Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

23 Aralık 2017 Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı Soruları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Ben sınava girmedim, ama hafta sonu sınavın kazık olduğunu iddia eden biri vardı forumda, o yüzden sorulara bakmak ve sizinle de paylaşmak istedim. O arkadaşın başlığı silinmiş sanırım, açılmıyor.

Yazılı sınava 2009'da girmiştim, o zamanki bilgilerimle iş yerinde yarı işle ilgilenerek 30dk da bitirdim soruları. Sınav gayet kolaymış, konsantre olamadığımdan birkaç soruyu yanlış okumama rağmen 72 puan yaptım

Sorulara göz atmak isterseniz buradan indirebilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Direksiyon sınavı tarihi belli oldu mu acaba? Şu ocak tatilinde alayım artık şu ehliyeti gına geldi ya

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direksiyon sınavı tarihi belli oldu mu acaba? Şu ocak tatilinde alayım artık şu ehliyeti gına geldi ya
    Kuzenim de girecek direksiyon sınavına, 13-14 ocak diye kalmış aklımda ama siz yine de kursunuza sorun.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Üşenmedim baktım sorulara. Gayet normal bir ehliyet sınavıymış işte ekstra bir zorluğu yok.

Gireli 1.5 sene oldu hemen hemen aynı sorular

Cumartesi direksiyon sınavım var yağmur gözüküyor çok şanslıyım

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    sorulara bende göz gezdirdim geçen arkadaşın birisi burada çok zordu diye ağlıyordu onun sınavı geçemiyecek olmasına sevindim
    MertDastan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı yilmazozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuzenim de girecek direksiyon sınavına, 13-14 ocak diye kalmış aklımda ama siz yine de kursunuza sorun.
    13-14 ise çok iyi olur hocam çünkü şu yarıyıl tatilinde motor sürmek istiyorum artık, ehliyetim yok diye nasip olmadı hiç tüm ekipmanları tamamladım sıra ehliyette onu bekliyorum sadece.

Kurs yerine sorduğum zaman belli değil demişlerdi bir kaç hafta oldu gerçi, MEB belirliyor daha açıklanmadı filan demişlerdi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    2 sene önce 100 almıştım...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Zaten trafikten kaldıydım ikinci sınavda geçmiştim bir daha bakmak dahi istemiyorum..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şöyle bi baktım attım hafızaya nasıl olsa beyin bedava. niye boşuna hamallığını yapıyım ki oturdum çalıştım
    jimi_hendrix bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    2008´de A2 aldim,yanliş olmasin,toplamda 300-350tl tuttu.yazili ve direksiyonda kolaydi,hatta sinava arkadaşimin motoruyla girmiştim Ybr125,neyse parkura motorla girdim sira bana geldi hocalardan biri zaten surmeyi biliyorsun,usulen dubalardan dön gel yeter demişti.ne sekiz ciziliyordu nede onalti..döngel tamam...

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008´de A2 aldim,yanliş olmasin,toplamda 300-350tl tuttu.yazili ve direksiyonda kolaydi,hatta sinava arkadaşimin motoruyla girmiştim Ybr125,neyse parkura motorla girdim sira bana geldi hocalardan biri zaten surmeyi biliyorsun,usulen dubalardan dön gel yeter demişti.ne sekiz ciziliyordu nede onalti..döngel tamam...
    Senin dediğin sistem kötü bu sistem bile yetersiz sen kolay geçtim diye seviniyorsun ama yetersiz olup geçen ve kaza yapan çok.

geçen sene girip 80 küsür almıştım şimdi üşenmedim baktım pek bi farkı yok çok zor diye isyan eden arkadaşı bende okudum sağlıkta ayak kaç cm kaldırılacak vs vs diye sorular sormuş çok zordu... diye ağlıyordu ama sorular gayet rahat

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Arkadaş bu sınavdan kalırsa hiç üzülmem. Gerçekten çok zor bi sınav değilmiş. Bu sınavı geçemeyen kişi zaten trafikte araç sürmemeli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler