Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Japondan inip çinliye binmek ? 180 Z-ONE S

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Çinli gömdüğümüz doğrudur. Rx3i evo dan kurtulduğuma seviniyorum. Motor güzel ama , yetkili servisleri moktan , yedek parça fabrikasında bile yok. Yinede herşeye rağmen iyi bir ustan varsa düşünebilirsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Apache çok titriyor diye kesin ve genel bir bilgi var.

Z one s hor kullanmazsan ve fiyat/performans olarak bakarsan iyidir. Tavsiye ederim bu fiyatlara zaten z one s disinda eli yüzü düzgün pek motor yok.

Cbr250 ile kiyaslarken de fiyatlarini dusunup ona gore yorumla cunku fiyati cbr in 2,5 kati civari...

Dijital km sayacı, led ışıklandırmalar, 18 litre depo motor iri duruyor, ön taraf papatya disk fren, ters amortisör, spor direksiyon, koltuk 2 parcadan olusuyor bu da motoru biraz spor gosteriyor, koltuk altinda is gorcek bi bagaji var buraya disk kilit telefon cuzdan ruhsat rahat sığar... Cbr dan sonra pek tatmin etmez ama bu fiyata eli yüzü düzgün olan seçenek pek yok.

Ama hor kullanırsan soğuk motorla gazlarsan, tek teker vs yapar bakımlarını aksatırsan yamaha da olsa honda da olsa zamanla orası burası oynamaya başlar.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha çok maddiyatla alakalı bir durum ama son zamanlarda çıkan çinli mtosikletlerinde kalitesi arttı. japonlar hem çok pahalandı hem de yedek parça fiyatları uçtu.

Önce motorunu sat , krediyi kapa kalan ile o an ki duruma göre bakarsın ,
    bu tip geçiş motoru alıyorsan kesinlikle sıfır alma ikinci el uygun bir motor al

LiseliMotorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Rks titanic 150-S Öneririm siyah-turuncu renk ve turuncu kesik jant şeridi takacaksınız emin olun cbr 250 yi aratmaz şekil olarak daha iyi bile gözükebilir. Torku çok iyi dijital vs vs girmiyorum oralara İtalyan zaten yedek parçasıda ucuz

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Kardeşim heves etmiş almışsın, ne kadar süredir ödüyosun bilmiyorum ama muhtemelen motorunu satsan kalan kredi borcunu kapatmaya yetmeyecektir. Benim de çok zorlandığım dönemler oldu, bi şekilde kendini kısıtlayarak öde borcunu şu motor elinde kalsın. Kendini spora ver, akşamları evde 2 saat çalış.
    Kimsenin elindekini kaybedip üzülmesini istemem, sıkışıp mal satan adamdan mal alasım bile gelmiyo.

Dayan, devam.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Ehliyet kursunda başlangıç için kullandırdıkları ybr125 ve zone 180 vardı. Benim daha önceden tecrübem olduğu için, daha güçlü diye, zone u verdiler ama hiç beğenmedim şahsen. Fırsat yakaladıkça ybr ile antreman yaptım, sonra mt07 verdiler zaten ha çok uyguna bulduysanız hiç yoktan iyidir, o şekilde alınır. Ama tecrübe ettiklerimden duke 125, ybr, rks 150 tavsiye edebilirim.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Yeni gelen bir Çin motoru var. RKS RN 180. Bak bakalım sana göre mi?

Mondial'in geleceğini çok parlak görmüyorum ama binilmeyecek motor değil seni tatmin eder mi orasını bilmiyorum satma sebebin yada neden cc düşürme düşüncesi var o önemli

Motosikleti
    Tracer700
    cbr den sonra diğerlerinden zevk alamazsın sarmaz pişman olursun madem girdin bir yola devam edecen bende 2 sene taksitle almıştım 4 ayım kaldı biiti bile

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)