Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Polis kaskına tokat :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Aslında hepimiz yapmak istemisizdir ama yemiyor.
    https://instagram.com/p/BdBPUFCnsFK/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Kimsenin yapmak istediğini sanmıyorum. Sadece aptallık.
    zaferce, gerivites ve KaanAyyildiz bunu beğendiler.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    ne gereği vardı ki? polis bunları kenara çekip haşat etse polis vatandaşa saldırıyor olur

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    espiri eşiğiniz bu kadar mı düşük?
    birbilent bunu beğendi.

avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Tasvip edilecek veya gülünecek bir tarafı yok.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Polisle ne derdiniz var anlamış değilim. Yaklaşık 19bin km kadar motosiklet kullanıyorum kaskimi takıyorum kırmızı ışıkta bekliyorum zorda kalmadıkça ve yakında polis varsa kaldırım kullanmıyorum hiç ceza yemedim. Yaklaşık 250 bin km de otomobil kullanmışligim var kemerimi takıp kurallara uyuyorum sadece plakama 1 adet radar cezam var sizi anlamıyorum.
    MD.Murat, yürekçe ve Olcay Avşar bunu beğendiler.

Ne kadar sorumsuzca bir hareket. O insan dengesini kaydedip arabaların arasına yuvarlansa nasıl hesap verecek?

Dün gece kafam az iyi iyi gülmüştüm neye güldüm bilmiyorumda siz cidden vurmayımı hesaplıyonuz yabancı ülkelerde motorlu polislerede utanmasa bisiklet vericek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Polisleri zerre kadar sevmesem de komik değil. Polis veya değil hiç fark etmez. El şakası nedir? Hele otoyolda motosiklet kullanan birine? Ahmaklık ve cehalet akıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisle ne derdiniz var anlamış değilim. Yaklaşık 19bin km kadar motosiklet kullanıyorum kaskimi takıyorum kırmızı ışıkta bekliyorum zorda kalmadıkça ve yakında polis varsa kaldırım kullanmıyorum hiç ceza yemedim. Yaklaşık 250 bin km de otomobil kullanmışligim var kemerimi takıp kurallara uyuyorum sadece plakama 1 adet radar cezam var sizi anlamıyorum.
    Polislerle milletin alıp veremediği ceza yazmaları ile alakalı değil, hiç alakası yok.

R3dBull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    O gençleri iyi bi dövmek lazım ozaman anlarlar hatalarını

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Acaba bunlarda böyle gereksizlikler yaptıktan sonra bi tarafları sıkışınca "Dövlet bize bahmiyy" diyo mu ...

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Ben bahsi gecen videoyu izleyemedim, nedense Instagram benden telefon numarasi istiyor.
    Ama tokat meselesi olunca youtube'da izledigim eski bir videoyu hatirladim.
    Cok cok uzucu ama malesef cehalet yapiyor bunlari.

kalidor ve birbilent bunu beğendiler.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonra yunuslar veya şahinler bize neden kötü davaranıyor ? 'Yaa geçen gün plakalığım kapalı kalmış , motoru bağlamışlar...' vs. vs. Derdiniz...

Benim yorum silinmis? Admin begenmedigi yorumu siliyor mu demek? forum sizde kasin kendi basiniza takilin

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polisleri neden sevmiyorsunuz ? Benim sevmediğim yönleri bence çoğu polis işini severek yapmıyor (bana göre). Haberlerde çok görüyorum. Şurada motosiklet hırsızlığı , burada şu motor çalındı vesaire. Bunlar çalınıyor , neredeyse her gün bir tanesi çalınıyor. Ama ne hikmetse çoğu bulunamıyor. Ya isteyerek takip etmiyorlar yada onlarında bu işten bir çıkarı var. Ben böyle düşünüyorum.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Remzidemir41 , polislerin işini sevmediği konuşun da hemfikiriz . Olay şu aslında benim 2 arkadaşım ogretmen olmak için atama beklediler .
    Sonuç atanamadilar ve polis oldular . Her görüştüğüm de küfür ediyorlar sisteme . Adamların hedefi öğretmen olmaktı ama polis oldular kötü bir durum tabi .

Şimdi bu adamlar mesleğini nasıl sevsin ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Polisleri neden sevmiyorsunuz sorusunu soruyor olman gündemden, yaşanan olaylardan haberinin olmadığını gösterir. Çok fazla televizyon izlediğini gösterir. Şu aptal kutusunu izlemeyi bırakın. Polisler (işini layığıyla yapan azınlığı tenzih ederim) onurunu para karşılığı hükümetlere (dünya genelinde) satmış insanlardır. Tüm dünyada sevilmezler yalnızca ülkemizde değil. ACAB diye bir slogan dahi vardır. Çünkü devletin silahıdır polis. Ama bu silahı suçu suçluyu engellemek için kullanmazlar, sesi çıkanın ümüğünü sıkmak için kullanırlar. Gezi parkı zamanı bir polisin söylediği cümleyi aynen aktarıyorum: "Maaşımı devlet veriyor tabii ki onun dediğini yapacağım, sen ver senin yanında olayım." Kendisine karanfil uzatılan, şiir okunan, şarkılar söylenen barışçıl insanlara jopla, plastik mermiyle, biber gazıyla karşılık veren, kula kulluk eden insanlardır. Bu dünya genelinde böyledir ama bazıları vardır ki tüm dünyaya ders verir nitelikte onurludurlar.
    TUTITO ve Osm@n bunu beğendiler.

Gereksiz başlığın kaldırılması gerekiyor @admin otoyolda motosiklet kullanan birine vurulması el şakası gibi bir şey yapılması büyük sonuçlara mal olabilir ayrıca ne yapmak istediğimiz bir şey nede komik bir tarafı var dingoluktan başka bir şey değil.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Yaklaşık 3 yıl önce bir kaza yaptım. Bende bir şey yoktu fakat eşimin ayağı çatladı, o ambulansla hastaneye gitti.
    Ben karşı tarafla birlikte karakola gittim. İfade vermek için bekliyorum. Başka bir motorcu geldi karşıma oturdu.
    İçeri çağırdılar verdik ifadeleri ben hastaneye gideceğim. Beni çağırdıkları sırada elimdeki eldivenleri oturduğum yere bırakmıştım, döndüğümde eldivenler yoktu.

Gittim kapıdaki polise dedim ki: Benim burada eldivenim vardı, gördünüz mü? Dememle birlikte odadan beni duyan iki polis daha geldi. Bunlar bana bağırıp çağırmaya başladılar. Sen bize ne demek istiyorsun? Biz hırsız mıyız! diye bağırırken bütün karakol başıma üşüştü.
    Çalınmış, buradaydı ama yok diyorum, kamera kaydı falan yok mu izleyelim diyorum. Neredeyse suçlu ben olmuştum ve yaptığım kazadan değil de polise ifitra! atmaktan tutuklanacaktım belki de.

Neyse çok uzattım. O kargaşa içinde, bağırış çağırış eşliğinde ayrıldım karakoldan.
    Beş parmağn beşi bir olmaz fakat polislere önyargılı bir bakış açım var.

Aklıma geldi anlattım. Bu da böyle bir anımdır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    magsonVE
    Yazık.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)