Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Aynı Gün İçinde İki Kere Motosiklet ve Cep Telefonu Hırsızlığından Yakalandı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Manisa'da motosiklet hırsızlığından yakalanan ve ifadesinin ardından serbest bırakılan zanlı, birkaç saat sonra otomobilden cep telefonu çaldığı tespit edilerek tekrar gözaltına alındı.

Manisa'nın Yunusemre ilçesinde motosiklet hırsızlığından yakalanan zanlı, ifadesinin ardından serbest bırakıldıktan sonra başka bir hırsızlık olayından tekrar gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, bir motosiklet çalındığı ihbarını değerlendiren Yunusemre İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

İncelemelerde motosikleti Ş.G'nin çaldığını belirleyen ekipler, düzenlediği operasyonla zanlıyı yakaladı.

Jandarmadaki işlemlerinin ardından savcılığa çıkarılan Ş.G, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Bir kaç saat sonra yol kenarında park halindeki bir otomobilden hırsızlık ihbarını alan jandarma ekipleri, çalışma başlattı.

Çalışmada, otomobildeki hırsızlığı gerçekleştiren şüphelinin de Ş.G. olduğu tespit edildi.

Ekipler, Ş.G'yi saklandığı evde gözaltına aldı.

Adliyeye sevk edilen şüpheli, savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Hırsızlık ne zamandır suç ki? Serbest kalması normal.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakalanıyor, serbest bırakılıyor. yine yakalanıyor, yine serbest!

bari kolluk kuvvetlerini meşgul etmekten dolayı sembolik bir ceza verilseydi.

inanılmaz!
    hyanax100 bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    tam olarak;

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    İşte bu yüzden kıskanıyorlar bizi

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    ben daha önce buna benzer konularda üstüne basa basa defalarca söyledim... bu gibi olaylarda yapılması gereken şey bu pisliği yakaladığın yerde hemen 2 gözünü çıkarıp salıvermek

ne seni teşhis edip şikayetçi olabilir,ne sizi bulup zarar verebilir nede hayatı boyunca başka insanların başına bela olup canını yakabilir,,bir solucan gibi kimseye zarar vermeden yaşayıp geberir gider
    shruikan ve aquarist4 bunu beğendiler.

Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha önce buna benzer konularda üstüne basa basa defalarca söyledim... bu gibi olaylarda yapılması gereken şey bu pisliği yakaladığın yerde hemen 2 gözünü çıkarıp salıvermek

ne seni teşhis edip şikayetçi olabilir,nede hayatı boyunca başka insanların başına bela olup canını yakabilir,,bir solucan gibi kimseye zarar vermeden yaşayıp geberir gider
    usta sen naptın ya! vur dedik öldürdün! o kadar da değil, şahsen bir şeyimi çalan birinin gözlerinin oyulmasını istemem.

tek isteğimiz yakalanınca cezaevine postalanması. ıslah edilmesi. ıslah diyorum. neden hırsızlık yapıyor önce bunu bi tespit edip, teşhisi koyup tedavi yolları aramak.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Hay maşallah ya, biri gözümü oyalım demiş biri de tedavi edelim demiş abi ikisinin tam arası.

Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay maşallah ya, biri gözümü oyalım demiş biri de tedavi edelim demiş abi ikisinin tam arası.
    ikisinin tam arası nedir? içerisi kaslı zenci dolu bir cezaevine göndermek olabilir mi?

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisinin tam arası nedir? içerisi kaslı zenci dolu bir cezaevine göndermek olabilir mi?
    Ya hapse tıkalım diycem hangi birini hapse tıkcan tecavüzcüsü hırsızı dolandırıcısı gaspçısı tokatçısı memleket bildiğin bok çukuru arkadaş..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    usta sen naptın ya! vur dedik öldürdün! o kadar da değil, şahsen bir şeyimi çalan birinin gözlerinin oyulmasını istemem.

tek isteğimiz yakalanınca cezaevine postalanması. ıslah edilmesi. ıslah diyorum. neden hırsızlık yapıyor önce bunu bi tespit edip, teşhisi koyup tedavi yolları aramak.
    hocam ,cezaevine girmedikleri ve girseler bile 1 hafta bile yatmadan çıktıkları çıkıncada hepten azdıkları,seni bulup intikam almaya kalktıkları için benim yöntemi uygulamak en iyisi

öyle bir cezaevi olacakki cezaevine girdiklerinde birdaha oraya girmemek için suç işlemeyi aklından bile geçirmeyecek,,işte bu olduğu zaman senin tezine katılırım yoksa benim tezim en iyisi

birde neden hırsızlık yapıyor,bulunup ıslah edilsin demişsin,,ben söyliyim ,,kolay para ,,bunun neyini ıslah edicen zihniyet kötü
    aquarist4 bunu beğendi.

