Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ters yöne giren jip motosiklet sürücüsüne çarpıp kaçtı

Motovento
    REKLAM ALANI

Dün akşam facebookta görmüştüm. Fazla haber olmamış.

http://www.haberdeyiz.net/ters-yonde...-_d186361.html
    https://www.youtube.com/watch?v=e7CYLRujPK0

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Su ruh hastasi anasizlarin ehliyetlerine suresiz el koyup 20 yil hucreye tikacaksin. Be embesil yaptin bir itlik niye kaciyorsun en cokta bu tiplere ayar oluyorum.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ters yöne giren jip motosiklet sürücüsüne çarpıp kaçtı

Ters yönden gelen cip motosiklete çarpıp kaçtı

İzmir´de ters yönden işlek bir caddeye giren cip, motosikletli bir sürücüye çarpıp kaçtı.
    Edinilen bilgiye göre, İzmir´in en işlek caddelerinden olan Altınyol´da arkadaşları ile seyreden Yunus Emre K., Alsancak ayrımı yan yolda ters yönden gelen beyaz renkli lüks bir cipin çarpması sonucu yaralandı. Trafik canavarı, yerde yaralı yatan Yunus Emre K.´yı umursamadan kaçarken, talihsiz motosiklet sürücüsünün önden giden arkadaşı olayı fark ederek geri döndü. Geri döndüğü esnada 35 DA 1109 plakalı cipin ters yönden geldiğini ve arkadaşına çarptığını fark eden motosiklet sürücüsü, kask kamerasına yansıyan bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.
    Yunus Emre K., olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekiplerince hastaneye kaldırılırken, genç sürücünün çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu öğrenildi. Polis ekipleri, olay yerinde plakasını da düşüren sürücüyü yakalamak için çalışma başlattı.

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Honda NC700S
    Bu araç trafikte karşıma çıkar umarım , ona hem bir çift lafım aynasina da bir yumrugum olacak. Nesin sen , kimsin de ters yöne girip çarpıp kacabiliyorsun...

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Bi topic üstte kedi ezdiği için kendini paralayanda insan, motosiklete çarpıp kaçanda insan. Allah belanı versin
    Se-ZeR bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı viper08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu araç trafikte karşıma çıkar umarım , ona hem bir çift lafım aynasina da bir yumrugum olacak. Nesin sen , kimsin de ters yöne girip çarpıp kacabiliyorsun...
    dostum sinirini anlıyorum. ama bu dediğini yaparsan başına gelebilecekleri söyleyeyim. motorun yeterince hızlı değilse ve yol açıksa arkadan sana çarpıp gidecektir. öte yandan yine sen suçlu duruma düşersin.

öte yandan üslubumuzu koruyarak sosyal medyada yeterli dikkati çekersek ister istemez emniyet ve adli makamlar olaya daha özverili yaklaşmak durumunda kalıyor. keza bu kişi yakalanıp yargılandığında ona göre ceza alır enazından iyi hal miyi hal olmaz.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Plakayı niye sansürlemişler ki

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ya ben mi seçemedim kazayı görüntü çok kötü..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Evet görüntü çok kötü ve kaza anı gözükmüyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)