Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BAŞLANGIÇ MOTORU SEÇİMİ

Motovento
    REKLAM ALANI

sencelıkle selamlar ben 17 yasında yenı bır kardesınızım . Konuya dalıcam dırek ben unıversıte son sınıfa dogru bır motor alacagım ve hangı motoruu alacagım konusunda kafamda sorular var. aklımda yamaha yzf r125 var cok guzel hos gozuken bır motor sevenı cok sevmeyenı cok kımılerı dıyo cok uzun selesı var (boy 1.87 kilo 85) bence sele sıkıntı yapmaz cunkı uzunum. motoru 2. el alacagım ıcın ktm rc 125 de dusunuyorum o zamana kadar ucuzlarsa onu da tercıh edebılırım ya da ktm rc 200 . bazıları da napcaksın yamaha yı al honda cıbır 125 kullan dıyo ama ben hondanın 125 lık motoruna pek sıcak bakmıyorum tıpı olsun rengı olsun pek begenmıyorum ama onada kolay dıyolar . anlayacagınız uzere bayagı bı kararsızım o yuzden bu forumda bana yardım edebılecek ınsanlara sımdıden tesekkur ederım . İYİ FORUMLAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bütün 125cc´leri saydin.
    Hem bak senin gibi bugun uye olan arkadas motorunu satiyor.
    Bir görüş istersen.

Bak ne tesaduf degilmi?
    MRgoat bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250
    Maddi sıkıntı yoksa YZF R125 alabilirsin. Şekli güzel, parçalar kaliteli, düşer kırarsan masrafı olur ama maddi sıkıntı yok diye düşünüyoruz. Bütçe sınırlı ise ben kullandım YBR 125 temel bir motosikletten tüm beklentilerini karşılar. Bunla öğrenir zamanla piştikçe cc büyütürsün. (Bu arada yaz tatili filan ilk fırsatta eğitime gideceksin)

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı telkopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sencelıkle selamlar ben 17 yasında yenı bır kardesınızım . Konuya dalıcam dırek ben unıversıte son sınıfa dogru bır motor alacagım ve hangı motoruu alacagım konusunda kafamda sorular var. aklımda yamaha yzf r125 var cok guzel hos gozuken bır motor sevenı cok sevmeyenı cok kımılerı dıyo cok uzun selesı var (boy 1.87 kilo 85) bence sele sıkıntı yapmaz cunkı uzunum. motoru 2. el alacagım ıcın ktm rc 125 de dusunuyorum o zamana kadar ucuzlarsa onu da tercıh edebılırım ya da ktm rc 200 . bazıları da napcaksın yamaha yı al honda cıbır 125 kullan dıyo ama ben hondanın 125 lık motoruna pek sıcak bakmıyorum tıpı olsun rengı olsun pek begenmıyorum ama onada kolay dıyolar . anlayacagınız uzere bayagı bı kararsızım o yuzden bu forumda bana yardım edebılecek ınsanlara sımdıden tesekkur ederım . İYİ FORUMLAR
    Zor bir karar

Ben satıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    maddiyatın devamı gelicekse 125 cc den çabuk sıkılıcaksın.o yüzden ben honda diyorum daha uygun alır çok daha kolay satarsın daha rahat sürer öğrenirsin.yok diyorsan ben 2 sene binicem dersen o zaman gönlünden geçeni al derim ktm 125 hariç.piyasası 0 125liğin rc200 olabilir onada ehliyetin yetermi bilemem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler