Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

RS 200 Gundeme gelmeyen sorunlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin egon tatmin olmadimi hala ? Yazdiklarim sorun degilmi ? Stop etmiyormu motorlar 2017 modeller dahil ? Far konusu ilk defa ss kullandigim icin dedim digerlerini bilmiyordum.
    Ha isine gelmedimi yorum yazmak zorunda degilsin cikar gidersin basa konuya. Neyin pesindesin onu bi soyle sen durmadan bos bos yazip duruyorsun ? Benim ne yazdigim seni bagliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

Tesekkurler abi iyi dileklerin icin. Soylemek istedigimi anlayan anliyorda bos konusmak icin yazan cok iste. Samanlikta igne ararlar ya bunlar onu yapiyor ve savunmaya geciyor neyse ..
    aah ahh. kılavuzu karga olanın diye devam eden sözü hatırlatıyorum. ve anlıyorumki bazı şeylere kapalısın. o şeyleri sana anlatmak için de uğraşacak kadar çok vaktim yok. iyi eğlenceler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bajaj'ım falan yok. Kullandığınız kelimelere dikkat edin. Kimseyi bir şey itelemeye çalıştığımız yok. Arkadaşın yazdıkları tutarsız olduğunu belirttiğimiz için fanboy olduk şimdide çakal esnaf muamelesi görüyoruz. Ya siz okumamışsınız yazılanları dur şuraya birşeyler karalayım diye gelmişsiniz konuya yada konu sahibi ile bir ahbablığınız var.

Nasıl hoşunuza gitti mi bu son yazdığım. Biride gelmiş fanboy demiş evet ola ola 10 bin küsur liralık motora fanboy olduk.
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bajaj'ım falan yok. Kullandığınız kelimelere dikkat edin. Kimseyi bir şey itelemeye çalıştığımız yok. Arkadaşın yazdıkları tutarsız olduğunu belirttiğimiz için fanboy olduk şimdide çakal esnaf muamelesi görüyoruz. Ya siz okumamışsınız yazılanları dur şuraya birşeyler karalayım diye gelmişsiniz konuya yada konu sahibi ile bir ahbablığınız var.

Nasıl hoşunuza gitti mi bu son yazdığım. Biride gelmiş fanboy demiş evet ola ola 10 bin küsur liralık motora fanboy olduk.
    Ben lafı ortaya koydum çekildim acaba neden bir tek siz üzerinize alındınız? Neyse o sizin probleminiz. Ben laflarımı gayet seçtip de konuşmuştum bak şimdi seçmeden konuşacağım.

Ben bu forumdaki bajaj yağlayıcıları yüzünden (kullanıcı değil dikkat) , var olan sorunları yok ya da giderildi diyerekten lanse ettikleri bajaj pulsar 200 Ns adlı çöp motoru, sıfır olarak almış ve giderildi ya da yok denilen sorunları ilk 500 km de tek tek tecrübe etmiş ve 6 ay içinde aldığı sıfır motoru 1000 tl zararla satmış biri olarak yazıyorum.

Ha neden mi zarar ettim, çünkü ben kerizim motoru satan galeri gibi o sorunlar giderildi ya da buradaki yağlayıcılar gibi bilmem kaç model motorlarda o sorun yok bilmem ne sorununu yazılımla giderdiler o sorunlar her motorda var diye yalan söylemedim alacak arkadaşa.

Adam gibi söyledim motorum stop ediyor göstergeler ilk kontakta resetliyor ve bu motor durduğu yerde hiç bir neden yokken stator kablosu koparak arızalandı (bu servisin söylediği kelime) ve yetmezmiş gibi her servise gittiğimde düdüklemeye çalıştılar, motoru alan arkadaşa o servislere gitmemesini de söyledim.
    Ha alan alsın lafım yok ama gerçekleri bilsin de alsın kimsenin kimseyi kandırmaya hakkı yok.
    Biz de biliyoruz stop eden motoru etmiyor diye ittirmeyi ama adamlığa sığmaz gerçi bazılarının adamlığı geniş her şey sığıyor.

