Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

caddeadami nın motosikleti kapandı / chopper / yağmurluk kışlık çadır motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Oldumu bu dersen ben olmamış derim.
    Hem güvenlik konusu dıkıntılı hemde o şekilde yol gidemezsin.
    Sana en iyi çözüm olarak şunları tavsiye ederim. Öncelikle kask yoksa kask al, yagmurluk al balıkcı, av bayii ve inşaat malzemesi satan yerden al hem kaliteli hem ucuz, Üstünü de kalın giyin üşütme, bere, eldiven ve su gecirmez bot çizme tarzı biseyler al.
    Beni yanlış anlama ben seni düşünüyorum ve bizde kış aylarında motor kullanıyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caddeadami1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???
    Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim burada kimsenin sırf yazmak için yazmadığını biliyorum özveri ve güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Resimleri özellikle büyük haliyle attım yakınlaştırıp inceleme şansınız olur diye . Arkadaşlar yıllardır motosiklet kullanıyorum ve tabi ki motosikletimin böyle çöp toplayan adamların motosikletine benzemesi hoşuma gitmiyor ancak önde 2 arkada 2 bağlantı noktası yaptık ve oralar vida ve dübel ile tutturuldu yani 2 anahtar ile 2 dkda sökülebilecek bir sistem. Diğer konuya gelirsek 112 personeliyim ambulansta çalışıyorum sağlıkçıyım iş yerim ile evimin arası 7-8km ve geçen hafta Hatay’da çok şiddetli yağmur vardı ve maalesef işe başka bir şeyle gitme imkanım yok. Otobüs vs. diyecekler için şimdiden söyleyeyim evim ile iş yerimin arası çok saçma bir konumda ve 3 otobüs değiştirmem gerekiyor. 8 km için hanginiz 3 otobüs değiştirmeyi kabul edersiniz? Şuan yüklü miktarda kredi ödüyorum 2 sene önce kredi çekip ev aldım ve şuan yeni bir telefon bile alacak durumum yok. Mecburiyetten yaptığım bu şeyin 2 günlük kullanıcı deneyimine gelirsek kesinlikle sarsıntı yok. En ufak yalpalama dahi yok. Yanların açık olması bu yüzden. Yüksek hızlarda nasıl diye sormuşsunuz motorum 10 yaşında çin malı 125cc max hızı bu tasarımdan önce 80km/s idi şuan da 60-65 görüyorum kask al diyen arkadaşa kask- eldiven- mont ve bot kullandığımı belirtmek isterim. Başka sorunuz varsa yine yanıtlarım teşekkürler herkese bu arada egoya bak caddeadaminin motoru derken diyen arkadaşa : bir aralar yüz tane konu açtım ktm duke mü alayım forza 300 mü alayım şunu mu yapayım derken forumdakileri bıktırmıştım en son bi konu açıp gizli motorum bu söylemeye utandım demiştim o yüzden bu konuda da isim kullandım saygılar.

markalar neden bunu seri üretmiyorki, sonuçta herkes motora zevk için binmiyor

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    projeyi 5. fotoya kadar ben de destekledim
    aslında iyi çalışma ama sert hatlı düz yüzeyler rüzgar etkisine karşı sert tepkiler verir.
    bu itibarla özellikle ön kısmın yuvarlatılması gerekiyor.
    tabii bu imalatı 2-3 kat zorlaştırıyor.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    “Caddeadaminin motosikleti kapandi” nasıl bi egodur?

De ki : “motosikletimin uzerini kapattim”

O ne demek yani? Sanki tanınan bi adamsın eline emeğine sağlık o başka bi mevzu.
    La bu afganlının her konusu böyle.. O değilde akşam x9un ön boşluğuna poşet koydum rüzgar vurunca motoru salladı 120nin üzerine çıkınca kaza yapacaktım bunu nasıl süreceksiniz siz..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

patika sever olarak, anlam veremedim. kafayı otomobil(kafes)e mi taktın
    giy yağmurluğunu

iyidileklerimle

caddeadami1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???
    Arkadaşlar detaylı anlatım için video hazırladım izlemek isteyenler izleyebilir

https://youtu.be/Rv_6bAH3U50

https://youtu.be/Rv_6bAH3U50" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Bunla uğraşmadan önce keşke bir bilene veya en azından bu foruma sorsaydınız. Bir kere böyle bir şeyi hangi amaçla yaptınız? yağmur ve rüzgardan korunmak için değil mi? Teori mantıklı motosikletin üzerini örtmek belki bir çözüm; ancak uygulamanız bu amaç için son derece yetersiz. Şiddetli yağmur rüzgarla birlikte gelir ama sizin yanlar komple açık yani ha üstten yağmış ha yandan yemişsiniz sırılsıklam olacağınız garanti, kullandığınız malzeme su tutmaz birşey değil sileceğiniz de yok, dolayısıyla yağmurda önünüzü de göremezsiniz. Vida ile sabitlediğiniz bu aparatın pratik olarak sök-tak yapmayacağınızı ve yağmur yağmasa dahi bu şekilde kullanacağınızı varsayarsak olası ekip çevirmelerinde başınıza büyük dert almanız da kaçınılmaz. İyisi mi bunu biz görmemiş olalım siz de yapmamış olun. Alt üst yağmurluğunuzu giyin kaskınıza pinlock takın ve yağmurun keyfini çıkarın. Bu da size komik bir hatıra olarak kalsın. Belki biraz modifiye ekleme ile kapalı garaj haline getirebilirsiniz daha faydalı olur.

Rüzgar yiyince paraşüt etkisi yapabilir. Ayrıca kaza anında o demirler (sakın yanlış anlama) bir yerine batabilir.
    Denedin tamam güzel yapabiliyormuşsun fakat bu şekilde trafiğe çıkmanı tavsiye etmem.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler