Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ls2 ff370 beden yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym wolf250
    arkadaşlar çok fazla konuşuluyor farkındayım ama affınıza sığınarak tekrar soruyorum, inanılmaz farklı yorumlar var nette. kimisi tam tabloya göre al diyor, kimisi bir beden büyük al diyor, normalde small ölçüm ama xl aldım olmadı diyen bile var tamam biraz abartmış olabilirim ama çok acayip yorumlar var deneme şansım da yok maalesef. kafa ölçüm 58,5 tabloya göre 57-58m, 59,60l, açılma payı da oluyor biliyorum hangisini almalıyım, bu marka model kullanan yardımcı olursa çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Git bi magazada dene, denemeden alma sana tavsiyem

Motosikleti
    sym wolf250
    en doğrusu ama hakkari deyim şu an, mağaza yok maalesef hocam:(

Motosikleti
    Honda PCX 150
    olculer ceneden acilir kasklarda pek islemiyor malesef. ff351 xl tam olurken ff370 in l si tam kafama oturdu. bir de kask alirken bosluk kalmamasina dikkat etmek gerekiyor. zamanla alisiyor pedler kafaya.
    Modırsaykıl bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Yılda birkaç ay dışında çok fazla motosiklet kullanılan bir yer değil bildiğim kadarıyla, mağaza olmayabilir. Kafa ölçün 58.5 ise L al bence, benim denediğim LS2 modeli hatırlamıyorum ama küçük gelmişti. Siz üst limiti aşıyorsunuz M için yani büyük ihtimalle olmaz çok sıkar. Çok büyük geleceğini sanmıyorum balaklava ile durumu kurtarırsınız en kötü. Açılır diye beyninizi sıkan kask almayın sonra ağrıdan duramazsınız.

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Large alacaksin.Bir kac kez balaklava ile giy hem rahat kafayi sokarsin hemde %10 genislemesini hizlandirirsin.1 hafta sonra islem tamam olur.Sakin Xl alma....acilinca kafani sarmayacak ve tehlike olacaktir

Motosikleti
    sym wolf250
    arkadaşlar indirim vardı kalmaz diye acele ettim, mağaza ile görüştüm bu model için m alın dediler. eğer sıkma olursa değişim iade alıyorlarmış. bir deneyeyim büyük olduğu zaman bir anlamı olmuyor kaskın, yorumlar için teşekkür ederim.

Motosikleti
    honda cb500f
    Benimkide 58 idi.m yi denedim inanilmaz dar geldi hatta yanaklarimi usiriyordum kaski takinca.bende l beden aldim rahat ettim.bence l al

Motosikleti
    sym wolf250
    ff370 miydi sizinki hocam?

AfilliEgzoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns160
    ls2 ff396 tron modelinin xs kafama büyük gelirken ls2 ff352 xs kafama tam olmuştu.Ölçüler yardımcı olsada nokta atışı yapmıyor maalesef mağazada deneyerek almanız en sağlıklısı..

Deneme imkanınınz yoksada hepsiburada 2 hafta içersinde koşulsuz iade kabul ediyor(kolay iade etiketli ürünlerde).Vakit sıkıntınız yok ise internet üzerinden kask siparişi verip evde deneyebilirsiniz sonuca göre iade edersiniz veya kullanmaya devam edersiniz.Bu arada satıcı mağazayı telefonla arayıp gönderecekleri kaskın üretim tarihini öğrenmenizde fayda var sürprizle karşılaşmamak adına.

