Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Kenan Sofuoğlu 4 Milyon TL'ye Lamborghini Satın Aldı!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lamborghini'nin plakası belli değil sadece misafir plaka olabilir dendi. Aliexpress'ten alınan 3-5 dolarlık ürünler devletin dahi radarında değilken nasıl vergi kaçırmış oluyoruz? 30 euro'ya kadar serbest. Çoğu kişi de zaten bu fiyatların üzerine çıkmıyor. Her şeyi bir kenara bıraktım Ferrari 458 Italia malum sitede yabancıdan yabancıya yani misafir plakalı bir adet satılık mevcut. 37000 km'de 2013 model Spider (cabrio) turşu olmuş bir Ferrari (konuya vakıf olanlar bilir, bu tarz süper lüx spor otomobillerin bu kadar yüksek km de olanları para etmez) 215.000 euro'dan satılık peki muadili vergilendirilmişi ne kadar? 37000 de yok ama en yakını 24000 km'de 2014 var bir adet 395.000 euro. arada ortalama 200.000 euro fark var bu da 800.000/900.000 TL arasında bir rakama tekabül ediyor. Dikkatinizi çekerim bu sadece vergi farkı bu fiyata araç dahil değil.

Siz şimdi kılıfına uydurabildiği için bu 800/900 bin lirayı son derece etik bir şekilde ödemeyen adamın yaptığını, milletin Çin'den 3-5-10 dolarlık alışverişleri ile mi mukayese ediyorsunuz? Yurt dışından alınan her ürün beraberinde dezavantajları ile geliyor kimsenin vergi kaçırdığı yok. Yurt dışından aldığınız ürün Türkiye distribütörleri tarafından garanti kapsamında olmuyor, neden? Çünkü distribütöre kazandırmadın da ondan. Koskoca Apple bile bu şirket politikasını uygulamaya başladı ülkemizde, eeee üzüm üzüme baka baka kararır keriz mi Apple? Bundan sonra ABD'den aldığınız ürünlerim Türkiye'de garanti kapsamında değil dedi adamlar şaka gibi.

Çünkü herkes yolunacak kaz bu ülkede, herkes demişken yalakaysan, eşin yabancı ve sen biraz midesizsen, zenginsen ama fakir edebiyatından vazgeçemiyorsan seni yolmazlar. Aliexpress'ten 3 dolarlık ürün alanın yolunmasını isterler.
    Yurt dışından alınan her ürün beraberinde dezavantajları ile geliyor kimsenin vergi kaçırdığı yok. Yurt dışından aldığınız ürün Türkiye distribütörleri tarafından garanti kapsamında olmuyor, neden demişsiniz.?

Lambo doğuş çıkışlı kendisi instagramdan paylaşmış bilginiz olsun..

Ben görüşlerimi siyasi olarak yapmıyorum hatta aynı görüşte değilim.
    O kadar bize faydası olmayan topçu popçu varken bizden birini camiaya faydası olan birini burda incitmek bana göre ayıptır...

Siyasi görüşlerinizi bir kenara bırakınız lütfen.
    Okan Sinan Ocan ve bursalıali bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Vaay bel altılar başladı.İyi de sanane bundan, asıl sen kimsin yeni üye olmuşsun,kendini gizlediğine göre muhtemelen ezik ve de korkaksın.Yoksa sen de muhalif yalakalardan mısın!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurt dışından alınan her ürün beraberinde dezavantajları ile geliyor kimsenin vergi kaçırdığı yok. Yurt dışından aldığınız ürün Türkiye distribütörleri tarafından garanti kapsamında olmuyor, neden demişsiniz.?

Lambo doğuş çıkışlı kendisi instagramdan paylaşmış bilginiz olsun..

Ben görüşlerimi siyasi olarak yapmıyorum hatta aynı görüşte değilim.
    O kadar bize faydası olmayan topçu popçu varken bizden birini camiaya faydası olan birini burda incitmek bana göre ayıptır...

Siyasi görüşlerinizi bir kenara bırakınız lütfen.
    Yahu arkadaş biz sanırım anlatamıyoruz ya da yazdıklarımız okunmuyor. Siyasi görüşü bana uymuyor evet, ama insanların tutulduğu TEK NOKTA BU DEĞİL. Siyasi görüşünü belirtmiş olması ayrı bir durum fanatizm boyutunda yaşaması ayrı bir durum. Sen sporcuysan ve bir ülkeyi kendi spor dalında temsil ediyorsan hal ve hareketlerine dikkat edeceksin. Şimdi sen sosyal medya hesabında sadece Cumhurbaşkanını takip edersen bu tabii ki tepki toplar. Sonuçta destekleyen var desteklemeyen var. O da tepki geleceğini bile bile yapıyor zaten burada sizin savunmanıza ihtiyacı yok, adam her yaptığını alacağı tepkileri bilerek ve isteyerek yapıyor yanlışlıkla değil. Bu siyasi görüşünü mü tartışmaktır yoksa kendisini temsil eden sporcunun yalakalığından rahatsız olmak mıdır?