Bak üstteki yazmış olduğum mesajı kelimelerime dikkat etmeden yazsaydım aynen bu şekilde yazardım. Gene belirteyim size ithafen yazmadım bu mesajı ama lafım ortayadır üstüne alınmak isteyen hiç çekinmesin alınsın alınma sebebini anlarım zaten muhatap olmam o adamla.
    abeciMotoru, BLUERAY ve _chaotic_ bunu beğendiler.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı VECİHİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben lafı ortaya koydum çekildim acaba neden bir tek siz üzerinize alındınız? Neyse o sizin probleminiz. Ben laflarımı gayet seçtip de konuşmuştum bak şimdi seçmeden konuşacağım.

Ben bu forumdaki bajaj yağlayıcıları yüzünden (kullanıcı değil dikkat) , var olan sorunları yok ya da giderildi diyerekten lanse ettikleri bajaj pulsar 200 Ns adlı çöp motoru, sıfır olarak almış ve giderildi ya da yok denilen sorunları ilk 500 km de tek tek tecrübe etmiş ve 6 ay içinde aldığı sıfır motoru 1000 tl zararla satmış biri olarak yazıyorum.

Ha neden mi zarar ettim, çünkü ben kerizim motoru satan galeri gibi o sorunlar giderildi ya da buradaki yağlayıcılar gibi bilmem kaç model motorlarda o sorun yok bilmem ne sorununu yazılımla giderdiler o sorunlar her motorda var diye yalan söylemedim alacak arkadaşa.

Adam gibi söyledim motorum stop ediyor göstergeler ilk kontakta resetliyor ve bu motor durduğu yerde hiç bir neden yokken stator kablosu koparak arızalandı (bu servisin söylediği kelime) ve yetmezmiş gibi her servise gittiğimde düdüklemeye çalıştılar, motoru alan arkadaşa o servislere gitmemesini de söyledim.
    Ha alan alsın lafım yok ama gerçekleri bilsin de alsın kimsenin kimseyi kandırmaya hakkı yok.
    Biz de biliyoruz stop eden motoru etmiyor diye ittirmeyi ama adamlığa sığmaz gerçi bazılarının adamlığı geniş her şey sığıyor.

Bak üstteki yazmış olduğum mesajı kelimelerime dikkat etmeden yazsaydım aynen bu şekilde yazardım. Gene belirteyim size ithafen yazmadım bu mesajı ama lafım ortayadır üstüne alınmak isteyen hiç çekinmesin alınsın alınma sebebini anlarım zaten muhatap olmam o adamla.
    Helal olsun diyor, sevgili yağlı güreş seven (onlar kendini biliyor) bacaccılara örnek olmasını diliyorum.
    gerçi nato kafa nato mermer diye bi laf vardı, onlara bir etkimiz elbette olabilemez :D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Milletin saçma fikirlerini ben mi düzelteceğim deyip yazmayayım diyorum ama yazdıklarınız artık iftira atma boyutuna geldi. Ne yalancılığımız kaldı nede dolandırıcılığımız.

Benim kullandığım motosiklet giderken stop etmiyor işte amk. Siz memnun olun diye stop ediyor mu diyeyim? Yüzlere kişinin olduğu RS grubunda da kimse böyle bir şeyden bahsetmiyor. Konuyu açan kişi kullanıcı yorumu yapıyor da biz kullanıcı değil miyiz? Bajaja istediğin kadar saçma yorumlar yap ama o yoruma eleştiri gelince direk fanboylar konuşmamızı istemiyor de.

Bir başka uydurulmuş sorun da motor kitleme sorunu. Sanki durduk yere patır patır kitleniyor motorlar. Aklı başında olan herhangi bir insan böyle birşeyin olması halinde büyük bir yaygara kopacağını bilir. Yüzlerce RS kullanıcısının olduğu koca grupta bütün sene boyunca 1(bir) kişinin motoru kitlenmiş. Onda da kim bilir ne arıza oldu da motoru kitlendi. Kitlenmeyen motor mu var? Hangi markanın motoru olursa olsun arıza alduğunda kitlenir.

