Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Utku Cihan Kantar - Çekiliş Bilgilendirmesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 2 çekiliş yap takipçi zaten yüzbini buluyor. Bizim hediye olsunda, beleş olsunda ya çıkarsa tribiyle herşeye atlayan yurdum insanımız bol olduğu için. Takipçi sıkıntısı çekmezsiniz.
    Harici, genç insanlar girişimleri güzel.Eğlensinler ona karşı değilim. Arada bir iki hediyede kimsesiz çocuklara yardım yapın. Gidin esirgeme yurtlarına oyuncak götürün. Eğer amaç hayır işlemekse eyw, yok ön kaldıran ergenleri popüler etmekse ııh
    Merhaba, kesinlikle kötü alışkanlıkları veya kanuna aykırı şeyleri içeren bir oluşumun içinde asla olmam, projeyi yürüttüğüm arkadaşta öyle biri olmadığı ve kafa yapısı bana uyduğu için böyle bir şeye giriştik. Utku bu çekiliş sonrasında güzel bir sosyal hizmet yapacak, benim de bahara öyle bir projem var mutlaka dikkatinizi çekecektir.

En önemlisi şuan için tamamı öyle olmasa da 1.5-2 yıl içerisinde mağazamızda yerli üretim olmayan bir ürün yer almayacak ve bu ürünleri gururla yurt dışına satan bir firma haline gelmeye çalışacağız. Hedeflerimiz bu yönde.
    khaledome bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ekimanı yeni aldım. Fakat ürünlerden bir kısmının türk malı olması nedeni ile sadece moto ekipman sayfasını ve sizin sayfanızı takip edecegim. Çekiliş önemli değil benimki sadece destek vermek

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Benden bu kadar. Çalışmalarınızda başarılar
    Green Arrow bunu beğendi.

Arkadaşlar Oğuz Bey'in (Green Arrow) dükkanını geçen hafta ziyaret ettim. Hem tanıştık, kaynaştık hem de ürünlerini inceledim.

Ben önünü gayet açık görüyorum. Kendisi düzgün bir karaktere ve iş ahlakına sahip. Ayrıca projelerini dinleyince, vizyon sahibi biri olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ürünleri kaliteli, pantolonlarının duruşu bile güven veriyor.

Bence el ele büyütmeliyiz bu oluşumu. Gelecekte çok daha popüler ve büyük bir mağaza olacak. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim.
    khaledome ve Green Arrow bunu beğendiler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    "Green Arrow" hocam, çekilişe katıldım. Bence çok gereksiz eleştiriler var, ben olsam cevap vermezdim. Bu yapılan çekilişin hayır işiyle ne alakası var anlamadım.

Adam ticaret yapıyor, bedava bir ürün dağıtıyorsa bundan bir menfaat sağlaması lazım, bu kötü bir şey değil. Sanki herkes her gün hayır yapıyormuş gibi buldunuz güzelce cevap veren adamı yüklenin durun, oh ne güzel
    Green Arrow ve Salurbey bunu beğendiler.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Etiketledim de çoktan... Adım remz.demr Siz bence direk ınstagram dan etiketleyenleri dikkate alın. İşiniz garanti olur

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Bende bizim emmioğlu Elon Musk'u ekledim postun altına arkadaş olarak. Belli mi olur gaza gelir oda birkaç tesla dağıtır belki

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    GreenArrow,hayırlı uğurlu olsun.

Hayır işi meselesine takıldım, bir iş yapılıyor, ticaret ,adı üzerinde. Ne yapsın arkadaş ? Ekmeğinin peşinde.

Bildiğiniz üzere yeni iş modellerinde sosyal medya kullanımı çok yaygın, özellikle reklam ve tanıtım amaçlı. Benim için önemli olan reklam yüzünün seçimi. Vloggerlar arasında gerçekten benim kriterlerime en çok uyan Motorcu Muhabbeti. Ayrıca sevdiklerim var ama onlar bile bazen saçma sapan sürüşler yapıyor. En istikrarlı olanı M muhabbeti.

Benim gözümde reklam için seçilen kişi önemli. Alternatiflerin çok olduğu bir piyasada , seçimi yaparken kararımı etkiler. Utku,gençler arasında ehh işte ama yine de bana uzak.

Tekrar hayırlı olsun, umarım herşey planladığınız gibi gelişir.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Şimdi 1. şart mı en önemli şart yoksa 4. şart mı en önemli şart?

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Ne zamana kadar katılabiliyoruz?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ne istiyorsunuz arkadas ? Adam cekilis yapalim, buna araci olarak kendi icimizde motorcu bir arkadas araciligiyla bunu gerceklestirip hem yeni olusturdugumuz markanin reklamini yapalim, taninalim ki daha fazla sizlere firsat sunalim mantigiyla hesabi takip edip arkadaslarinizi etiketlemenizi istemis.Dogru olarak buna sosyal medya araciligiyla ( facebook veya instagram sponsorlu reklama paralar dagitmak yerine ) bu sekilde insanlar bizi duysun istemis.Mantiksiz tarafi nedir ? Kapinizi calip buyrun cekilis yaptik alin hediyeniz mi desin İnstagram hesabindan haberim yoktu, takipteyim cekilise katildim.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    İnsanları memnun etmek zor gerçekten.

Kolaylıklar diliyorum. Bol kazançlar.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin için zor olacak bu durum, ben sizi nickinizle çekiliş havuzuna atıyorum, bol şans dilerim
    beni de lütfen üstat

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi 1. şart mı en önemli şart yoksa 4. şart mı en önemli şart?
    Denk abi hepsi . Bir dahakine daha sade tutmaya çalışırız, çok takılan oldu bu duruma.
    MotorKafa bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Yalnız tüm hesaplarda ismim farklı benim. İnstagram ayrı, youtube ayrı, forum ismim ayrı. Şimdi ben tüm şartları karşıladım ama siz nasıl anlayacaksınız benim şartları karşıladığımı onu merak ettim ben

Şaka yapmıyorum, gerçekten de tüm kullanıcı adları her hesabımda farklıymış, şimdi fark ettim bende

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Estağfurullah. Videoda hem "1. ve en önemli şartımız" hem de "4. ve en önemli şartımız" dendiği için şaka mayetinde yazdım onu
    Yoksa isteyen istediği gibi düzenler çekilişi, işin içinde hile hurda olmadığı sürece kimseyi ilgilendirmez
    Motosikletli Kaplumbağa...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu yukarda tutalım bu arada beni çekilişe kattın dimi başkan

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Reklamin iyisi kötüsü olmaz derler, bence olur. Bu iyi bir reklamdir, faydalabilen kesim bellidir. Motodaşlardir. Ha benim hiçbir sosyal medya da hesabim yok, açmayida planlamiyorum. Bu sebep ile çekilişe de giremem. Ama sinekten yağ çikarmanin derdinde olan sektör konusunda bu arkadaşlarimizin yaptiğini destekliyorum. Yollari açik olsun...

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çekiliş sonuçları ne oldu ? 17 sinde açıklanacaktı güya

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    yutup irrite edici ergen motovlogcu dolu. Bu genç en azından sempatik. Prensip olarak kimseyi takip etmesemde 1 kere vidyosuna tıklayarak destek oldum kendimce.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Çekiliş sonucu ne oldu gerçekten?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)