum,2009 yilinda şirket tarafindan yurtdisina gittim hepi topu 2hafta,yoğunluktan dolayi kiz arkadaşimla görüşemedik diye saçma sapan sebepten ayrildik.tamda o gun çok guzel bir hediye almiştim ona..malesef kadinlar ben merkezli duşunurler,duygusal anlamda öngöru yetenekleri kisitlidir.anlik ve hissi kararlar,alinganlik ivir zivir işte.

Her işte bir hayir varmiş,aradan 7ay sonra şimdiki eşimle taniştik cicim balim fistigim kagit helvam ayaklari olmadi 1-2hafta gorustuk,sonra aileler tanisti vs.bastim nikahi geçtim kendi bile sasirdi ne oluyor leeen 27.gun nikah masasinda aldi solugu.hala arada laf yapar,yaa canim aslinda tam begendigim gelinligi ve nisanligi giyemedim,yine senin begendigin oldu..vs.bende hic duymazdan gelirim sonra susar..şukur evliligimden cok memnunum aslan gibi evlat verdi bana.zaten annesiyle ilk tanistigim gun tamam aga dedim,bu kizla evlenilir.(Anne önemli faktör)

Fazla takilma,vaktin varsa atla otobuse bir istanbul seyahati yap,gez,eğlen alişveriş yap,kafan dagilir.

Motosikleti
    Anliyorum dostum,2009 yilinda şirket tarafindan yurtdisina gittim hepi topu 2hafta,yoğunluktan dolayi kiz arkadaşimla görüşemedik diye saçma sapan sebepten ayrildik.tamda o gun çok guzel bir hediye almiştim ona..malesef kadinlar ben merkezli duşunurler,duygusal anlamda öngöru yetenekleri kisitlidir.anlik ve hissi kararlar,alinganlik ivir zivir işte.

Her işte bir hayir varmiş,aradan 7ay sonra şimdiki eşimle taniştik cicim balim fistigim kagit helvam ayaklari olmadi 1-2hafta gorustuk,sonra aileler tanisti vs.bastim nikahi geçtim kendi bile sasirdi ne oluyor leeen 27.gun nikah masasinda aldi solugu.hala arada laf yapar,yaa canim aslinda tam begendigim gelinligi ve nisanligi giyemedim,yine senin begendigin oldu..vs.bende hic duymazdan gelirim sonra susar..şukur evliligimden cok memnunum aslan gibi evlat verdi bana.zaten annesiyle ilk tanistigim gun tamam aga dedim,bu kizla evlenilir.(Anne önemli faktör)

Fazla takilma,vaktin varsa atla otobuse bir istanbul seyahati yap,gez,eğlen alişveriş yap,kafan dagilir.
    Allah mutluluğunu daim etsin, çocuğunda analı babalı büyüsün abicim.

Bende ayakkabı aldım, mektup yazmıştım. Birde güzel bi video hazırlamıştım vermek nasip olmadı.

Boşladığımın az çok farkındaydım. Aralığın ilk haftası arabayla kaza yaptım, tam 1 hafta sonra motorla giderken bana araba çarptı ayağım çatladı, onun üzerinden 10 gün geçti daha tam manasıyla ayaklanamadan apandist patladı. Apar topar hastaneye gidip gecenin 12.30unda ameliyata aldılar. Bir haftada bu şekilde geçti. Herşeyin üst üste geldiği bu dönem içerinde farklı sıkıntılarda yaşadım. Ona yansıtmamaya çalışırken uzak kaldım. Allah var çok seviyorum, hiçde kırayım, üzeyim istemedim.

Böyle olmasını hiç istemezdim ama oldu. Canı sağolsun diyorum, tanıdığım en mükemmel insan olarak kalacak. Ağzımı açıp bişey diyemedim öylece kaldım mesajdan beri beynime hüküm edemiyorum. Hayırlısı neyse o olsun artık.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Allah mutluluğunu daim etsin, çocuğunda analı babalı büyüsün abicim.

Bende ayakkabı aldım, mektup yazmıştım. Birde güzel bi video hazırlamıştım vermek nasip olmadı.

Boşladığımın az çok farkındaydım. Aralığın ilk haftası arabayla kaza yaptım, tam 1 hafta sonra motorla giderken bana araba çarptı ayağım çatladı, onun üzerinden 10 gün geçti daha tam manasıyla ayaklanamadan apandist patladı. Apar topar hastaneye gidip gecenin 12.30unda ameliyata aldılar. Bir haftada bu şekilde geçti. Herşeyin üst üste geldiği bu dönem içerinde farklı sıkıntılarda yaşadım. Ona yansıtmamaya çalışırken uzak kaldım. Allah var çok seviyorum, hiçde kırayım, üzeyim istemedim.

Böyle olmasını hiç istemezdim ama oldu. Canı sağolsun diyorum, tanıdığım en mükemmel insan olarak kalacak. Ağzımı açıp bişey diyemedim öylece kaldım mesajdan beri beynime hüküm edemiyorum. Hayırlısı neyse o olsun artık.
    Allah razi olsun dostum cümlemizin.

Oncelikle çok geçmiş olsun,cok iyi bilirim hastane koridorlarini,havasini ortamini..

Esasinda bu konular fişek mantigiyla gerçekleşir,bu olayin öncesi illaki vardir.

Gerekçe+zemin+ileriyi görememe.yüzeysel bakildiginda olumsuz gibi görünsede,aslinda belkide hayirlisi böyleymiş.kaza olayinda lafini yapmiş olabilir. yaa bak binmeseydin motora boyle olmazdi vs.isin gucun motor,gezmek tozmak,evlenincedemi boyle olacaksin gibi gibi.

Motivasyonunu kaybetme,ilk etapta kolay degil,ailenle zaman gecir.

Hersey gönlunce olsun.

Motosikleti
    Allah razi olsun dostum cümlemizin.

Oncelikle çok geçmiş olsun,cok iyi bilirim hastane koridorlarini,havasini ortamini..

Esasinda bu konular fişek mantigiyla gerçekleşir,bu olayin öncesi illaki vardir.

Gerekçe+zemin+ileriyi görememe.yüzeysel bakildiginda olumsuz gibi görünsede,aslinda belkide hayirlisi böyleymiş.kaza olayinda lafini yapmiş olabilir. yaa bak binmeseydin motora boyle olmazdi vs.isin gucun motor,gezmek tozmak,evlenincedemi boyle olacaksin gibi gibi.

Motivasyonunu kaybetme,ilk etapta kolay degil,ailenle zaman gecir.

Hersey gönlunce olsun.
    Umarım hayırlısıdır, çünkü çok mutsuzum. Çok zor bi ilişkinin üzerine girmişti hayatıma. 3 yıllık kız arkadaşım beni aldatmıştı, tam inancımı kaybettim derken onu tanıdım. Bu yaşıma kadar başıma gelen her derdin sıkıntını karşılığında bi hediye gibiydi. Kendiside aileside gerçekten kusursuz. Hiç bi zaman hakkında kötü tek kelime konuşmayacağım ama benim hayallerim yıkıldığı için çok kırgınım. Elle tutulur bi durum yokken böyle oldu. Yinede canı sağolsun canımın içi o benim. Daha fazla buna devam etmesek iyi olacak ama sanki levent abi ben konuşursan susamayacağım. İçim dolu dolu, cayır cayır yanıyo tutamıyorum kendimi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)