İlk yorumda yazılan sorunlardan sadece 2 tanesi gerçek sorun. Birisi soğukta göstergenin çalışmama sorunu diğeri aynaların yeterince uzun olmaması. Diğer yazdığı şeyler bütün spor motosikletlerde olan normal şeyler.

Ayrıca yazılmamış bir sorun daha var. Karenaj parçaları birbirlerine tam oturmadıkları için titreyerek zırıltı yapıyorlar.

Konuyu açan kişinin yazdığı sorunları mantıklı bulan arkadaşlar için bende bir tane suzuki hayabusa sorunları listesi yaptım;
    -Gazı çok çevirince motorun önü kalkıyor.
    -Egzozu çok ses yapıyor.
    -Bunun da farları sabit. Gidonu çevirince dönmüyorlar.
    -Belli bir hıza çıktıktan sonra vites değiştirmek gerekiyor.
    -Ayak marşı koymamışlar motora. Akü bozulsa çalıştıramayacağız.

Ne kadar sorunlu bir makineymiş bu suzuki hayabusa yav. Çok büyük cesaret bunları yazmak. Şimdi suzuki fanboyları gelir beni taşa tutarlar.
    enescanatar, Keoma, akindir ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milletin saçma fikirlerini ben mi düzelteceğim deyip yazmayayım diyorum ama yazdıklarınız artık iftira atma boyutuna geldi. Ne yalancılığımız kaldı nede dolandırıcılığımız.

Benim kullandığım motosiklet giderken stop etmiyor işte amk. Siz memnun olun diye stop ediyor mu diyeyim? Yüzlere kişinin olduğu RS grubunda da kimse böyle bir şeyden bahsetmiyor. Konuyu açan kişi kullanıcı yorumu yapıyor da biz kullanıcı değil miyiz? Bajaja istediğin kadar saçma yorumlar yap ama o yoruma eleştiri gelince direk fanboylar konuşmamızı istemiyor de.

Bir başka uydurulmuş sorun da motor kitleme sorunu. Sanki durduk yere patır patır kitleniyor motorlar. Aklı başında olan herhangi bir insan böyle birşeyin olması halinde büyük bir yaygara kopacağını bilir. Yüzlerce RS kullanıcısının olduğu koca grupta bütün sene boyunca 1(bir) kişinin motoru kitlenmiş. Onda da kim bilir ne arıza oldu da motoru kitlendi. Kitlenmeyen motor mu var? Hangi markanın motoru olursa olsun arıza alduğunda kitlenir.

İlk yorumda yazılan sorunlardan sadece 2 tanesi gerçek sorun. Birisi soğukta göstergenin çalışmama sorunu diğeri aynaların yeterince uzun olmaması. Diğer yazdığı şeyler bütün spor motosikletlerde olan normal şeyler.

Ayrıca yazılmamış bir sorun daha var. Karenaj parçaları birbirlerine tam oturmadıkları için titreyerek zırıltı yapıyorlar.

Konuyu açan kişinin yazdığı sorunları mantıklı bulan arkadaşlar için bende bir tane suzuki hayabusa sorunları listesi yaptım;
    -Egzozu çok ses yapıyor.

Ne kadar sorunlu bir makineymiş bu suzuki hayabusa yav. Çok büyük cesaret bunları yazmak. Şimdi suzuki fanboyları gelir beni taşa tutarlar.
    Yazdıklarına katılıyorum.
    Senin gibi düşünenleri tenzih edebiliriz, fakat burada motor giderken stop ettiği halde celladına aşık mahkum gibi,
    olsun ya diyerek bajajı savunmaya devam eden güdüklere şahit oldum, bizim lafımız bu hastalıklı bakışa, motora yeni başlayacaklara,
    anlamışsındır umarım.

Sym Wolf ve Inazuma'yı 60 bin km kullanmış biriyim. Daha dün test ettim diyorum yine stop etti!
    Ve artık çok hakediyomuş gibi gelecek zamlardan sonra sıfır bir pulsar alana kadar eli yüzü düzgün daha kaliteli birçok motor var piyasada.

