Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sarıyer'de Feci Kaza..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Kamyonetle refüj arasına sıkışan abisinin öldüğüne inanamadı..

İstanbul Sarıyer'de, motosiklet ile refüj arasına sıkışarak can veren abisinin öldüğüne inanamayan acılı kardeş, öfkeyle çekiçle kamyonetin camlarını kırıp engellemeye çalışan polise yumruk attı.

İstanbul Sarıyer'de dün saat 10.30 sıralarında, bir restoranda kuryelik yapan Engin Kömürcü (32), sabah saatlerinde motosikletiyle işyerine gitmek üzere yola koyuldu.

15 METRE SÜRÜKLENDİ

Sarıyer Ayazağa’da cadde üzerinde seyir halinde olan Kömürcü, o esnada Zekeriya Göden (30) idaresindeki kamyonetin sol tarafından geçmek istedi. Ancak kendisini fark etmeyen kamyonetin sıkıştırması sonucu kurye Kömürcü, sıkışarak yaklaşık 15 metre sürüklendi. Kaza sonucu kamyonet ile refüj arasında sıkışan talihsiz adam, ezilerek ağır şekilde yaralandı.

KAMYON ŞOFÖRÜ GÖZALTINA ALINDI

Olayın ardından çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptığı incelemeler sonucunda Kömürcü’nün hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri ise kamyonet sürücüsü Göden’i gözaltına alarak ifadesini almak üzere Ayazağa Polis Merkezi’ne götürdü.

KARDEŞİ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Kaza sonrası olay yerindeki polis ekipleri, Kömürcü’nün cansız bedeninin üstünü örterek, caddenin bir şeridini trafiğe kapattı. Yoldan geçen sürücüler ve otobüsteki yolcular ise meraklı gözlerle ölen adamın cesedine baktı.

Bir süre sonra ağabeyinin kaza geçirdiğini haber alan kardeşi, arkadaşlarıyla beraber koşarak olay yerine geldi. Ağabeyinin cansız bedenini gören adam sinir krizleri geçirdi. Feryat eden acılı kardeşi, polis ekipleri yaklaştırmamaya çalıştı.

ÇEKİÇLE KAMYONETİN CAMLARINI KIRDI, POLİSE YUMRUK ATTI

Bir süre sonra geldiği araca giden acılı adam, eline çekiç alarak kamyonete zarar vermeye başladı. Aracın yan camlarının çekiçle tek tek kıran adamı, ön camı kıracağı esnada polis memuru durdurmak istedi.

Acılı adam, kendisini engelleyen polise yumruk atınca ortalık bir anda karıştı. Diğer polis ekiplerinin araya girmesiyle sakinleştirilmeye çalışılan adam güçlükle zapt edildi. Bunun üzerine aracına binen adam, olay yerinden uzaklaştı.

“BU YAŞAMIYOR MU AĞABEY”

Kısa bir süre sonra tekrardan olay yerine gelen acılı kardeş, ağabeyinin cansız bedeninin başına giderek uzun süre gözyaşı döktü. Acılı kardeşin ağabeyinin cesedin başında bekleyen sağlık ekiplerine, “Bu yaşamıyor mu ağabey? Hiç kimsenin fikri yok mu?” demesi yürekleri dağladı. İncelemelerin tamamlanmasının ardından Kömürcü’nün cansız bedeni, ambulansla Kağıthane Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

KANINI AVUÇLAYIP ÇİMENLİĞE BIRAKTI

Cesedin kaldırılmasının ardından polis ekipleri hortumla olay yerini temizlediği esnada acılı kardeş, ağabeyinin kanlarını avuçlayarak çimenliğe bıraktı. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekip olayla ilgili inceleme başlattı.

