Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoğlu 4 Milyon TL'ye Lamborghini Satın Aldı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    İlginç olan kısım burasının bir motosiklet forumu olması. Kenan SOFUOĞLU çeşitli ülkelerde motosiklet ve yetenekleri sayesinde Bayrağımızı dalgalandırmış başarılı bir sporcu. .
    Ama bu forumda yani Motosiklet severlerin oluşturduğu bu forumda el üstünde tutulması gerekirken sadece ve sadece siyasi görüşü sebebiyle yerin dibine sokulmaya çalışılıyor.

Buraya yalan yanlış şeyler yazanların hangisi Kenan abinin bu konudaki hakkını ödeyebilecek? İftiraya varacak kadar saçmalamışlar. Bu adam görüp görebileceğiniz en kaliteli sporculardan, şöhretlerden, işadamlarından kat ve kat daha düzgün-efendi ve temiz bir insan.

Eğer sırf siyasi düşüncesi yüzünden insanlara bu şekilde yaklaşıyorsanız açık ve net acizsiniz, düşünce fukarasısınız demektir. Kendinize bir sorun “Herkes siyasi düşüncesinde özgür müdür?” ........ Özgürdür. Sizin istemediğiniz bir düşüncede diye adama hakaret etme hakkınız var mıdır? Anlaşılan o ki sizce var yani sizin kafa yapınız bu malesef.

Bu adamı yakından tanıyanlar yazsın nasıl biri olduğunu, elini vicdanına koysun anlatsın kibu adamın kişiliğini nasıl bir insan olduğunu. Burada aile terbiyesi almamış çoluk çocuğun yaptığı yorumlar bu adamı yükseltmez de alçaltmaz da emin olun siz fesatlığınızla sadece kendinizie zarar edersiniz... Konunun seviyesine inecek olursak “””İt ürür kervan yürür.”””

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sporcu şampiyon adam olur böyle şeyler.
    Michelin Schumacher de zaten diyanet spora bağlı.
    michael schumacher i de iki dakikada michelin yaptınız abi :D
    computeus bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginç olan kısım burasının bir motosiklet forumu olması. Kenan SOFUOĞLU çeşitli ülkelerde motosiklet ve yetenekleri sayesinde Bayrağımızı dalgalandırmış başarılı bir sporcu. .
    Ama bu forumda yani Motosiklet severlerin oluşturduğu bu forumda el üstünde tutulması gerekirken sadece ve sadece siyasi görüşü sebebiyle yerin dibine sokulmaya çalışılıyor.

Buraya yalan yanlış şeyler yazanların hangisi Kenan abinin bu konudaki hakkını ödeyebilecek? İftiraya varacak kadar saçmalamışlar. Bu adam görüp görebileceğiniz en kaliteli sporculardan, şöhretlerden, işadamlarından kat ve kat daha düzgün-efendi ve temiz bir insan.

Eğer sırf siyasi düşüncesi yüzünden insanlara bu şekilde yaklaşıyorsanız açık ve net acizsiniz, düşünce fukarasısınız demektir. Kendinize bir sorun “Herkes siyasi düşüncesinde özgür müdür?” ........ Özgürdür. Sizin istemediğiniz bir düşüncede diye adama hakaret etme hakkınız var mıdır? Anlaşılan o ki sizce var yani sizin kafa yapınız bu malesef.

Bu adamı yakından tanıyanlar yazsın nasıl biri olduğunu, elini vicdanına koysun anlatsın kibu adamın kişiliğini nasıl bir insan olduğunu. Burada aile terbiyesi almamış çoluk çocuğun yaptığı yorumlar bu adamı yükseltmez de alçaltmaz da emin olun siz fesatlığınızla sadece kendinizie zarar edersiniz... Konunun seviyesine inecek olursak “””İt ürür kervan yürür.”””
    Ben kendisine karaktersiz dedim. Sebebini de yazdım. Bunu, siyasi görüşünden dolayı değil, yalakalık yaptığını düşündüğüm için söyledim. Şahsen tanımadığım için yanılıyor da olabilirim.

Parasını alnının teriyle kazanmışsa, istediğini alır, kimse de bir şey diyemez. Daha önce de yazdığım gibi başarılarıyla da bir Türk olarak gurur duyuyorum.

Peki size bir soru:

Daha önce yine böyle bir konuda benzer tepki vermiştiniz, ben de size sormuştum, ama cevaplamamıştınız. Fazıl Say da ülkemizi uluslararası arenada temsil eden dünya çapında yetenekli bir muzisyenimiz. Onu da el üstünde tutuyor musunuz?