Kim ne derse desin bajaj, kaliteli motorlar üretmeyen bir markadır. Sorunları olan bir motordur.
    Marka demeye utanıyorum ama yapacak bişey yok artık.
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    R25
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aah ahh. kılavuzu karga olanın diye devam eden sözü hatırlatıyorum. ve anlıyorumki bazı şeylere kapalısın. o şeyleri sana anlatmak için de uğraşacak kadar çok vaktim yok. iyi eğlenceler
    .. ürür kervan yürür ! Diyede bi atasözü var tam sana gore. Simdi 2 le

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

-Egzozu çok ses yapıyor.

Sen ne zeki adammissinda haberimiz yokmus be. Sadece ikisi dogruymus bak sen. Motor cok kaliteli deilmi ben yalan soyluyorum. Giderken veya rolantide stop etmiyor deilmi 100 lerce kisi yalan soyluyor bi sen dogrusun deilmi stop etmiyor bajaj hatta yazilim attiranlar yalan soyluyor. Motoru kitlenen sadece bir kisi demedim ve grupta adamin fotolarinida istedim attim gerekiyorsa digerlerinide bulurum sen rahat ol. Aku cok kaliteli deilmi o yuzden servisler akuyu deistitiyor. Bi sen akillisin bi senin dediklerin dogru deilmi.

Motosikleti
    .. ürür kervan yürür ! Diyede bi atasözü var tam sana gore. Simdi 2 le

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

Sen ne zeki adammissinda haberimiz yokmus be. Sadece ikisi dogruymus bak sen. Motor cok kaliteli deilmi ben yalan soyluyorum. Giderken veya rolantide stop etmiyor deilmi 100 lerce kisi yalan soyluyor bi sen dogrusun deilmi stop etmiyor bajaj hatta yazilim attiranlar yalan soyluyor. Motoru kitlenen sadece bir kisi demedim ve grupta adamin fotolarinida istedim attim gerekiyorsa digerlerinide bulurum sen rahat ol. Aku cok kaliteli deilmi o yuzden servisler akuyu deistitiyor. Bi sen akillisin bi senin dediklerin dogru deilmi.
    Üstteki arkadaşı hala kurtarabiliriz bence
    elinden geldiğince adaletli olmaya çalışmış, bajaj sayfasına girer misiniz, herhangi bir sayfayı açın ve okumaya başlayın.
    Biyerden sonra çok eğlenceli muhabbetler dönüyo :D
    Son yazılana bak mesela, gösterge 5-10 dakka sonra geliyomuş, dermanı bulamamışlar henüz, hadi hayırlısı

Motosikleti
    R25
    BAK SIMDI MUSTAFA_325 NICKLI ZEKI ARKADAS BEN IFTIRA ATIYORUM YA, SENIN ICIN GRUBA YAZDIM MOTORU STOP EDEN VARMI DIYE, HANI SOYLEDIKLERIMIN IKISI DOGRU YA SADECE 5 DKKADA 3 RS 200 MOTOR SAHIBI CEVAP VERDI. DIKKAT ET SORARKENDE 2017 MODEL DIYE BAHSETTIM 2016 LARI SORMUYORUM BILE. MARKA FANATIKLIGINE GEREK YOK

Motosikleti
    Tvs01 komik adamsın vallahi :D çocuk gibi yaa inanamıyorum. 2 kişi yazmış herkeste var yani diye cevap vermiş :D tamam aslanım sen haklısın

Motosikleti
    R25
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs01 komik adamsın vallahi :D çocuk gibi yaa inanamıyorum. 2 kişi yazmış herkeste var yani diye cevap vermiş :D tamam aslanım sen haklısın
    Sen hala burdamisin bi cikamadin buradan, ne oldu morardinmi yoksa, orada 3 kisi yazmis ve daha gelen mesajlar var onuda gectim herkesde var derken daha once konusu cok gecmisti ona istinaden yazdim ;) simdi konuyu terkedebilirsin yok hala gercek oldugunu bilipte inanmak istemediginiz sorunlar varsa onlarida gostereyim sayin inkarci fanboylar..

