Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CBR 250 R UZUN YOL 1300 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En olmayacak zamanlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Antalya insanı bi başka ya

Unutulmaz efsanemiz Erhan kardeşimiz

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya insanı bi başka ya

Unutulmaz efsanemiz Erhan kardeşimiz
    heheh yeni gördüm iyi gitmişya sabırlı adammış
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

AfilliEgzoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns160
    Dönem başında bende izmir trabzon arası uzun yol yapmıştım.Yalnız olmak bazen sıkıcı olsada baya zevkli bir yolculuk olmuştu.Yakın zamanlarda da havalar ve yollar müsait olursa trabzon-istanbul yolculuğu gerçekleştirmeyi düşünüyorum.Şimdiden yolunuz açık olsun (:
    burakrak bunu beğendi.

emreyild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    Yaklaşık 3 senedir her hafta yaz kış kar buz demeden ankara-kırıkkale yapıyorum okul dolayısıyla. Senin rotanın tam ortası ve en soğuk bölgelerinden biri. 70 km yol. Hava 0 derecenin altındaysa o yol o kadar soğuk gelmeye başlıyor ki. Sadece 1 saat sürmesine rağmen bazen titriyorum. Ekipman konusunda da emin ol termal içlikler, polarlar rüzgar kesiciler her şeyim tam kuryelik yaptığım için.
    Tavsiyem Kesinlikle Ocak Şubat ayında böyle bir yola çıkma.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    insan neden böyle fantezilere girer, ne gerek var,asfalt tırt,hava soğuk her gün toplam 10 km.işten eve git gel yaparken hayatı sorguluyorum.

Bence macera arama

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    İşe;

- Sabah servis ile gidiyorum ama akşam trafik yüzünden servis ile dön(em)iyorum.
    - Sabah servis ile gidiyorum. Akşam farklı bir servis ile metroya geçip metro ile dönüyorum. Yarım saat ile bir saat arası karım var ama kalabalık metrodan bıktım.
    - Sabah motor ile gidiyorum. Hazırlanmak ve yolda durup kahvaltılık almak koyuyor. Sonra Belkahve geçidini aşınca ruhunuza işleyen, kaskı buğu yaptıran o Kemalpaşa soğuğu. Orada aklıma sıçayım diyorum. Akşam dönerken arabalara nanik yaparak eve geliyorum.
    - Sabah motordan dersimi aldım diyerek arabaya biniyorum. Sıcacık işe varıyorum. Tabi trafiğe takılmamak için her zaman ki saatte evden çıkıp olması gerekenden 1 saat önce varıyorum. Akşam trafiğe takılınca yanımdan geçen motorları ezesim geliyor. Sıçarım arabasına diyorum.
    - Sonra yine servis ile gider metro ile dönerim diyorum ve bu döngü böyle sürüp gidiyor.

Bazen diyorum ki acaba bir Xmax 250 mi alsam. Bagaj magaj, rüzgar yok. ABS falan. Sonra diyorum al bir CBR 250. Az yakar çok kaçar. Şeytan kırmızı, kızlar sever. Sonra yine diyorum ki ulen Tenere'nin kredisini, vergisini ödemekten İzmirim Kart dolduracak paran yok otur oturduğun yerde. İşte böyle.
    drtayfun ve burakrak bunu beğendiler.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşe;

- Sabah servis ile gidiyorum ama akşam trafik yüzünden servis ile dön(em)iyorum.
    - Sabah servis ile gidiyorum. Akşam farklı bir servis ile metroya geçip metro ile dönüyorum. Yarım saat ile bir saat arası karım var ama kalabalık metrodan bıktım.
    - Sabah motor ile gidiyorum. Hazırlanmak ve yolda durup kahvaltılık almak koyuyor. Sonra Belkahve geçidini aşınca ruhunuza işleyen, kaskı buğu yaptıran o Kemalpaşa soğuğu. Orada aklıma sıçayım diyorum. Akşam dönerken arabalara nanik yaparak eve geliyorum.
    - Sabah motordan dersimi aldım diyerek arabaya biniyorum. Sıcacık işe varıyorum. Tabi trafiğe takılmamak için her zaman ki saatte evden çıkıp olması gerekenden 1 saat önce varıyorum. Akşam trafiğe takılınca yanımdan geçen motorları ezesim geliyor. Sıçarım arabasına diyorum.
    - Sonra yine servis ile gider metro ile dönerim diyorum ve bu döngü böyle sürüp gidiyor.

Bazen diyorum ki acaba bir Xmax 250 mi alsam. Bagaj magaj, rüzgar yok. ABS falan. Sonra diyorum al bir CBR 250. Az yakar çok kaçar. Şeytan kırmızı, kızlar sever. Sonra yine diyorum ki ulen Tenere'nin kredisini, vergisini ödemekten İzmirim Kart dolduracak paran yok otur oturduğun yerde. İşte böyle.
    ) Valla hocam ne diyim hepimizin ortak sıkıntısı sanırım, inan mümkün olsa benim motorun yanına 2-3 tane daha koyarım scooter, bir tane naked, cross hepsinin tadı ayrı keyfi başka ama ne yazık ki birine zor bakıyoruz. Hayaller ve hayatlar maalesef
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzun yola çıkarken pedli tayt giy kıçına. olmadı, hava ile şişen minderler var. ondan al. öbür türlü popon ve billurların taş olur taş. ikiye ayrılır terbiyesiz olayım.
    burakrak bunu beğendi.

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yola çıkarken pedli tayt giy kıçına. olmadı, hava ile şişen minderler var. ondan al. öbür türlü popon ve billurların taş olur taş. ikiye ayrılır terbiyesiz olayım.
    İşte buna katılıyorum. Geçtiğimiz haziran ayında Iron Butt sürüşüne çıkmadan önce linkteki üründen alıp Rider Denim Samyeli pantolon altına giydim 10 numara, 5 yıldız. Sadece o sürüşte giydim 1 daha ellemedim ama hakkını fazla fazla verdi. Sadece ilk giydiğinde selede ezilip sen alışana kadar bir bayan nasıl ped takıyor onu anlıyorsun.

https://www.decathlon.com.tr/500-mtb...d_8381941.html

Birazdan uzun yoldan 1-2 foto atayım sizlere. Sizinde canınız yol çeksin. Çok özledim çok. Instagram= machairodon
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bel fıtığı olursun

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte buna katılıyorum. Geçtiğimiz haziran ayında Iron Butt sürüşüne çıkmadan önce linkteki üründen alıp Rider Denim Samyeli pantolon altına giydim 10 numara, 5 yıldız. Sadece o sürüşte giydim 1 daha ellemedim ama hakkını fazla fazla verdi. Sadece ilk giydiğinde selede ezilip sen alışana kadar bir bayan nasıl ped takıyor onu anlıyorsun.

https://www.decathlon.com.tr/500-mtb...d_8381941.html

Birazdan uzun yoldan 1-2 foto atayım sizlere. Sizinde canınız yol çeksin. Çok özledim çok. Instagram= machairodon
    Yaza kadar hepsini toparlariz artik

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)