Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman Için Tercihiniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetakgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Herkese Hayırlı Akşamlar ,

Motosiklet Ekipmanları icin Tercih ettiginiz Web sitesi nedir ?

Fiyat , Kalite, Kargolama ve Kargo hızı...
    - AHMET AKGÜN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    alamıyorumki fiyatlar ateş pahası 400 tl den aşağı mont yok
    jackonbir bunu beğendi.

http://www.motoekipman.store

Takipte kalın hocam ürünleri hem kaliteli, hem fiyatlari piyasanın altında.
    Green Arrow bunu beğendi.

Ben biraz pazarlık cı bir adam oldugum için. İlk defa mont pantolon aldım 630 gibi bişey. Normalde internetten 800 e bulabilidim aynı ürünü.
    Prohel pantolon. + venom mont ve ikiside termal 3 katlı.
    Soğuk ta epey iş görüyor. Yağmur yagmadı denemedim daha. Fakat hortum ile su tuttum kendime su gecirmiyor. Ama ne kadar süre su geçirmez bilmiyorum. İnternetten sipariş vereceksen aynı ürünü bir yerde denemen gerekiyor benden demesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motoekipman.store

Takipte kalın hocam ürünleri hem kaliteli, hem fiyatlari piyasanın altında.
    Evet ordan sipariş verecektim fakat bana olurmu diye kaygılandım. Son anda honda bayii den aldım

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    farketmiyor en ucuzu hangi sitedeyse ordan sipariş veriyorum.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    hangi ürün hangi sitede ucuzda oradan alıyorum.
    fc-moto ya da bakmanızı tavsiye ederim.

Beden olayını nasıl yapıyorsunuz her markanın kalıbı farklı alnından uysa çene sıkıntı cikara bilir nasil değiştirme işlemi nasıl oluyor?

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı nicksizbro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beden olayını nasıl yapıyorsunuz her markanın kalıbı farklı alnından uysa çene sıkıntı cikara bilir nasil değiştirme işlemi nasıl oluyor?
    Ben Motomax'den Held pantolon aldım.3-4 kere geri yolladım sıkıntı çıkarmadılar.En iyisi deneyip almak ama.Hele kask alacaksan internetten hiç alma bence.Diğer parçalar pek sıkıntı olmuyor terziden gidip ölçülerini aldırırsan.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Marka bir şey alacaksanız fc-moto deneyebilirsiniz. Gümrük vergisiyle bile Türkiye'den ucuza geliyor. Tek sorun garanti. Bir şey olursa fc-moto ile halletmek zorundasınız.

Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka bir şey alacaksanız fc-moto deneyebilirsiniz. Gümrük vergisiyle bile Türkiye'den ucuza geliyor. Tek sorun garanti. Bir şey olursa fc-moto ile halletmek zorundasınız.
    Ayrıca Revzilla'ya da bakın.Şu an kask+bir ton eşya 1400'e sepette bekliyor.Sadece alacağım kaskı Türkiye'de 1450 TL'ye alıyorum.

Motosikleti
    speederbike
    Revzilla fiyatları da iyi. Ama tek ürün almak için önermem, kargo 65 USD'den başlıyor. fc-moto'nun şu avantajı var. Ürünü AB dışına gönderiyorlarsa KDV'yi almıyorlar, vergisiz fiyattan gönderiyorlar. Sadece burada gümrük vergisi veriyorsunuz. Revzilla'dan alırsanız ABD'nin KDV vergisini de ödüyorsunuz, sonra gümrük vergisi de ödüyorsunuz.

Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revzilla fiyatları da iyi. Ama tek ürün almak için önermem, kargo 65 USD'den başlıyor. fc-moto'nun şu avantajı var. Ürünü AB dışına gönderiyorlarsa KDV'yi almıyorlar, vergisiz fiyattan gönderiyorlar. Sadece burada gümrük vergisi veriyorsunuz. Revzilla'dan alırsanız ABD'nin KDV vergisini de ödüyorsunuz, sonra gümrük vergisi de ödüyorsunuz.
    Orasını bilmiyordum.FCMoto'nun kötü yanı da bir çok malzemenin bedenleri vs yok.

Motosikleti
    speederbike
    fc-moto'da bedenler tükenebiliyor, doğru. ama bekleyince de geliyor. hatta bir açıdan iyi, sirkülasyonu çok olduğu için bayat malzeme olmuyor ellerinde pek

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    kask mont ve pantolonu denemeden almayın, ben şimdiye kadar ekipmanlarımı hep mağazalardan aldım işyerim kadıköy'de olduğundan gitmek sorun olmuyor.

Motosikleti
    speederbike
    Ben kendi vatandaşım kazansın diye hep yurtiçinden almaya çalıştım. Ama baktım ki fiyatlar fahiş, burunlarından da kıl aldırmıyorlar, hani almazsan alma der gibi, dedim siz bilirsiniz. Şimdi bir şey almadan önce internetteki incelemelere bakıyorum. Sonra mağazalara gidip bedene bakıyorum ve yurtdışından sipariş veriyorum. Geçenlerde kask alacaktım, istediğim modelin Türkiye'de bedeni yok. Distribütöre 5-6 kere mail attım, ne zaman gelecek diye. Bir tek cevap gelmedi. Adam malını satmak istemiyorsa ben ne yapayım. Verdim yurtdışından siparişi geldi.

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Feyizoğlu'ndan bir ürün almıştım, birkaç ay sonra sıkıntı çıktı. Durumu bildiren e-posta attım dün. Cevap olarak yenisi 20 gün sonra gelecek, o zamana kadar kullanın 20 gün sonra değişim yaparız dediler. Açıkçası çok memnun kaldım. Zaten önceden de alışveriş yaptığım bir firma idi. Kurumsal kimliklerini ciddiye aldıklarını gördüğüme de sevindim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)