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Akü sıkıntılı madem, yenisi 365 liraysa git servisine ölçtür aküyü eğer söylediğin gibi cidden kötüyse garantiden değiştirirler. Sanki akü parasını sana mı iteliyorlar. Ben daha geçen hafta 5000 bakımına soktum motosikleti aküde hiçbir problem yoktu en ufak bir zayıflık da yok aküde. Motor kitleme sorunu nedir ya, en çok buna gülüyorum motor niye kitler önce bi ona bakmak lazım madem motor kitleme sorunu var senin niye motor kitlemedi, benim niye motor kitlemedi, rs 200 başlığında niye bunla ilgili tek bir şikayet yok demek ki üretimle ilgili değil ya servisin işgüzarlığından kitlemiştir ya da kullanıcının. Şahsen benim motorum bahsedildiği gibi fabrika kaynaklı bir sebepten dolayı kitlemiş olsa ortalığı ayağa kaldırırım.

"Hani diyorlar ya japonda yokmu sorun r25 yatak sariyor diye, apona binmiyorum ama emin olun en azindan japon stop eden motorlari geri cagirirdi yada sorunu giderirdi aradaki farkta bu sanirim" Demişsin, hani senin arkadaşın motoru garantiden yaptırılmadı mı? Akü eğer söylediğin gibi kötüyse servis zaten garantiden değiştiriyor, ns 200 başlığını aç bak oku. Kime neyi anlatıyoruz arkadaş sanki adam çıkarmış cebinden 360 lira akü parası vermiş de yamaha olsa değiştirirlerdi diyor. Bi öyle bi böyle mesaj atıyorsun attığın yorumun biri diğerini tutmuyor.

Motosikleti
    Sen hala burdamisin bi cikamadin buradan, ne oldu morardinmi yoksa, orada 3 kisi yazmis ve daha gelen mesajlar var onuda gectim herkesde var derken daha once konusu cok gecmisti ona istinaden yazdim ;) simdi konuyu terkedebilirsin yok hala gercek oldugunu bilipte inanmak istemediginiz sorunlar varsa onlarida gostereyim sayin inkarci fanboylar..
    Bayım gerçekten çocuksu yazıyorsun evet morardım hahaha :D ahmak olan benim. Sana bişeyler anlatmaya çalıştım. Özür diliyorum kendimden

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Granaj resimlerini görünce ikna olduk belgelere direk inandık tamam.

Yahu kaçla düştü nasıl oldu nere çarptı? Benim gözümün önümde rs200 kaza yaptı, yan yattı motora bişey olmadı.

Ben neden bajaja öveyim motor iyi olmasa neden öveyim bana ne bajajdan majajdan ...

Ben 1 ay boyunca kullandım bendeki ne stop etti ne akü bitti ne de marş basmadı. Bunlar soğuktan oluyor olabilir ben izmirde yaşıyorum bende hiç böyle sorunlar olmadı belirteyim.
    Sel alır gibi yağmur yağarken sürdüm, derin su birikintilerinde uzun süre kullandım ama aşırı buz gibi havalarda kullanmadım...

@Mustafa325 in yazdığı şu yazıya tamamen katılıyorum “Milletin saçma fikirlerini ben mi.........................”

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bu forumda ruh hastasi arkadaslar var.Ya sizin motorunuz da sorun olmamis ya da henuz olmamis olabilir.Kac tane adam stop etme sorununu yasiyorum diyor.Motor kitleme olayina gelirsek o konuda bisey diyemem, daha once duydum mu duymadim.Arkadasim 0 km aldi sari renk, motor da stop etme sorunu var.Ben deneyeyim kullanayim dedim bendeyken yapmadi ama bu sorunu yapiyor iste motor arada sizin de basiniza gelebilir diyor adam.Grenaj konusun da abartmaya gerek olmadigini dusunuyorum suna dayanarak, 2 kati fiyatli R25 kullandim belki grenajlardan ses gelmiyordu ama parca birlesim yerleri cokta iyi degildi.O yuzden RS200 de bunu sorun olarak gormem.