Motosikleti
    Cbf150
    Ben yaklaşık 4 yıldır FF370 kullanıyorum, Benim bedenim Medium
    Nolan'da Ls2 de Medium kask kullanıyorum.
    Ama bilinmeliki kafatası yapılarımız farklı farklı , o yüzden herkese ve markalara göre ölçüler değişmekte

https://terriborman.wordpress.com/20...head-syndrome/

http://recepbahadir.blogspot.com.tr/...fizyonomi.html

3 yıldan fazla süredir LS FF370 kullanıyorum. Kafamın çevresi 56 cm, standart ölçülere bakarsak small beden uygun gibi görünüyor ama bu kaskı mağazada denedim ve small aşırı sıkı geldi, satıcının da tavsiyesiyle middle bile değil, large beden aldım. Halen de bir gevşeme, kafamı sertçe sağa-sola salladığımda kaskın kafamda oynaması gibi bir durum yok, kask kafama gayet iyi oturuyor, yanak pedleri yanaklarımı sıkıca sarıyor.
    @papazkemal arkadaşımızın belirttiği gibi kafa yapısı da önemli, benim kafam "yuvarlak" sınıfına giriyor. Deneyerek almak en güzeli ama buna imkanınız yoksa sorunsuz değişim yapabilecek bir satıcıyı tercih edin. Kafaya uyumsuz kask gerçekten eziyet haline gelip insanı kaza yapmaya kadar götürebilir.

Motosikleti
    sym wolf250
    Siparişleri verdim yarın gelir büyük ihtimalle, olmaz ise değiştireceğim değişim iade alıyorlarmış, ben de tecrübelerimi yazarım yarın, çok teşekkürler arkadaşlar

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Bide bu motosiklet kask modeline kamera takılabilir mi yanlardan vidalı şekilde yada interkom bağlanabilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Modırsaykıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok fazla konuşuluyor farkındayım ama affınıza sığınarak tekrar soruyorum, inanılmaz farklı yorumlar var nette. kimisi tam tabloya göre al diyor, kimisi bir beden büyük al diyor, normalde small ölçüm ama xl aldım olmadı diyen bile var tamam biraz abartmış olabilirim ama çok acayip yorumlar var deneme şansım da yok maalesef. kafa ölçüm 58,5 tabloya göre 57-58m, 59,60l, açılma payı da oluyor biliyorum hangisini almalıyım, bu marka model kullanan yardımcı olursa çok sevinirim
    Merhaba ben aynı sıkıntıyı yaşıyordum bir çok üründe. www.motoavm.com sayfası direk distiribitör firmaya bağlı bir satış sayfası. Sayfadan aldığın ve kafana uymayan ürünleri ücretsiz iade veya değişim yapıyorlar. Ben kaç kez pantolon mont vs aldım. 3 5 sefer geri yolladım geri alıp iade veya değişim yapıyorlar. Hiç boşuna şansınızı zorlamayın bugün alın yarın deneyin 3 günde çözersiniz işi.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide bu motosiklet kask modeline kamera takılabilir mi yanlardan vidalı şekilde yada interkom bağlanabilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim.
    1 yıl kadar FF370 kullandım sonra MX436'ya geçtim. İki kaska da kamera da taktım intercom da bağladım. Yalnız, FF370'in kulaklardaki intercom yuvaları çinli intercomlardan biraz küçük. Bir kısmı taşıyor. Ama sorunsuz kullandım intercomu.

Bu arada intercomla ilgili ses sorunu yaşarsanız bütün problem kulaklıkların kulaklarınıza denk gelmemesi kaynaklıdır. Arızalı diye düşünüp intercomu iade etmeyin. Hafif yer değişikliği ile mükemmel ses yakalayabilirsiniz.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 yıl kadar FF370 kullandım sonra MX436'ya geçtim. İki kaska da kamera da taktım intercom da bağladım. Yalnız, FF370'in kulaklardaki intercom yuvaları çinli intercomlardan biraz küçük. Bir kısmı taşıyor. Ama sorunsuz kullandım intercomu.

Bu arada intercomla ilgili ses sorunu yaşarsanız bütün problem kulaklıkların kulaklarınıza denk gelmemesi kaynaklıdır. Arızalı diye düşünüp intercomu iade etmeyin. Hafif yer değişikliği ile mükemmel ses yakalayabilirsiniz.
    Sadece bilgi amaçlı sordum. İntercom ve kamerayı kaskın o vidalı kısmına nasıl monte ediyoruz yardımcı olursan sevinirim biraz acemiyim bu konularda. Bizim gençliğimizde kask bile sorulmuyordu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)