Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Naked 250cc ve Üstü Tavsiyeleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Benim boy 1.83 yeni kasada sıkıntı olmuyor ama eski kasa kullandığımda dizlerimle depoyu kavrayamadım. 1.70 boyla hiçbir sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum, motorunu kullandığım arkadaşımın da boyu 1.70-72 civarı hakeza. Bu arada şehrin gürültüsü hangi devirde olduğunu unutturamaz, orta veya yüksek devirdeysen zaten gaz kolunu milim oynatsan hayvan atıyor kendini öne, bu söylediğim yalnızca birinci, ikinci ve kısmen üçüncü viteste oluyor tabii malum 250 cc. :)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı nicksizbro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bu isteklerine göre değişiyor ben mt25 düşünüyorum yakıtı pek önemsemiyorum ulaşım aracı olarak değil hobi ve zevk için aliyorum bazen gazı açıp haylazlık yapmak istiyorum bana uyuyor.

Sen sürekli kullanıcaksin riskli durumlara girme olasılığın çok abs 1 kazadan kurtarsa o bakım maliyetini çok kolay kurtarırsın yakıt zaten az sende tipini beğeniyorsun al duke 250 rahat et.

Dominar 400 kronik sorunları var mı bilmiyorum o yüzden bir şey söyleyemicem.

Yakınında hangi markanın servisleri var ona bence çok dikkat etmen gerek konu dominar alırsın servis uzakta kalır gitmesen garanti yanar gibi durumları unutma.
    Edirne'de KTM servisi yok :( Ne gibi sıkıntıları olabilir bana acaba? 7500 KM bakım aralığı varmış arada bir istanbul'a gideriz artık

Motosikleti
    MT-07
    Yorumları okumadım ama tecrübeliysen mt 25 yok daha ben biraz daha tecrübelenmeliyim diyorsan duke 250.

Motosikleti
    CBR 500R-CB650F
    cb500f. Torklu güzel makina

Ben Elazığ’da yaşıyorum. Bir duke kullanıcısı olarak yetkili servis olmamasına rağmen bir sıkıntı yaşamadım duke kullanmanı öneririm.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Yakıt, dayanıklılık, rahatlık, uzun yol performansı, bakım maliyeti vb.unsurlar açısından bence Suzuki inazuma. Ama gençsin o nedenle muhtemelen başka marka alacaksın.

Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt, dayanıklılık, rahatlık, uzun yol performansı, bakım maliyeti vb.unsurlar açısından bence Suzuki inazuma. Ama gençsin o nedenle muhtemelen başka marka alacaksın.
    Kağıt üstünde aynen inazuma her türlü önde fakat işte gençlik başkan nabarsın.Bir hevesimizi alalım seri motorlardan bakalım gelecekte tabii düşünürüm

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Bır mt 125 sahıbı olarak dıyorumkı kesınlıkle sonraki motorum mt 25 olacaktır mt aılesı farklıdır tavsiyedır

Kesinlikle ktm 250 hem abs hem yakıt ekonomisi hemde kaydırmalı debriyaj gayet mantıklı seçim , düşük km 2 el bütçenide yormaz Gaziantep te bir tane gördüm malum sitede temiz duruyor

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim oyum mt-25 den yana
    1)Piyasası var.
    2)Parça kalitesi KTM ye göre daha iyi
    3)Titreşim yok

Ama diyorsan 18-19 a çıkarım cbr500r derim

Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1)Piyasası var.
    3)Titreşim yok

Parça kalitesinde katılmıyorum başkan zira kendi gözümle görüp,dokunup test ettim ve onayladım.KTM bu alanda gerçekten önde fakat piyasa ve titreşim konularında haklısın.Buna ek olarak servis olayı da var tabii :(

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1)Piyasası var.
    3)Titreşim yok

MT25'mi kaliteli ?

Yamaha etiketini sök satmayacak yerden yere vurulacak motor. Birde master of torque isminde olması yok mu

Kesinlikle ktm 250 hem abs hem yakıt ekonomisi hemde kaydırmalı debriyaj gayet mantıklı seçim , düşük km 2 el bütçenide yormaz Gaziantep te bir tane gördüm malum sitede temiz duruyor

Alıntı profenid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi güzelde başkan Edirne'den kalkıpta Gaziantep'deki motoru nasıl alayım zaten sıkıntı orda ben en uzak İstanbul'dan bulmam lazım bu motoru nasıl olacak oda bilinmez :(

er6^^

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)