Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

5 yaşında 1500 km'de

Motovento
    REKLAM ALANI
    derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahibindende takip ettiğim bi motor var. Neredeyse 1 senedir motosiklet mağazasında. Pek tutulan bir model olmadığı için muhtemelen satılmıyor. Motor 2012 model belli ki sahibi bir sezon kullandı kullanmadı mağazaya sattı. Bu motor 15bin km'de olsa inanın daha az killanirim. Km'sini orjinal olduğunu dusunerek bu kadar uzun sure kullanılmadan tutulan bir motorda ne gibi sıkıntılarla karsılaşabilirim?
    Ornek vermek gerekirse lastikler akü balata bunlar km bazında eskimese de omru biter mi ve veya bunun gibi şeyler?
    Teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Koleksiyonluk makinaysa kullanılmamış olabilir yoksa kimse vitrine koymak için motor almaz. Lastik akü kesin pert olmuştur, cok uzun süre hiç çalışmadıysa mekanik sıkıntıda olabilir.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    djkals djlkasjdas dlşaksşdlk
    Alonedark93 bunu beğendi.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kawasaki W800 mü ? Eğer oysa ben de takip ediyorum. Paran varsa düşünme al.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı derdalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibindende takip ettiğim bi motor var. Neredeyse 1 senedir motosiklet mağazasında. Pek tutulan bir model olmadığı için muhtemelen satılmıyor. Motor 2012 model belli ki sahibi bir sezon kullandı kullanmadı mağazaya sattı. Bu motor 15bin km'de olsa inanın daha az killanirim. Km'sini orjinal olduğunu dusunerek bu kadar uzun sure kullanılmadan tutulan bir motorda ne gibi sıkıntılarla karsılaşabilirim?
    Ornek vermek gerekirse lastikler akü balata bunlar km bazında eskimese de omru biter mi ve veya bunun gibi şeyler?
    Teşekkürler..
    Sahibinden ilanı takip ederek bir sonuca ulaşmak imkansız. Adam oraya herşeyi yalanda yazmış olabilir. Canlı kanlı görmelisiniz motosikleti. lastik durduğu yerde biter evet bitmesede sertleşir ve kullanmaya başladıktan kısa süre sonra çatlamalar yapar. Aküde biter fakat mağaza bunun önlemini almıştır ve aküyü sökmüştür. Satış yapılacağı zaman aküsünü doldurup takarlar. Uzun süre yattığı için yağını değişirsin depoyu temizlersin sonra devam edersin. Mağaza olduğu için yarın bigün bir yamukluk çıkarsa adamlara gider konuşursun. Yada almadan aklına gelen herşeyi git canlı canlı konuş.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Haysung mu yoksa, bu kadar uzun süre hangi marka beklerki

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Vay be ben bir bucuk haftada yapiyorum o km yi

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [/COLOR]
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki W800 mü ? Eğer oysa ben de takip ediyorum. Paran varsa düşünme al.
    ;) abi
    param olsa bi dakika durmayacağım da işte durumları zorlarsam üstune ekstra ne gibi şeyler çikar ya da çikar mi meraklardayım ya da al da beni buyuk bir masraftan kurtar içimdeki seytanı durduramiyorum ehehe
    [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden ilanı takip ederek bir sonuca ulaşmak imkansız. Adam oraya herşeyi yalanda yazmış olabilir. Canlı kanlı görmelisiniz motosikleti. lastik durduğu yerde biter evet bitmesede sertleşir ve kullanmaya başladıktan kısa süre sonra çatlamalar yapar. Aküde biter fakat mağaza bunun önlemini almıştır ve aküyü sökmüştür. Satış yapılacağı zaman aküsünü doldurup takarlar. Uzun süre yattığı için yağını değişirsin depoyu temizlersin sonra devam edersin. Mağaza olduğu için yarın bigün bir yamukluk çıkarsa adamlara gider konuşursun. Yada almadan aklına gelen herşeyi git canlı canlı konuş.
    Teşekkurler dostum bilgilendirme için. Motor başka bir sehirde istanbulda olsa muhtemelen satilirdi. Motorun uzun sure kullanılmaması motor aksamı ile ilgili bir sıkinti teşkil etmiyor anladığim kadarıyla ?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bir şey olmaz ama sürmeden önce yağını değiştirip bakımını yapmak gerekir. Ben alabilsem alacağım zaten. Geçen gün bayide bir tanesine oturdum, şahane motor. Oturuş pozisyonu, rahatlığı tam istediğim gibi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Km si çokmuş yaw.
    Ben 5 yaşında ybr yi 1000 km de iken almıştım.. ;)
    Çok ciddiyim,hatta 2011 deki açtığım konularda bulabilirsiniz..

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Türkiyede 2.el sadece 2 tane var ikiside aynı mağazada Diğeride 2013 model 3 bin km )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)