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michael schumacher i de iki dakikada michelin yaptınız abi :D
    Mikel makel nikel herneyse klavyenin azizliği.
    Sen sonuca bak??

Ulan biz türkler hiç değişmeyiz.
    Zenginin parası amca çenemizi yorar.
    Alayınız zaten makinecisiniz ee birde rabia yapın sizinde olsun lambo?
    Neyiniz eksik ondan?

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şahsen Kenanı hiç sevmiyorum. adam dünya şampiyonu ama vizyon 0. İnstagram hesabında takip ettiği tek kişi Cumhurbaşkanı. Koskoca sporcu şampiyonsun sen. Amaç nedir yani ? Tamam çok sevebilirsin bir çok insan sevebilir ama bu neyin egosu neyin gösterişi. Motor sporları takip et yarışçı takip et işinle alakalı yaşa. İnstagram Profile ottoman yazıp gösteriş yapıp öte yandan ferrariye binip lamborghini alıyor. Hadi lan ordan.
    Lamborghini ve Ferrariye binen çakma Osmanlı ( profiline bakıldığında nasıl bir ruh halinde olduğunu anlayabilirsiniz )

https://www.instagram.com/kenansofuoglu/

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    vay anasını be dört milyon ha

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    hasmet güzel noktaya parmak basmışsın. Kenan'ın ününü ve başarılarının seviyesini kendi ülkesi Türkiye'de yapılacak bir anketle bile ne seviyede olduğunu görebilirsin RedCBR125. Onun başka ünlü olduğu konular da mevcut tabii.

Bir de tek suçu biat etmemek olan hain dedikleri adama bakalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ha ha. Mercedes cip de G serisi cikti iyi mi? Burada $125K'dan basliyo, $230K'ya kadar gidiyo Daha ucuz Ferrari'ler var. Turkiye fiyatini dusunemiyorum bile. Karsilastirma olarak cift turbo 3 litre S sinifi $90K burada. Tipsiz ama inanilmaz pahali bi SUV.

Yahu alninin teriyle, hatta hayatini riske atip kazanip harciyorsun, ana sutun gibi helal olsun, da ne diye "mutevazi hayat" diye yalan haber yaparsin? Simit yiyormus ta vs. Ayip yahu. "Saray'da mutevazi hayat" haberinden mi etkilenmistir nedir?

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mikel makel nikel herneyse klavyenin azizliği.
    Sen sonuca bak??

Ulan biz türkler hiç değişmeyiz.
    Zenginin parası amca çenemizi yorar.
    Alayınız zaten makinecisiniz ee birde rabia yapın sizinde olsun lambo?
    Neyiniz eksik ondan?
    Valla abi makineciyiz de öyle bi rabiaya lambo veriyorlarsa yapalım hemen...

Lamborghinim yeşil huracan performante olsun... Ondan yoksa sarı Diablo isterim...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Troilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Honda CBR250R Neon Sarı
    Yıllardır ülkede futbolcuyum teknik direktörüm ayağına milli başarı elde edemeden milyonlarca para alıp,
    hatta yüzsüz yüzsüz devletten prim tazminat talep eden ahlak yoksunu insanlar ferrariler lambolar alırken gıkınız çıkmadı Kenan Sofuoğlu'nun aldığı arabamı sorun oldu.

Birde konuyu açan arkadaştan ricam olucak bu başlık moto-sohbet başlığı böyle saçma konularınızı konudışında Gündem başlığı altında açınız.Buraları böyle boş şeylerle doldurmayın.
    velizrsln ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasmet güzel noktaya parmak basmışsın. Kenan'ın ününü ve başarılarının seviyesini kendi ülkesi Türkiye'de yapılacak bir anketle bile ne seviyede olduğunu görebilirsin RedCBR125. Onun başka ünlü olduğu konular da mevcut tabii.

Bir de tek suçu biat etmemek olan hain dedikleri adama bakalım.

https://www.youtube.com/watch?v=MFSm5_4afro
    Bakalım @RedCBR125 bu sefer cevap yazacak mı?

Geçen sefer de aynen böyle ahkam kesti, ama aynı soruyu sorduktan sonra tık çıkmadı.