İdrak edemediginiz olay,ornek verdiginiz bok attiginiz R25 te adamlar pompa sorununu siz daha sormadan sizi arayip degistirelim diyorlar.Onla da kalmayip degisime gittiginde braket sorunu da var onu da degistirelim diyorlar gizlemiyorlar.Kalite konusunda dedigim gibi grenaj kalitesi,birlesim yerleri bunlari gectim ama motorunda sorun varsa marka ne olursa olsun degistirceksin arkadas o zaman.NS 200 yada RS200 hangisi olursa olshn gelin stop etme sorununuzu cozelim, aku sorununuzu cozelim gosterge sorununuzu cozelim garantiden halledelim diyip yardimci oluyorlar mi ? Yok.O zaman bitmistir.Sizin bu motoru 11-12 bin ₺ ye alip fiyat performans yeeaa demeniz bu motorun cozulmesi gereken sorunlari oldugunu gercegini degistirmiyor
    _chaotic_ ve fatihcitak bunu beğendiler.

Motosikleti
    R25
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Granaj resimlerini görünce ikna olduk belgelere direk inandık tamam.

Yahu kaçla düştü nasıl oldu nere çarptı? Benim gözümün önümde rs200 kaza yaptı, yan yattı motora bişey olmadı.

Ben neden bajaja öveyim motor iyi olmasa neden öveyim bana ne bajajdan majajdan ...

Ben 1 ay boyunca kullandım bendeki ne stop etti ne akü bitti ne de marş basmadı. Bunlar soğuktan oluyor olabilir ben izmirde yaşıyorum bende hiç böyle sorunlar olmadı belirteyim.
    Sel alır gibi yağmur yağarken sürdüm, derin su birikintilerinde uzun süre kullandım ama aşırı buz gibi havalarda kullanmadım...

@Mustafa325 in yazdığı şu yazıya tamamen katılıyorum “Milletin saçma fikirlerini ben mi.........................”
    Bende rs 200 sahibiyim yigidi öldur hakkini yeme demisler ben olan meyse onu yazdim ama topa tuttular resmen beni. Disk kilidini unutmusum hareket ettim sola dogru dusecekken motoru tutarak yere dogru zorlukla biraktim ve baktigimda vites pedi yamulmustu. Gercektende kalite yok motorda ama yine soyluyorum f/p urunu su anda..

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Bende rs 200 sahibiyim yigidi öldur hakkini yeme demisler ben olan meyse onu yazdim ama topa tuttular resmen beni. Disk kilidini unutmusum hareket ettim sola dogru dusecekken motoru tutarak yere dogru zorlukla biraktim ve baktigimda vites pedi yamulmustu. Gercektende kalite yok motorda ama yine soyluyorum f/p urunu su anda..
    Vites pedalı eğer yamulmayacak kadar sağlam yapılsa darbe anında motora bağlandığı mil eğilirdi bir ton masraf açardı. Adamlar bilerek eğilecek şekilde yapmışlar ki eğildiğinde boru anahtarıyla kolayca düzeltebilesin.

Aynı şekilde gidonda elcikleri tutan çelik borular da yumuşak çelikten. Bu sayede devrilme durumunda elcikleri tutan 25 liralık boru kendini feda ederek çok daha değerli olan gidon merkezindeki parçayı koruyor.

Bende 2 ay öne kaza yaptım. Fren yaparak durdum ve durduktan sonra sola düştüm. Vites pedalı yamuldu, kuyruk karenajı çizildi. Vites pedalını boru anahtarıyla düzeltip devam ettik.

Hint malı motosikleti japonların 2/3 fiyatına alıp japon kalitesi beklemek manasız. Tabii ki kalitesi daha düşük olacak. Önemli olan f/p oranı.
    Norton772 bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    R25 in de CBR250 inin de olduğu yerde düşmeden grenajı kırılmıyor....

Adam her motorda var demiyor olabilir ama motorlarının fiyatı düşecekya ondan bu tatava, boşuna mı japonlar daha pahalı

Motosikleti
    R25
    Forumda belki iki gunde bir veya haftada bir sorun yazan oluyor ben iki grubada uyeyim ve cok aktif geciyor her yazilani okuyorum kafadan sallayip yazmiyorum yani..

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Pulsarın var mı ondan da şüpheliyim açıkcası her yere motor yok vs yazmışsın ve yazdıkların inandırıcı gelmiyor ve dediklerinin bazıları her SS da var

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)