Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

70 ile giderken kafama kuş çarptı :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Bir ay önce felan başıma gelmişti üşenip yüklemedim, bomboş yol az hızlanayım derken yol kenarındaki kuş (kumruydu sanırım) havalanıp vizörüme çarptı. Kenarda durdum baktım nerde diye ama can havliyle uçmuş kaskta tüyleri kalmıştı garibin. Allahtan 10-15 saniye öncesinde vizörü kapatmışım normalde vizör kapatma alışkanlığım yoktu ama artık 20 yi geçtikten sonra elim direk vizöre kayıyor :D Şimdi diyorum acaba vizör açık olsaydı vizörden içeri dalıp yüzüme gözüme yapışıp kaza yaptırır mıydı :D

Merak edip izlemek isteyen abim, kardeşim 0:57 den başlatabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    :D Geçmiş olsun . Ben de artçıykan kafamın arkasına kuş çarpmıştı. Ben de normal olarak abime kafa atmıştım. Allahtan ikimizde de kask vardı :p

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Şu introları yapmayın be. Yanlışlıkla epilepsi hastası biri görse kriz geçirir.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kuş çarpacağını bilmeme rağmen gözlerimi kapattım refleks bana çarpmış gibi
    akindir bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D Geçmiş olsun . Ben de artçıykan kafamın arkasına kuş çarpmıştı. Ben de normal olarak abime kafa atmıştım. Allahtan ikimizde de kask vardı :p
    Sağolun, size de geçmiş olsun. İzledikçe bir gülme tutuyor beni, bir de sabah yarı uykulu vaziyette ne olduğunu anlayamadım :D

Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu introları yapmayın be. Yanlışlıkla epilepsi hastası biri görse kriz geçirir.
    5 dakikalık video render 2 saat sürdü hiç bu kadar fazla süreceğini tahmin etmemiştim benim de kaldırmak geldi aklımdan ama oldu artık :D mesajda videonun dakikasını ayarlıyorlar nasıl ayarlanıyor acaba ben bilemedim.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı akindir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 dakikalık video render 2 saat sürdü hiç bu kadar fazla süreceğini tahmin etmemiştim benim de kaldırmak geldi aklımdan ama oldu artık :D mesajda videonun dakikasını ayarlıyorlar nasıl ayarlanıyor acaba ben bilemedim.
    Videonun altındaki share butonuna basıp saniyeli link alabilirsin. Aşağıda kırmızı okla gösterdim.
    akindir bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Oldu herhalde çok sağolun üşenmeyip anlatmışsınız biraz yt özürlüyüm

Olmadı çözecem şimdi

http://www.youtube.com/watch?v=h7mXjdctVe4&#t=57s" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hızım 100'ün üzerindeyken öndeki biri yarısı bitik milkshake attı. Hayatımda o kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. Mosmor oldu bacağım. Hemen takip ettim. Yanlış kişi çıktı. Muhtemelen bi öndekiydi. Burada otoyola çöp ve yabancı cisim atma cezası $1000'dan başlıyor.
    Angrypower ve akindir bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızım 100'ün üzerindeyken öndeki biri yarısı bitik milkshake attı. Hayatımda o kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. Mosmor oldu bacağım. Hemen takip ettim. Yanlış kişi çıktı. Muhtemelen bi öndekiydi. Burada otoyola çöp ve yabancı cisim atma cezası $1000'dan başlıyor.
    Bende araçta giderken çer-çöpü toplayıp poşete koyarım. Yanımda bir davar varsa yola fırlatır. Sövmekten, arabaya bir daha bindirmemekten ben bıktım ama bu hayvanlık bıkmadı. Keşke Türkiye'de de böyle cezalar olsa. İnsan hayatını boşa sayan 3.Dünya ülkelerinden olmağı sindiremiyorum bir türlü...
    akindir bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabayla yazın Kızkalesi taraflarında sağ şeritten fiorino ile gidiyoruz, önde bir tane 34 plakalı lüks mercedes vardı tatilcilerdendi sanırım baya güzel bişeydi arkadaşla ulan arabaya bak be adamlar yaşıyor hayatı dedikten 2-3 dakika sonra yolcu koltuğundaki kadın camdan dışarı bitmiş mısır darısını fırlattı. Yerden sekip ön tampona çarptı, refleks olarak kornaya asıldık elini çıkardı özür diledi utanıp basıp gittiler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)