Eğer kriter ülkemizi dışarıda başarıyla temsil etmekse, Fazıl Say'ın da el üstünde tutulması lazım. Yok değilse ikiyüzlülük olmuyor mu?

marjinal marjinallik yapmış
    normal
    vergiden kaçınmak için misafir(yerli ve milli) plakası almış
    ülkemin hali

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Birkaç kişi bahsetmiş ama sanırım gözden kaçıyor. XX MA/MZ XXX plakalı araçlar yabancı kişi ve kurumların Türkiye sınırları içerisinde vergiye tabii tutulmadan bindikleri, kendi aralarında alıp satabildikleri araçlardır. Bu araçları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları KULLANAMAZ. Ferrari'sinin plakası MA peki Lamborghini'sinin plakası nedir? Bu adam mütevazı, ülkesini seven bir vergi kaçakçısı mıdır yani? İstediğini alır kime de diyenlerden açıklama bekliyoruz. Açıklamak bize mi düştü diyeceksen en başta konuşmayacaksın o zaman bırakacaksın insanlar bu karaktersiz yalancı herife istediği tepkiyi versinler.

Misafir Araç Gümrükleme (MA-Z Plaka)

MAVİ PLAKA İŞLEMLERİ

Vergisiz ( Tax Free ) Misafir araç geçici kabul Gümrükleme işlemleri, ( Mavi Plaka İşlemleri ) kişilerin yaptıkları iş ve statülerine göre, teminatsız ve teminatlı olarak iki şekilde yapılmaktadır. Teminatsız olarak geçici kabul gümrük işlemleri yapılan araçlar için sahiplerinin beyanlarını içeren ve bağlı oldukları kuruluş temsilcilerinin imzası ile düzenlenmiş olan Taahhütname ve Teminat hükmündeki Geçici Giriş Belgesi ile işlem yapılmaktadır. Nakit veya Banka Teminat mektubu karşılığında, Türkiye Turing Otomobil Kurumu tarafından verilen Yabancı Taşıtlar Geçici Giriş Karnesi ile vergisiz ( Tax Free ) geçici giriş gümrük işlemleri yapılmaktadır.

1 - Taahhütname ve Teminat Hükmünde olan Geçici Giriş Belgesi İle ( Tax Free ) işlemleri yapılacak olan yabancı kişiler

Türkiye’ deki Elçilik, konsolosluk ve buralarda görevli Memur ve Hizmetliler
    ( Misafir Araç Plaka, MA-Z Plaka )
    Teknik iş birliği ve benzeri uluslar arası anlaşmalar kapsamında çalışan yabancı uzmanlar
    Yabancı işçi bürolarında çalışmakta olan yabancı personeller
    Yabancı basın yayın kuruluşları ve mensupları
    Nato personelleri ( Bu şahıslara ait araçların Gümrük işlemi Nato Beyannamesi ile yapılmaktadır)
    2 - Nakit yada banka teminat mektubu vermek sureti ile Yabancı Taşıtlar Geçici Giriş Karnesi ile ( Tax Free ) işlemleri yapılacak yabancı kişiler

Oturma ve Çalışma İzni olan yabancılar
    Öğrenim yapan yabancı öğrenciler
    Yurtdışından Emekli Yabancılar
    Yök tarafından çalışmasına izin verilen yabancı öğretmenler
    Federasyona bağlı olan yabancı sporcular
    Türk Vatandaşlığından çıkmış Mavi Kart - Pembe Kart sahibi olan ve Türkiye' de ikamet edip Çalışan, Öğrenim gören Yabancı Uyruklu kişiler.
    Şirketimizin; Asıl ikameti yurt dışında bulunan ve Türkiye’ de geçici olarak ikamet eden Yabancılara Mavi Plaka ( Misafir Araç Plaka, MA-Z Plaka ) vergisiz otomobil alım satımı - Gümrük giriş ve çıkış işlemleri konusundaki hizmetleri 1994 yılından beri uzman personellerimiz tarafından takip edilip, minimum sürede sorunsuz şekilde sonuçlandırılmaktadır. Şirketimiz; Gümrükleme işlemlerini yapmış olduğu otomobillerin, TÜV ( araç muayene ) - TSE uygunluk belgesi - Ruhsat Plaka - Sigorta işlemlerini tek adresten yürütüp, müşterisine zaman kazandırmak amaçlı Anahtar teslimi hizmet sunmaktadır.

Mavi Plaka ( Misafir Araç MA-Z Plaka ) araçların Gümrükleme, Ruhsat – Plaka, süre uzatımı hizmetlerinin yanı sıra, yabancıdan yabancıya satışları, trafik kayıtlarının kapatılması ve Yurt dışına ihracı, şirketimizin hizmetleri arasında bulunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak için yeterli bilginiz, iş gücünüz olmaya bilir. Biz sizin adınıza bütün işlemleri yapıyoruz. Şirketimiz en kaliteli hizmetini en ekonomik şekilde sunmaktadır. Sizleri sorunsuz hizmet almaya davet ediyoruz. Bizimle çalışmanın keyfini başka adreste bulmanız mümkün olmayacaktır. Çünkü Mavi Plaka vergisiz otomobil ( Tax free Cars ) gümrükleme bizim işimizdir.

