Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Japondan inip çinliye binmek ? 180 Z-ONE S

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar şu an 1,5 yıldır sahibi olduğum 2014 honda cbr250 im var.onu satıp mondial 180 Z-ONE S almayı düşünüyorum kullananlar sahibi olanlar bilgilendirebilir mi ? Alınır mı,ne kadar yakar,kronik nesi vardır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Ehliyet sınavına girdiğim motor, farklı hiç bir münasebetim olmadı. Ancak kurstaki eğitimlerde toplam 20km falan kullanmışımdır. (belki o kadar da yoktur).

Selesi, sesi, debriyajı hiç bir şeyini beğenmemiştim.

R25 imi aldıktan sonra ehliyete yazıldım. İlk motor tecrübesini r25 ve çinlide ettim.
    Bence çok pişman olursun. Ben bile “0” tecrübe ile ikisi arasındaki farkları mukayese ediyorsam, senin pişmanlığın nasıl olur tahmin et.

Bkz:Attan inip tavuğa binmek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Sen nakeda geçmek istiyon belli , Duke200 + bi miktar para verelim cbrına :D

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    mis gibi cbr250 motorun var niye macera arıyorsun ki? sahip olduğun motorun hayalini kuran tonlarca insan var
    Baddreams bunu beğendi.

Baddreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Hiç macera arama bencede ;)

Maddi anlamda sıkıntı vs yoksa sakin bulaşma

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaslar ben de aynı sizin düşündüklerinizi düşünüyorum naked e falan geçmek istediğimden değil.Kredisini ödemekten cebimize doğru düzgün para kalmıyor ama ona rağmen yine de böyle bi maceraya atılmamam gerekiyor galiba.

Motosikleti
    MT-07
    Kendi tecrübem değil ama titremekten motor yolda gidemiyor diyorlardı

Motosikleti
    Ybr 125
    Kardeşim o motorsiklet senin kullandığın makinaya benzemez hiç.Az gez 1 sene daha ;) En güzeli birtane bul ve bin biraz dolaş daha iyi anlarsın dedigimizi ;)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Konu maddiyatla ilgiliyse, ona değil ama mesela Haojue marka 150 cc bir motora geçebilirsin. RKS Titanic 150-S gibi motorlar da işini görür. Ödeme zorluğundan motora keyifle binememekten çok çok daha iyidir.

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    Dostum ne kadar ödemen ve kac ayın kaldı bilmiyorum ama eger zorlanıyorsan krediyi ödemekte satıp önce krediyi kapatırsın geri kalanla motorunu alırsın.Beni yanlıs anlama ama zaten basımıza hersey ayagımızı yorgana gore uzatmamaktan gelıyor.Krediyle araba alıp zorlanıp satanlar mı dersin,son cıkan iphone x alıp cebınde kahve ıcmeye parası olmayanlar mı dersin,uzatıp gıderım bu ornekleri.Eğer cok zorlanıyorsan kredi ödeme konusunda bence satmalısın.Al bir motor yıne bın her ay maasında cebınde kalsın üstüne her ay ıkı ceyrek al kenara koy.belki 1,2 sene sonra daha ıyısını alırsın kısmet hersey.Sonucta bulunmaz hınt kuması degıl cbr250.Senin yasam sartların daha onemli..
    Angrypower bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Cinli mi gomuyoruz? Hic kullanmadim ama ben de gomebilir miyim? Canim cekti herkes gomunce...
    tiawern bunu beğendi.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Ben bajaj â biniyorum bence hero hunk alabilirsiniz çok daha iyi bir motor çinliye göre

Motosikleti
    Ybr 125
    Çinli falan gömmedik aksine severim cinliyi ben 40 000 km yaptım acemiligim üstünde geçti.Ama arkadaş almış krediyle muhtamelen faizini ödemiştir kredinin satarken zarar ödediği faiz zarar aldığı motoru beğenmez ise tekrar satış tekrar zarar. Yazık olur biz fikir beyan ediyoruz.
    ;)

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Dostum al geç,zaten millet cg´lerle bile 140-150 basiyor.hiz olarak senin motorunu aratmaz.helede üzerine yatsan tadindan yenmez.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    İkinci el piyasası fiyatından dolayı biraz zayıf,muadili olarak çinli istemiyorsan tvs apache bakabilirsin onun dışında iyi motordur bu sınıfta en mantıklı iki motor var bana göre zone ve apache

mgokbulut727 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Hunk
    İlla değiştiriceksen reis hero hunk'a bak çok iyi bi motor, ben çok memnunum yardımcı olurum merak ederseniz.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Aldığım bilgilere göre iyi bir seçenek değil. Uygun fiyatlı bir şey arıyorsan Hero modellerini incele. Uygun fiyatlı bir motosikletin CBR250'den epey alt seviyede olacağını da unutma.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)