Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaş'ta Enduro Yarışı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Selamlar arkadaşlar geçtiğimiz hafta kaş'ta düzenlenen enduro yarışına katıldım.2 gün süren yarışta yasadıklarımı video olarak özetledim.Toplam 3 video olacak 1 ve 2 Yarış ile alakalı olacak diğeri ise.Yarışta motoruma neler oldu bunu paylaşacağım.Bakım videosu diyebiliriz.
    Buyrun 1.gün

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Hep kask kamerası olmaz birazda Raw olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AsirMahfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Görüntüler çok hoş. Nice yarışlara katılır ve başarılara imza atarsınız umarım.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    görüntüler çok profesyonel duruyor

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Motor sürüş o kısıma diyecek bişey yok. Bu görüntüleri montajlamayı müziği filanda çok iyi hallediyorsun.

Motosikleti
    WR125R
    Keşke göründüğü kadar kolay bir spor olsa enduro Böyle parkurlar çok güzel, zevkli de, keşke rampalar hakkında da aynı şeyleri söyleyebilsem. Ne kadar rampada düşersem düşeyim kendime bir şey olmayacağını bilsem bile korkuyorum ya. Wr125 ime toprak için demirler kestirmiştim, bütün grenajlarını sökmüştüm bir hevesle. 1-2 kere toprağa girdikten sonra tekrar nasıl grenajları taktım bilmiyorum Ya bana göre değil enduro, ya da eğitim vs. almadığım için çok zor geldi. 2-3 kere düşüp motoru kaldırdıktan sonra ne enerjim kaldı ne hevesim. Belki üniversite sınavına girecek olmam psikolojimi etkiledi bilmiyorum ama enduroya fobim oldu desem yeridir. Bambaşka bir dünya enduro. Asvaltta motor kullanmakla hiçbir alakası yok. Ben bunu anladım Yapana da saygım sonsuz fakat şu 3-4 aydır enduro dendi mi soğuk soğuk terliyorum desem yeridir

Bu arada helal olsun hocam, sürüş efsane. Başarılarının devamını diliyorum, yolun açık olsun..

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Alıntı Graywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke göründüğü kadar kolay bir spor olsa enduro Böyle parkurlar çok güzel, zevkli de, keşke rampalar hakkında da aynı şeyleri söyleyebilsem. Ne kadar rampada düşersem düşeyim kendime bir şey olmayacağını bilsem bile korkuyorum ya. Wr125 ime toprak için demirler kestirmiştim, bütün grenajlarını sökmüştüm bir hevesle. 1-2 kere toprağa girdikten sonra tekrar nasıl grenajları taktım bilmiyorum Ya bana göre değil enduro, ya da eğitim vs. almadığım için çok zor geldi. 2-3 kere düşüp motoru kaldırdıktan sonra ne enerjim kaldı ne hevesim. Belki üniversite sınavına girecek olmam psikolojimi etkiledi bilmiyorum ama enduroya fobim oldu desem yeridir. Bambaşka bir dünya enduro. Asvaltta motor kullanmakla hiçbir alakası yok. Ben bunu anladım Yapana da saygım sonsuz fakat şu 3-4 aydır enduro dendi mi soğuk soğuk terliyorum desem yeridir

Bu arada helal olsun hocam, sürüş efsane. Başarılarının devamını diliyorum, yolun açık olsun..
    Wr 125 ile rampada zorlanmanız normal,wr125i bana verseniz bende çıkamam...Sorun sizde değil motosiklette bence Wr 125 ile sadece stabilize yolda orman kokusu alarak sürüş yapabilirsiniz.Diğer türlü rampa,keçi yolu kayalık taşlık,dere yatagı gibi yerlerde kendinize ve motosikletinize yazık edersiniz..
    Benim motorum 300cc 60bg üzeri güç üretiyor. Ve bu iş için dizayn edilmiş..Wr 125,crf 250 wr 250 falan kesinlikle olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sürüş o kısıma diyecek bişey yok. Bu görüntüleri montajlamayı müziği filanda çok iyi hallediyorsun.
    Sağol kardeşim Bu işlerle uğraşmak hoşuma gidiyor hobi diyelim
    mombohunter bunu beğendi.
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

Motosikleti
    Ktm Duke 390 2017,Honda NC 750X 2019
    Gönülden tebrik ederim. Başarılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)