Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Hayatımda Yaşadığım En Saçma Olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Şaşkınlık içerisindeyim bu nedir la

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kafalar güzel maşallah

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Ayının tohumu ya
    mavellen bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    velizrsln bunu beğendi.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tip toynaklılarda motosiklete karşı anlaşılamamış bir antipati var. Muhtemelen kendi binemediği için ya kıskançlıktan kaynaklanıyor ya da atın üzerinde şövalye gören çiftçi gibi romantik duygulardan kaynaklanan bir çekememezlik var. 100 metre ötesinden geçen motosiklete beddua edip, patlarsın inşallah diyen insanlar gördüm. Yani bunların tepkileri daha çok içgüdüsel.
    cakyol bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    işte bunlar hep çeşme suyundaki florürü fazla almaktan
    bursalıali ve Shrieker bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    En sacma olay buysa hayat gayet iyi o zaman...

Günümüz Türkiye’si için normal bir olay yüzüklerin efendisine döndü ülke her türlü canlı var.
    aquarist4, Shrieker ve sturan2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda spacy alpha 110
    Herkes inandığı dinin kitabını yılda bir kez anlayarak okumalıdır.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Yavaş yavaş yol orda yol orda.
    Ne diyon ya.

VAY DELİKANLI GÖNLÜM VAY. SEN BU KURŞUNU YİNE Mİ YEDİN.
    kdiner ve Jemand bunu beğendiler.

haklılık payı yok değil.
    hasmet bunu beğendi.

Adam korkmuş olabilir normal.

avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    ZİBİDİ : yersiz ve zamansız davranışları olan (kimse).
    Jemand bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Başkan sanki cbf sürüyorsun. Bu ne serilik maşallah. Allah kaza bela vermesin.
    Dayıyı elleme. Dolmuşcu ırkı arasında alfa olmaya çaba gösteren, topluluk içinde posta koymaya çalışan bir birey.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaşkınlık içerisindeyim bu nedir la

https://www.youtube.com/watch?v=J6t5E9sz5tc
    Şimdi tam bir minibüscü sığırına denk gelmişsiniz. Şu minibüs duraklarında durup minibüslerdeki paraları toplayan adamlara benziyor.. Adama manyak herif dedikten sonra arkanızdan söyleniyor. Muhtemelen artık gördüğü her motosikletliyi sıkıştırmaya çalışacak ve hepsine daha fazla gıcık olacak. Canımız onlara emanet bunu sakın unutmayalım. İstanbul gibi kalabalık bir şehirde mümkün olduğunca hayalet gibi dolaşmak yaya ve otomobil sürücüleriyle dialog kurmamak en sağlıklısı. Adam tam bir orangutan fakat dediğim gibi işin sonrasını düşünerek hareket etmek daha doğru olur. Ben istanbulda her aractan daha güçlüydüm trafikte çok adam dövdüm çok arabaya zarar verdim. Fakat motorcu bir eş ile evlendikten sonra araçlara yaklaşımım çok değişti. Arkamızdan gelen güçsüz olanları ve ufak hacimli motosiklet sürenleri mutlaka düşünelim. Artık en fazla elimi kaldırıp devam ediyorum. Videoyu eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın. Keyifli sürüşler.
    zekeriyaimam, pea ve mustang53 bunu beğendiler.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Bence şehiriçi ve şerit arası sürüşünüzde biraz sakinleşmelisiniz.
    Salurbey ve hasmet bunu beğendiler.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi tam bir minibüscü sığırına denk gelmişsiniz. Şu minibüs duraklarında durup minibüslerdeki paraları toplayan adamlara benziyor.. Adama manyak herif dedikten sonra arkanızdan söyleniyor. Muhtemelen artık gördüğü her motosikletliyi sıkıştırmaya çalışacak ve hepsine daha fazla gıcık olacak. Canımız onlara emanet bunu sakın unutmayalım. İstanbul gibi kalabalık bir şehirde mümkün olduğunca hayalet gibi dolaşmak yaya ve otomobil sürücüleriyle dialog kurmamak en sağlıklısı. Adam tam bir orangutan fakat dediğim gibi işin sonrasını düşünerek hareket etmek daha doğru olur. Ben istanbulda her aractan daha güçlüydüm trafikte çok adam dövdüm çok arabaya zarar verdim. Fakat motorcu bir eş ile evlendikten sonra araçlara yaklaşımım çok değişti. Arkamızdan gelen güçsüz olanları ve ufak hacimli motosiklet sürenleri mutlaka düşünelim. Artık en fazla elimi kaldırıp devam ediyorum. Videoyu eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın. Keyifli sürüşler.
    ya ben de tam aksine bunların üstüne gittikçe biraz olsun toparlayacaklarını düşünüyorum. en azından "ulan yaptığım şey mantıklımıydı acaba?" diye bir kere olsun düşünse bile kafi. yoksa şu tipe bak allahaşkına, daha aramızda 15 metre varken muhabbetini kesip beni beklemeye başlıyor.
    allah akıl fikir versin ne diyeyim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence şehiriçi ve şerit arası sürüşünüzde biraz sakinleşmelisiniz.
    haklısın. bir türlü aşamadığım bir problem bu. o yüzden şehir içinde fazla dolaşmamaya gayret ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan sanki cbf sürüyorsun. Bu ne serilik maşallah. Allah kaza bela vermesin.
    z1000 küçücük alet, bisiklet gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavaş yavaş yol orda yol orda.
    Ne diyon ya.