Satın almak istediğiniz hizmet hakkında daha geniş bilgi edinmek ve gerekli olacak belgeleri öğrenmek için İstek ve öneriler formunu tıklayınız.

Turing İşlemleri
    Misafir Araç ( MA-Z Plaka ) Oto ithalatı / İhracı
    Araç Muayene
    TSE karayolu Uygunluk Belgesi
    MA-Z Plaka - Sigorta işlemleri
    Süre Uzatım işlemleri
    İlişik kesme işlemleri
    Çalışma İzni – İkamet İzni
    Kaynak: http://www.berkay.com.tr/TR,134/misa...a-z-plaka.html

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Oyle demeyin onlar oyle sey yapar mi, alni secdeye değen insanlar bunlar. Kesin chp zihniyeti yaptirmistir.

züğürtün cenesi gene yoruldu

salaklar sırf parti tutuyor diye sevmiyor bu adamı, olabilir ama üstüne bir de ardından konuşuyor, bende parti tutan hiç kimseyi sevmiyorum ama işte saçmalamıyorum
    bursalıali bunu beğendi.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yazılanlar içerisinde, aranızda Kenan'ı yakından gören, tanışan, sohbet eden. tek başına antreman yaptığı bir zamanda kenardan kıyıdan da olsa izleyen, motoruna el atıp minibüsünden indiren, teeee ordan aldığı iki simitin birini sallama çay ile içen içen, antremandan önce ve sonra yapmış olduğu bir faaliyeti bilen kimse varmı...

Var olduğuna inanmıyorum. Birtakım boş ve sadece öngörü içeren mesajlar gördüğüm için inanmıyorum.

Lombarcini almış... alcek tabi ne var, zoruna mı gitti... Kenan Sofuoğlu eşşekle mi gezicek. Böyle bir araç alması için ille de fitbolcumu olması gerek....

Anlamıyorum arkadaş, bu memleketin sporcusu, sanatçısı, edebiyatçısı, bilim adamları sefalet içinde mi yaşasınlar.. İş adamı iş adamlığı ile trilyon kazanıyorsa bilim adamı da bilim adamlığı ile, sporcusu sporu ile, dansçısı dansı ile o parayı kazanabilmeli...

O kadar şikayetin var ise sen de yap sende kazan... Önünde engel mi var.

Yok efendim partiye yaslamış çatalını... Nedir bu parti meselesi.. nereye kadar...Parti hangi sporcuya gizli ödenek sağlamış, kimi almış ta siyasi rejim ile sporcu yapıp uluslararası kontöktörde temsil ettirmiş kendini, hangi yarışmayı kazandırmış.. Yapmayın allah aşına yaa... Bu konular bu kadar sığ değildir. Basit değildir...
    belirliten kısma kadar herşeye eyvallah ama sorarım sporcu işçi midir? bilim adamı? işçi midir? edebiyatçı işçi midir ? bir ülkenin temel taşı olan işçi sınıfı sefalet içinde yaşayıpta saydığın branşlardaki insanların sefa sürmesi doğru mudur ? .bilim adamları(bir kısmı) dışında saydıklarının hangisinin yaptığı ile kendisinden başka kime faydası var ? iş adamı dediğin kendine sağladığı kaynaklar ile insanlara iş verir ailelerin geçinmesini sağlar. topu kaleye atanın atamayanın,kıçının sağa sola sallayanın,kendisi dışında anlamadığı(kıçtan uydurma)sanatçının,kamera önünde binbir kişiliği ile rol yapanın bu kadar kazanması nereden bakarsanız bakın modern köleliği kabullenmeyen her bir bireye doğru gelmez..

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    züğürtün cenesi gene yoruldu

salaklar sırf parti tutuyor diye sevmiyor bu adamı, olabilir ama üstüne bir de ardından konuşuyor, bende parti tutan hiç kimseyi sevmiyorum ama işte saçmalamıyorum
    Terbiyesizlesme istersen.

Topluma malolmak isteyen insan cikip propaganda yapmamali. Yaparsa tepki görür. Bu da tepki göstereni suçlu yapmaz. Onun propaganda yapma hakki var, insanların da bundan dolayı sevmeme hakki var.