Topçusu da popçusu da güzel paralar kazanıyorlar, eyvallah. Ama ben herhangi birinin fakir edebiyatı yaptığını duymadım. Duyan varsa yazsın. Hiçbiri ben şöyle mütevazıyım böyle mütevazıyım deyip de altlarına servet çekmiyorlar. Bu ikiyüzlülük değil de nedir? "İçimizden biri!" diye haberleri var neymiş peynir ekmek zeytin simit yiyormuş o yüzden bizden biriymiş. Peh peh peh... Bu haberi yaptırdıktan sonra son derece etik yollardan mütevazı bir şekilde Ferrari'nin yanına bir de Lamborghini çekmesi iki yüzlülük değil de nedir? Bu adamın malını mülkünü konuşmak mıdır yoksa ikiyüzlülüğünü mü tartışmaktır?

Bu kadar insan bir sürü yalaka varken Kenan Sofuoğlu'yu günah keçisi mi seçtiğini sanıyorsunuz? Ülke yalakalardan geçilmiyor hangi birine yetişeceğiz? Böyle malzeme verenleri konuşuyoruz işte.

Herkese böyle mütevazı bir hayat nasip olur umarım.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaş biz sanırım anlatamıyoruz ya da yazdıklarımız okunmuyor. Siyasi görüşü bana uymuyor evet, ama insanların tutulduğu TEK NOKTA BU DEĞİL. Siyasi görüşünü belirtmiş olması ayrı bir durum fanatizm boyutunda yaşaması ayrı bir durum. Sen sporcuysan ve bir ülkeyi kendi spor dalında temsil ediyorsan hal ve hareketlerine dikkat edeceksin. Şimdi sen sosyal medya hesabında sadece Cumhurbaşkanını takip edersen bu tabii ki tepki toplar. Sonuçta destekleyen var desteklemeyen var. O da tepki geleceğini bile bile yapıyor zaten burada sizin savunmanıza ihtiyacı yok, adam her yaptığını alacağı tepkileri bilerek ve isteyerek yapıyor yanlışlıkla değil. Bu siyasi görüşünü mü tartışmaktır yoksa kendisini temsil eden sporcunun yalakalığından rahatsız olmak mıdır?

Topçusu da popçusu da güzel paralar kazanıyorlar, eyvallah. Ama ben herhangi birinin fakir edebiyatı yaptığını duymadım. Duyan varsa yazsın. Hiçbiri ben şöyle mütevazıyım böyle mütevazıyım deyip de altlarına servet çekmiyorlar. Bu ikiyüzlülük değil de nedir? "İçimizden biri!" diye haberleri var neymiş peynir ekmek zeytin simit yiyormuş o yüzden bizden biriymiş. Peh peh peh... Bu haberi yaptırdıktan sonra son derece etik yollardan mütevazı bir şekilde Ferrari'nin yanına bir de Lamborghini çekmesi iki yüzlülük değil de nedir? Bu adamın malını mülkünü konuşmak mıdır yoksa ikiyüzlülüğünü mü tartışmaktır?

Bu kadar insan bir sürü yalaka varken Kenan Sofuoğlu'yu günah keçisi mi seçtiğini sanıyorsunuz? Ülke yalakalardan geçilmiyor hangi birine yetişeceğiz? Böyle malzeme verenleri konuşuyoruz işte.

Herkese böyle mütevazı bir hayat nasip olur umarım.
    Siz çok güzel anlatıyorsunuz bizde anlıyoruz..
    Bakın siz biz...
    Çoktan bölünmüşüz..
    Varsın sizin eşşeğiniz kancık olsun.(atalarımız öyle söylermiş yanlış anlaşılmasın aman)

Ne kadar konuşsak az çünkü başlık ve haber ofsayt bi başında şok şok şok eksik..

Selametle..
    bursalıali bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliexperesden alışveriş yapmayın o zaman sizde vergi kaçırıyorsunuz?
    Durumu iyi olan Aliexpress'den mi alıyor, yoksa piyasadan adamakıllı bir marka mı alıyor? Aliexpress'den alışveriş biraz da çaresizlikten. Aventador S çok öyle değil. Bi bakın özelliklerine...

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durumu iyi olan Aliexpress'den mi alıyor, yoksa piyasadan adamakıllı bir marka mı alıyor? Aliexpress'den alışveriş biraz da çaresizlikten. Aventador S çok öyle değil. Bi bakın özelliklerine...
    Haşmet ağabey sizi tanımasamda gerek forum içinde sohbetiniz,mesajlarınız çok güzel bilinçli bir abisiniz..

Fakat beni yanlış anlamazsanız birşey sormak isterim?

Adınıza bakılırsa Tr vatandaşısınız ve Amerika'da yaşıyorsunuz?

Siz orda Sd1290' a biniyorsunuz dünya şampiyonu adamın teki herneyse artık 4 milyon tl ye lamboya biniyor çokmu gördünüz?

Demekki imkanınız olsa sizde lamboya binersiniz şimdi hiç adama yüklenmeyin..

Hepimiz ne kadar mütevazi olsakda,ekmeğe salça sürsekde mutlaka hayallerimiz vardır.

Ben dünya şampiyonu olsam köprüde pilav ayran yer fotoğraf paylaşırım akşamada o lamboya binerim...

Selametle abicim..
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)