VAY DELİKANLI GÖNLÜM VAY. SEN BU KURŞUNU YİNE Mİ YEDİN.
    sarma şunu dilime ya, akşama kadar söyleniyorum sonra

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En sacma olay buysa hayat gayet iyi o zaman...
    haşmet agam, hayat çok şükür yolunda. aman maşallah de

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Otobanda 300 ile gidene tepki verip, bu videoya tepki vermezsem ikiyüzlülük yapmış sayılırım sanırım. Videoda yolu satın almışcasına ortasında duran gergedanı bir kenara bırakırsak, şehiriçi epey agresif sürüşünüzün kendiniz ile birlikte bir çok otomobili ve yayayı tehlikeye attığını düşünüyorum. Bu hızlarda önünüze fırlayacak veya fırlar gibi yapıp son anda farkedecek bir yaya yola fırlamasa dahi kaza yapmanıza sebebiyet vermesi işten bile değil. Ya da yanlışlıkla 20 cm sizin geçtiğiniz tarafa kıran bir arabaya temas da olası. Belki de bu olasılıklar sizi bu sürüşe itiyor adrenalin bakımından. Motosiklet tecrübenizi sorgulamıyorum lütfen yanlış anlamayın haddime değil. Belli ki skill sahibisiniz ama bu tarz durumlarda skill ve motosiklet donanımı pek de kurtarıcı olmaz diye düşünüyorum.

Pişmanlık yaşamadan bir ömür boyu motosiklet sürebilmek dileğiyle. Saygılar.
    mustang53 ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet tecrübenizi sorgulamıyorum lütfen yanlış anlamayın haddime değil. Belli ki skill sahibisiniz ama bu tarz durumlarda skill ve motosiklet donanımı pek de kurtarıcı olmaz diye düşünüyorum.
    estağfirullah. asıl benim böyle sürmek haddime değil de bakma işte..

Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki de bu olasılıklar sizi bu sürüşe itiyor adrenalin bakımından.
    belki de. ulaşım aracı olarak değil, keyif almak için biniyorum haftada 1-2 kez.bu da söylediklerinizi doğrular nitelikte. iyi dilekleriniz için teşekkürler, bilmukabele.
    feti_can, zabuzaretta ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Bilmiyor musunuz yav üzeri asfalt kaplı bir alanın yol veya otopark olmasına minibüs şöförü karar verir. Minibüs gidiyorsa orası yoldur. Kimse önünde duramaz, yavaslayamaz . Minibüs duruyorsa orası artık otoparktır. Diğer araçlar minibüsün etrafından dolaşarak geçmelidir, geçemiyorlarsa beklemelidir. Eğer minibüs şoförü veya yakını minibüsün yanında duruyorsa orası otoparka dahil olur.
    mete_han, kdiner, chopperrider ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)