Beyin kullan diye var. Kullan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç kişi bahsetmiş ama sanırım gözden kaçıyor. XX MA/MZ XXX plakalı araçlar yabancı kişi ve kurumların Türkiye sınırları içerisinde vergiye tabii tutulmadan bindikleri, kendi aralarında alıp satabildikleri araçlardır. Bu araçları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları KULLANAMAZ. Ferrari'sinin plakası MA peki Lamborghini'sinin plakası nedir? Bu adam mütevazı, ülkesini seven bir vergi kaçakçısı mıdır yani? İstediğini alır kime de diyenlerden açıklama bekliyoruz. Açıklamak bize mi düştü diyeceksen en başta konuşmayacaksın o zaman bırakacaksın insanlar bu karaktersiz yalancı herife istediği tepkiyi versinler.
    Belki de kendilerine makul geldiği için tepki veriyorlardir. Yani benzer bir durumda olsalar, kendileri de aynı şekilde vergiden yırtacaklardir belki. Onun için eleştirecek bir şey olarak görmüyorlardır. Açıkçası kaçımız görüyoruz merak ediyorum doğrusu...

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakalım @RedCBR125 bu sefer cevap yazacak mı?

Geçen sefer de aynen böyle ahkam kesti, ama aynı soruyu sorduktan sonra tık çıkmadı.

Eğer kriter ülkemizi dışarıda başarıyla temsil etmekse, Fazıl Say'ın da el üstünde tutulması lazım. Yok değilse ikiyüzlülük olmuyor mu?
    Fazıl Say'ın yaptığı müzikali anlayacak kültür bizde ( ben dahil ) olmadığı için ne seviyede neler yaptığının farkında değiliz. Adamı ülkede tanıyan yok ki yurt dışında ne yaptığını bilelim.

Yukarıda paylaşılan kara toprak parçasını dinledim içim karardı. Demek ki başarılı çalıyor.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendisine karaktersiz dedim. Sebebini de yazdım. Bunu, siyasi görüşünden dolayı değil, yalakalık yaptığını düşündüğüm için söyledim. Şahsen tanımadığım için yanılıyor da olabilirim.

Parasını alnının teriyle kazanmışsa, istediğini alır, kimse de bir şey diyemez. Daha önce de yazdığım gibi başarılarıyla da bir Türk olarak gurur duyuyorum.

Peki size bir soru:

Daha önce yine böyle bir konuda benzer tepki vermiştiniz, ben de size sormuştum, ama cevaplamamıştınız. Fazıl Say da ülkemizi uluslararası arenada temsil eden dünya çapında yetenekli bir muzisyenimiz. Onu da el üstünde tutuyor musunuz?
    Arkadaşın yerine ben cevap vereyim; tabi ki de tutmuyoruz.Kenan Sofuoğlu ile Fazıl Say'ı aynı kefeye koymak sizin ya bilgisiz ya da art niyetli olduğunuzu gösterir.Kenan Sofuoğlu Cumhurbaşkanına yalakalık mı yapıyor, yapmasa tabi ki daha iyi ama karşılığında Fazıl Say'ın da eylemlerinin benzeşiyor olması lazım ki tuzağınızı yiyelim.. Mesela o da Kemal Kılıçdaroğlu'nu yalasın biz de burada vıdı vıdı eleştirelim.

Fazıl Say sadece vatan hainidir diyemem ama islama, müslümanlara düşmanlık besleyen bir şahıstır benim gözümde.Sanatını isterse dünya çapında icra etsin bi önemi var mı? Kenan Cumhurbaşkanına yalakalık yapıyor haa vay bee vatan hainine bak!!! Yalakalığı sayesinde pisti yaptırıyor belki, kodamanlar dışında istanbul parka gidemeyen motorculara ilaç olabilir. Bak ne güzel faydası da oluyor.Bırak sportif başarıyı sırf otobanda parçalanmış motorcu sayısınının azalmasında faydası olursa ben Allah razı olsun derim.Sen ne dersin hasmet hocam?

Peki dünyaca ünlü piyanistimiz ne yapmış.Buyrun Beyefendinin incilerinden:

“Bilmem farkettiniz mi ama nerde yavşak, adi, magazinci, hırsız, şaklaban varsa hepsi Allahçı, bu bir paradoks mu”

"Arabesk denen iğrenç şeyi sevmek bence vatan hainliğidir, bunu bir müzisyen olarak söylüyorum." (Ben de arabeskten hazetmem ama böyle demem de)
    "Irmaklarindan saraplar akacak diyorsun, cenneti ala meyhane midir? Her muminine 2 huri verecegim diyosun, cenneti ala kerhane midir"

Şu hakaretlerin 10'da değil 1000'de birine yakın bişeyler gösterin Kenan Sofuoğlu'nun söylediği, sonra tekrar tartışalım.O yüzden biraz vicdan hocam merak etme insanlığından bir şey götürmez.Ha dediğim gibi kötü niyetliysen zaten yapacak bir şey yok noktalayalım.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)