Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ameliyat oldum sıkıntıdan patlıyom.

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yutubırların yemek videolarını da izleyebilirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen her hareketinizde bir şekilde karın kaslarınızı da kullandığınızı fark ettiğiniz bir süreç apandisit ameliyatı sonrası...

Geçmiş olsun.

Vaktinde yetişmiş olduğunuza şükredin.
    Abi sorma yan dönemiyorum korkudan tık tık tık kademe kademe bişeyler oynuyo içerde sesini bile duyuyorum valla bi tuhaf oldum o kas hareketleri içimi ürpertiyo

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Geçmiş olsun, bildiğim kadarı ile müdahale edilmemesi durumunda ciddi bir risk taşıyor apandist.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeş geçmiş olsun,1000li puzzle al baya zaman öldürür.yabanci teknoloji belgeselleri izle.vs.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya ben hala istifrayi istifa okuyup niye istifa ettin diyen arkadasa guluyorum affedin toparlanamiyorum. cok gecmis olsun bu arada.

Cosmos diye belgesel var izlemeyen izlesin efsane bir şey

Motosikleti
    Peugeot 103
    Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar gece çok şiddetli bi ağrıyla uyandım. Defalarca istifra ettim ev son kan gelince ağzından hastaneye geldim. Apar topar ameliyata aldılar çok şükür atlattık. Apandistimi aldılar. Canım bir sıkılıyo bir daralıyorum ki sormayın. Kaçasım var )
    size ETS2 ( Euro Truck Simulator 2 ) oyununu tavsiye ederim yata yata oynarsınız birde iyi bir direksiyon seti alırsanız tadından yenmez. multi player oynamanızı tavsiye ederim fakat işletim sisteminizin 64-bit olması gerek. çok geçmişler olsun.

yutubda bi dünya şeyler var

Motosikleti
    MT-07
    Geçmiş olsun. Kendine iyi davran. Kalkınca da hayatında değişiklik yap ve honda today'a binmekten vazgeç Ameliyat sonrası yeni dönemde artık R125'i çıkar dışarıya Şaka bir yana iyileşmene bak. Ben anime serisilerini izliyorum o gibi durumlarda. Bleach ile Akame ga kill'i öneririm. Tabiki Hellsing'in yeri ayrıdır

Motosikleti
    Honda CBR650F 2017
    Geçmiş olsun bende de o dert var. 35 gün oldu bir haysiyet yoksunu şahsın motoruma vurmasından dolayı kaza geçirdim ve el bileğim kırıldı ameliyat geçirdim. Daralıyorum sıkılıyorum patlıyorum evde. Diriliş Ertuğrul tavsiye ederim güzel zaman geçiyor )

Motosikleti
    Bugün mesai başladı, doktor 30 güne kadar rapor verebilirim demişti ama ben 5 gün aldım yılbaşından sonra salı günü başlarım yoksa patlarım demiştim. Uyanamadım dün bigünde kendime izin verdim

Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hastanedeyken pek bakamadım, ardından hastaneden çıktım ve kız arkadaşım beni terk etti. İnanılmaz moralsiz bi dönemdi buraya bakmak gelmedi içimden dertli dertli daldım uzaklara hep

Şimdi yazdıklarınızı okuyunca kendi mesajıma baktım tekrar ben oyun, film tavsiyesimi istedim acaba diye eksik olmayın ama ben o işleri bi türlü beceremiyorum. Oturayım film izleyim diyince izleyemiyorum. Fakat yılbaşında ayrılık acısı bana öyle bi işledi ki, çıktım evden iş yerime geldim, kendime bi nargile yaptım çay demledim bi dram bi film açayım ağlayayım dedim, ağlayamıyorum yine olmadı. Akşam 8 gibi başlayıp sabahın ilk ışıklarına kadar 3 kere nargile yaptım, 2 kere çay demledim, 1 litre cola, çerez ve 1 paket puro tüketmişim ve 4 tane film izlemişim

her yolu denedim, evim sensin izledim olmadı, delibal denedim olmadı, dedim biraz tarz değiştireyim, nefes izledim, dağ izledim yine yok. Yeni yıla 2 kilo alarak girdik

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Kendine iyi davran. Kalkınca da hayatında değişiklik yap ve honda today'a binmekten vazgeç Ameliyat sonrası yeni dönemde artık R125'i çıkar dışarıya Şaka bir yana iyileşmene bak. Ben anime serisilerini izliyorum o gibi durumlarda. Bleach ile Akame ga kill'i öneririm. Tabiki Hellsing'in yeri ayrıdır
    R125 yata yata büyüdü R6 olmuş abi motoru çalmasınlar diye öyle bi yere koyuyorum ki apartmanın içinde 3 basamak dışında 3 basamak bir de 4-5 metrelik yokuştan çıkarmam gerekiyo, bu dikişlerle bunu denemem için evde artık kendi kendime dikiş atabiliyo olmam lazım, motorun depo ful ve şu an yaklaşık 180 kilo civarında geliyo :D
    mombohunter bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Netflixe üye ol. ayda 28 tl gibi birşey. İstediğin an iptal edebiliyorsun yani 1 ay bile kullanabilirsin. Bütün dizileri belgeselleri seyret.

Motosikleti
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Netflixe üye ol. ayda 28 tl gibi birşey. İstediğin an iptal edebiliyorsun yani 1 ay bile kullanabilirsin. Bütün dizileri belgeselleri seyret.
    ben sürekli belgesel izliyorum. Büyük balık avları özellikle. Nedendir bilinmez balığa dokunamam yiyemem bile ama belgeseli izlerken inanılmaz keyif alıyorum :D abi bişeyler izlemem konusundaki ısrarınıza karşılıksız kalmayayım bari gidip bugün 2 film izliyim :D
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)