Video ve kaynak : http://www.ensonhaber.com/kamyonetle...ne-inanam.html
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok acı çook :( Allah rahmet eylesin. Bu kuryeler neden hayatlarını tehlikeye atar. İşinden olmamak için mi? Değer mi? Yazık çok yazık, boğazım düğümlendi, yutkunamadım. Allah kimseye böyle acı yaşatmasın inş...
    Arkadaşlar lütfen araçla kaldırım yada bariyer arasına girmeyin hatta eğer virajsa hiç girmeyin... Bikaç dakika kazanmak hayatımıza maloluyor...
    mombohunter ve bursalıali bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Yemeği hızlı yetiştirmek diye birşey yok yemek hep bir zamanda gider hızlı olmaz bu iş

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

abim geçen sene gebzeden kartala benim motorumu kullanmak istedi tersledim yok kullanmazsın bozuldu ya koca arabayı sürüyorum

dedim arabanı sür kerkenez bir gerizekalı abime çarparsa çıldırırım çünkü araba içinde olmayla aynı olmuyor

o zaman kızmıştı bana ama belki ilerde anlar beni

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Çok üzücü. Keşke geçmeseydin oradan bin defa geçtin belki bişey olmadı ama binbirinci canına mal oldu.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Motosikletle işe giderken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden motokurye toprağa verildi..

Sarıyer'de, motosikletle işe giderken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden motokurye toprağa verildi.
    Engin Kömürcü için (32) Ayazağa Merkez Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.
    Çok sayıda motokuryenin katıldığı cenaze töreninde dün geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Kömürcü'nün ailesi ve yakınları taziyeleri kabul etti.Kömürcü'nün cenazesi, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Ayazağa Mezarlığı'nda toprağa verildi.
    Törende Kömürcü'nün ağabeyi Hakan ile kardeşinin gözyaşlarını tutamadığı gözlendi.Bir restoranda motokurye olarak çalışan Engin Kömürcü dün sabah saatlerinde 39 BF 249 plakalı motosikletiyle işe giderken Ayazağa Mahallesi'nde, Zekeriya Göden (30) idaresindeki 34 ZK 6339 plakalı kamyonetin altında kaldıktan sonra yaklaşık 15 metre sürüklenerek hayatını kaybetmişti..

Video ve kaynak : http://beyazgazete.com/video/webtv/g...ul-472241.html
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Allah rahmet eylesin. Yakinlari icin cok zor omur boyu hatirlayacaklar acisini.

Motosikleti
    R25
    Hicbir kaza tek teker arif kadar etkilemedi beni. Gordugum o fotografin gercek olduguna hala inanamiyorum :/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Allah rahmet eylesin , haber sitelerinde görüyorum haberleri . İnsanlar bi rahmet okumak , baş sağlığı dilemek yerine" bu motorcular hep aradan geçiyorlar zaten " gibi şeyler söylüyorlar. Yazık yani insanımız trafik kazasında bile suçlu arıyor , adı üstünde kaza bi tarafın hatası olmasa olmazdı o kaza . Hatalı olması motorcular hep böyle zaten ölmesi normale getiriliyor. Biride demiyor ki Motocu hatalıymış fakat kamyon sürücüsüde keşke aynasına bakıp bişeyler yapabilseymiş.

Belkide kamyoncu sağdan gidiyordu çukurdan kaçmak için kontrolsüzce sola yanaştı..

Bu memlekette cahillik bitmez bitmez onu biliyoruzda şerefsizlik tez zamanda biter inşaallah.
    C@LiMeRO bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabırlar dilerim.
    Ne yazık ki gıda dağıtımı işinde çalışan kuryeler çok tehlikeli motor kullanıyor. Olay olduktan sonra ne kadar üzülsek faydası yok. Ben henüz bir tane düzgün kullanan gıda dağıtım kuryesi görmedim. Adeta Azraille kavga ediyorlar. En son gördüğüm kişi kırmızı ışıkta geçti. Bir otomobilin kendisine çarpmasından son anda kurtuldu. Ve otomobil sürücüsüne bağıracak kadar kendisini haklı gördü.
    Yapmayın arkadaşlar. Kendinize acımıyorsanız yakınlarınızı düşünün...

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Çok üzücü.
    Allah rahmet eylesin.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Yemek servisi için kullanılan motorlu teslimat sistemi çok canlara mal oluyor.
    Çok hızlı, çok dikkatsiz, eksik ekipman ile kullanıyorlar.
    Üstlerinde bir süre baskısı var muhakkak ve insan baskı altında çalışınca bir süre sonra hassasiyetlerini yitiriyor.

Aramızda Zabıta olan var mı?
    Bu konuda bir denetleme yapılıyor mu acaba?
    Hamdım, piştim, hala hamım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)