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya hapse tıkalım diycem hangi birini hapse tıkcan tecavüzcüsü hırsızı dolandırıcısı gaspçısı tokatçısı memleket bildiğin bok çukuru arkadaş..
    hapishane koşulları kötüleşse belki bir nebze faydası olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

hocam ,cezaevine girmedikleri ve girseler bile 1 hafta bile yatmadan çıktıkları çıkıncada hepten azdıkları,seni bulup intikam almaya kalktıkları için benim yöntemi uygulamak en iyisi

öyle bir cezaevi olacakki cezaevine girdiklerinde birdaha oraya girmemek için suç işlemeyi aklından bile geçirmeyecek,,işte bu olduğu zaman senin tezine katılırım yoksa benim tezim en iyisi

birde neden hırsızlık yapıyor,bulunup ıslah edilsin demişsin,,ben söyliyim ,,kolay para ,,bunun neyini ıslah edicen zihniyet kötü
    işte en kötüsü de ıslah edememek.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Abi senin nasıl bi fantazi dünyan var ayağına ağırlık bağlayıp taş taşıtcan bunlara.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Doğal karşılıyorum artık. İyice kokusu çıktı her şeyin. Halk da umursamıyor baksanıza. Kimse hesap sormuyor.
    Demek ki ufak bir azınlık dışında genel çoğunluk halinden memnun?
    İlginç...

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......

Taş ocağinda çaliştiracaksin,tuvalete bile gitmeye dermani kalmayacak,ayaklarda zincir aksama kadar ya taş kiracak yada tomruk taşiyacak.yemekte ise yarim ekmek,1tabak karaşimşek.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Güzel türkiyem benim başka ülkede yaşayamam. Biz çalışırken emdiğimiz süt vücudumuzun çeşitli bölgelerinden şelale gibi aksın vergimizi cart ımızı curtumuzu verelim. Onların çalışıp vergi vermesine ne gerek varki biz onlar için de çalışıyoruz
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

blue39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25
    Hırsız hırsızın halinden anlar.
    zabuzaretta bunu beğendi.

Bu hırsızı yakalayıp kolunu bacağını kırsan sana dava açar tazminat alır, üstüne hapis cezası alırsın, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasıyla sen de serbest kalırsın büyük ihtimal Vatandaşı olmasan komik ülke aslında diyorlar ya o hesap.

Bu işler iyice ayyuka çıkınca halk kendi adaletini sağlamaya başlayacak. yapacak bir şey yok.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi

Neden hırsızlık yapıyor, çünki cezası yok. Alınteri döküp, en az sekiz saat çalışıp üç-otuz para kazanacak kadar aptal değil, zeki adam. Daha biz şikayet dilekçemizi verip, ifademizi tamamlayamadan onu kapıdan salıveriyorlar. Neden hırsızlık yapmasın ki?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:42 ----------

Verin taş ocaklarına, verin ağır ve pis işlere, verin ömürden götüren kimyasallı işlere dünyanın o kadar kolay olmadığını anlasınlar.. Hapiste bizim verdiğimiz vergilerle semirmesinler. Ayrıca bazı arkadaşların yazdığı gibi ıslah olacaklarını, rehabilite edilebileceklerini hiç sanmıyorum. Can çıkar huy çıkmaz, kolay para sevdasından vazgeçmezler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taş ocağinda çaliştiracaksin,tuvalete bile gitmeye dermani kalmayacak,ayaklarda zincir aksama kadar ya taş kiracak yada tomruk taşiyacak.yemekte ise yarim ekmek,1tabak karaşimşek.
    Çok yufka yüreklisin yahu.. Bayat ekmek yanında su vereceksin yeter, gerisi lüks..

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Adaletin olmadığı yerde insanlıkta olmaz. Bunun suçlusu halktır. Halk buna izin vermeseydi bunların hiçbiri olmazdı. Cahillik dünyadaki en kötü şeydir. Okuyun sürekli okuyun Allah’ın ilk emrini yerine getirin okuyun sonra eleştirin. Niye böyle oluyor diye. O zaman herşey düzelmeye başlar. Biliyor musunuz cahil olmak sizin elinizde kimse size okumayın demiyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)