Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Hız, beygir ve kw konusunda bilmediklerimiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB 500 F konusunda hem fikiriz. O vites oranları, torku vs yakışıyor tam bir naked karakteri var ama CBR 500 R ın CB 500 F le aynı karakterde olmaması lazımdı.

Aynı saçmalığın tam tersi de MT 25 te var mesela.
    Japon'un Tofaş'ı işte. Hepsine aynı motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İbrahimfaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr500
    Daha bugün aldım 2. El 2015 model 18 bine 100 km yaptım çok memnun kaldım. Görüntüsü fotoğraflardan iyi gözükmesene yakından çok hoş.
    Makine hızlı özellikle yakıtı gidşine göre çok iyi zaten kesiciyi erken sokmuşlar vitesi erken değiştiriyorsunuz haliyle az yakıyor sele çok rahat gidon pozisyonu ne tam yatık ne tam dik çok makul. Otobanda son hız yapıcılara gelmez. Ama viraj isteyene şehir içi kullanımına bastımmı uzasın diyenlere birebir özellikle daha çok tecrübe yapıyım ara motor olsun hoş görüntüsü olsun bide az yaksın ha bide abssi olsum bide fiyatı 18-20 bin olsun diyenler için harika bence. Buarada ara hızlanma gerçekten harika hangi vites ve hızda olursa olsun çok iyi. Oyuzden viteslerin kaçta olduğuma alışmak biraz zor. Genel olarak ağırlığı dışında çok sevdim(kimilerine göre ağırlık iyi alet çok oturaklı) tavsiye ederim. Ama sıfırlarına o parayı verirmiyim bilmiyorum.

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor 690'lık 67 beygir, son hızı 190-195; ben ölem mi?
    En iyisi senin motor, egzozu sok patir patir

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)