Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni 2018 Honda PCX 150 tanıtıldı.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Tüm yenilikleriyle 2018 Honda PCX 150

Bazı detaylar:
    Uzaktan kumanda
    ABS
    Ön ve arka disk frenler
    Kalın ebatlı michelin lastikler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Uzaktan kumanda normalde var olan fakat Türkiye modellerinde bulunmayan bir özellikti yine aynısı olabilir. Lastikler de irc olarak gelir herhalde.
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    guzel eksıklerın tamamlanması olmus fakat olu sezonda 13500 ısteyen honda,dolar molar bahanesı ıle ıddıa edıyorum bu yenı versıyonu mayıs hazıran gıbı 18.000 den aşağı vermez.
    Bırde ulkemız tuketıcısını 3.sınıf goren hondanın bu ozellıklerın ne kadarını bıze getırtecek onu ayrıca gorecegız,nasıl olsa satıyor mantıgıyla söğüşlemeye devamda diyebilirler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Bu versiyonu sadece Endonezya ya özgü üretim. Umarım Aynı özelikleri ile de Türkiye ye gelir. Artık ucuz hiç bir şey kalmadı. 2018 de fiyatlar özellikle motorlu taşıtlar için baya bir yuksek seyredecek. Orası belli..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    fiyat artışına bahane olur, yeni model yeni özellikler daya zammı anasını ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    tertemiz 16.000 ayrıca çok benziyor bir önceki makyajlı versiyona.3.kez makyaj yemiş oldu cihaz

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    abs yok diye nmax diye düşünüyordum ama bu model gelirse nmax tan vazgeçebilirim 2018 de... gelecek yıla küçük cc scooter düşünüyorum

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    makyajjjj...nazar kardeşim muglanın neresinden ?

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Yeni modeller ne zaman geliyor acaba. Bilgisi olan var mı dır?

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Bu motor bana hep beyaz eşya gibi geliyor ne bileyim bir çamaşır makinası gibi ya da buzdolabı gibi.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Honda artık pcx 150 modelini getirmeyecekmiş, bende de 2015 modeli var sırf arka disk ve ABS modeli için geçecektim, şimdi başka model arayışına girdim. Aklımda Yamaha X-Max 125 var nasıl tavsiye edersinisiniz? yada tavsiye edeceğiniz model var mı? fiyatta sınır yok, şimdiden teşekkürler.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Evet biraz gelişim göstermiş motor ve oldukça da yakışıklı olmuş.

100 - ön lastik
    120 - arka lastik

Arka fren disk olmuş kampana idi.

ABS gelmiş..

Göstergeler ve kalitesi oldukça iyi.

Peki ön amortisör - hala 31mm kalınlığında yani bisikletten hallice.

Ya motor bloğu? Sohc - 2 valf (ayıp artık)

Bunların da bence değişmesi gerekir 2018 dünyasında artık bunun gibi speclerin yeri yok.

Yine de en çok satanlar arasına kolayca girecektir makyajlı hali. Gri renk efsane olmuş. Beyaz renk nedense benim de hiç hoşuma gitmiyor pcx'te.

türkiyeye gelen modellerde arka kampana abs yok lastik yine irc

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amerika fiyatı 3600$. Yani 14000TL. Yanlış hatırlamıyorsam vergi %6 veya 7 olmalı. Turkiye'de %18 kdv + %8 ötv ile fiyatı 18-19000TL olur. Olası Ötv atışı ile fiyat 21-22000TL olur.

2 sene önce 8000'e vermişlerdi de yüzüne bakmamıştım.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    22.000 tl ye pcx olursa çüşşşşş derim.

Ayrıca buraya gelecek modellerde ABS olmayacaksa, arka disk olmayacaksa geriye be kaldı ki?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Fuarda yeni pcx tanıtıldı. 150 gelmeyecek sadece 125cc gelecek, tek farkı lastikler biraz daha kalın ve önde led farlar. ABS yine yok arka yine kampana.

Motosikleti
    Dominar 400
    Honda ilk pcx 150 yi ne zaman TR piyasasına soktu? 125 den sonra. Bunlar hep ticari strateji yeni kasa 125 ile beraber yeni kasa 150 gelseydi satışlarda beklenilen performansı veremeyecekti 125 lik olanı.. 2019 da veya en geç 2020 de 150 lik pcx i TR piyasasına sokacaklar

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Honda Türkiye'ye yakışmayan hareketler.. Her zaman yeni modellerin Türkiye pazarına girmesinde geç kalıyorlar veya güncel modelleri getir(e)miyorlar. Yeni kasa cbr250r neden gelemez mesela? Veya yeni kasa pcx150 neden gelemiyor.. Cb300r neden bu ülkede satışta olmayacak? Bunun gibi bir sürü gelmeyen model var. İçinde bulundukları pazara göre strateji belirliyorlar desek şu anda 250cc sınıfı bu ülkede en hareketli sınıf. 250cc'de yeni kasa cbr250r gelse peynir ekmek misali satacaktı. Keza pcx almayanı dövüyorlar zaten onu da getirseler millet sıraya girecekti yine. Anlamak mümkün değil.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Türkiye'ye yakışmayan hareketler.. Her zaman yeni modellerin Türkiye pazarına girmesinde geç kalıyorlar veya güncel modelleri getir(e)miyorlar. Yeni kasa cbr250r neden gelemez mesela? Veya yeni kasa pcx150 neden gelemiyor.. Cb300r neden bu ülkede satışta olmayacak? Bunun gibi bir sürü gelmeyen model var. İçinde bulundukları pazara göre strateji belirliyorlar desek şu anda 250cc sınıfı bu ülkede en hareketli sınıf. 250cc'de yeni kasa cbr250r gelse peynir ekmek misali satacaktı. Keza pcx almayanı dövüyorlar zaten onu da getirseler millet sıraya girecekti yine. Anlamak mümkün değil.
    CB300R yerine vergi dilimi için 250R geldi hacı.PCX 150'de A1 ehliyetle kullanılsın diye 125 olarak geliyordur.

honda bayisi ile iletişimdeyim 2018 pcx almak için fiyatını sordum 15 bin civarı bekliyoruz dediler ama tabiki kesin değil yüksek gelmesi olası

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)