Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajaj Dominar 400 Yeni Reklamı (İlginç olmuş)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Çok güzel olmuş reklam ve çok net bir şekilde anlatılmış her şey.
    Ancak reklam,sonlara doğru “Sımsıcak sohbet için 0 900... “ muhabbetine doğru gidiyordu. Etkileyici olmuş.

Buyrun

https://www.youtube.com/watch?v=dV_JpwJYLfA
    sheriff87 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saymaya başladı "bu dağlar, bu ağaçlar, bu köprü..." dediği an "sana gir..in" diyecek diye korkup videoyu kapattım

Sende iyice dominar satış bayii gibi oldun haaa, hergün arı bir dominar övme, dominar reklamları falan, hayırlar ola inşallah
    Ahahahha benimde aklıma geldi ancak söylemek istemedim.
    Sahibi olduğum ürünlerle ilgili hep kullanıcı yorumlarımı yaparım.Forumu çok doğru kullanıyorum demekki.Uzaktan atmaktansa böylesi daha iyidir.Her şeyini takip ederim aldığım ürünlerin.Hiç olmazsa alacak kişinin aklında soru işaretlerini kaldırıyoruz.Zaten forumun amacı bu

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahahha benimde aklıma geldi ancak söylemek istemedim.
    Sahibi olduğum ürünlerle ilgili hep kullanıcı yorumlarımı yaparım.Forumu çok doğru kullanıyorum demekki.Uzaktan atmaktansa böylesi daha iyidir.Her şeyini takip ederim aldığım ürünlerin.Hiç olmazsa alacak kişinin aklında soru işaretlerini kaldırıyoruz.Zaten forumun amacı bu
    O zaman dominarı çok sevdin demek ki, baya baya övüyorsun yani fark etmemek imkansız.

Ama böyle kuru kuru başlık açmakla olmaz, insan 3-5 güzel resim atar, öyle tanıtır. Napam elin hintlisinin reklamını ben.

Daha güzel ve detaylı (ayrıca bol fotolu) kullanıcı yorumlarını isterik.

Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman dominarı çok sevdin demek ki, baya baya övüyorsun yani fark etmemek imkansız.

Ama böyle kuru kuru başlık açmakla olmaz, insan 3-5 güzel resim atar, öyle tanıtır. Napam elin hintlisinin reklamını ben

Daha güzel ve detaylı (ayrıca bol fotolu) kullanıcı yorumlarını isterik.
    Şu bakımını yaptırdıktan sonra düşünüyorum. 👍

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keşke doğru oturuş pozisyonunda olan bi abimiz kullansaymış motoru. Kollar gergin, ayaklar peg yerine vites ve frende. Apaçi&endurolu eğitmen modu: on.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı valeros46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke doğru oturuş pozisyonunda olan bi abimiz kullansaymış motoru. Kollar gergin, ayaklar peg yerine vites ve frende. Apaçi&endurolu eğitmen modu: on.
    Ayaklar zaten basamaklarda vitese veya frene koymuyor iç boşluğuz
    Yavaşlamak için freni ezdiğinden siz öyle frene basarak gidiyor sanmışsınız muhtemelen.

Oturuş pozisyonu da gayet doğru. Kolları daha ne kadar kırsın adam motora bu motorda motora yatıp kolları ikiye mi katlasın?
    Lazasker bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Seslendiren arkadaş çok rahatsız edici yav.
    MotoRR bunu beğendi.

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seslendiren arkadaş çok rahatsız edici yav.
    Aynı şeyi ben söyleyecektim.
    Reklam güzel ama seslendirme çok rahatsız etti.
    MotoRR bunu beğendi.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Videoyu izledim aklıma kesintisiz sürüş takıldı bunun anlamını bilmiyorum. Birde gece sürüş için mozaik led far aydınlatması meselesi var gene nacizane görüşüm yetersiz kalmış bahsedilen görüş mesafesi bence imkansız mercekli led xenon olmadıkça benim kullandığım makinanında gece görüşü rezaletti şimdi ise bu şekilde kaç kere paylaştım ben bu fotoyu ben bile unuttum
    KISA

UZUN

Televizyonlardaki imternet hızı reklamı gibi ama güzel olmuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    Farlarınız orijinal mi acaba? Değilse ne gibi modifikasyonlar yaptığınızı öğrenebilir miyim aydınlatması çok hoşuma gitti.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farlarınız orijinal mi acaba? Değilse ne gibi modifikasyonlar yaptığınızı öğrenebilir miyim aydınlatması çok hoşuma gitti.
    Mercekli led xenon taktım biraz tuzlu oldu ama şunu açıkça söyleyebilirim gece hiç ışığın olmadığı alanda bile aydınlatma üst seviyede. Resimler hiç ışığın olmadığı kapalı alanda çekilmiştir.
    Buda açıklamalı sayfa http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4101752
    zabuzaretta bunu beğendi.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mercekli led xenon taktım biraz tuzlu oldu ama şunu açıkça söyleyebilirim gece hiç ışığın olmadığı alanda bile aydınlatma üst seviyede. Resimler hiç ışığın olmadığı kapalı alanda çekilmiştir.
    Buda açıklamalı sayfa http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4101752
    Çok meşakkatli gözüküyor siz çok güzel bir iş çıkarmışsınız ortaya tebrik ederim. Kolay bir modifikasyon olsaydı uygulamak isterdim ama açıkçası gözümü biraz korkuttu. :)

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Reklami biraz fazla abartili buldum.Seslendiren adamin sesi cok rahatsiz edici geldi bana bendemi sorun var acaba diye dusunur oldum herifin bogazinda gicik varmis gibi konusuyor balgam atsa rahatlayacak belkide kisaca ozetlersem
    1 guc fazla abartili olmus
    2 herifin sesi hic olmamis birde cok konusmus kisa oz olsaymis keske
    3 en cok led fardan ovunurken ve led farlarin gercekten guzel aydinlatiyorken o reklamdaki nasil olmus anlam veremedim karanlikda park ampulum yansa anca o kadar aydinlatir

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Reklam gayet güzel olmuş. Eleştirilecek elbette noktalar vardır ancak kaç firma Türkçe reklam yapıyor bu düzeyde. Piyasayı ciddiye alan firmalar görmek güzel. Umarım zamanla servis ve parçalar konusunda da kesintisiz hizmet verirler, kullanıcısı da mutlu mesut binmeye uzun yıllar devam eder.
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reklam gayet güzel olmuş. Eleştirilecek elbette noktalar vardır ancak kaç firma Türkçe reklam yapıyor bu düzeyde. Piyasayı ciddiye alan firmalar görmek güzel. Umarım zamanla servis ve parçalar konusunda da kesintisiz hizmet verirler, kullanıcısı da mutlu mesut binmeye uzun yıllar devam eder.
    Katılıyorum.Türkçe reklam filmi olan hangi marka var?

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    okadar dandık ve sahtekarcakı reklamda motorun sesı 600 cc gibi çıkıyor. Okadar güc tork diyorki sanırsın 400 cc olmasına ragmen r25 gececek. o kadar konforlu diyorki deneyenler titreşimden bahsediyor halen .yav bi git iki gün sonra pıyasada olmucaksınız . cinliler guney koreliler ,tayvanlılar ve hintliler tarıhte hep bunlar bir donem oldular sonra yem olup bir koseye sınıyorlar nasılsa uc bes satsada bırgun gene olacagız demek ıcın duruyorlar:D

Motosikleti
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okadar dandık ve sahtekarcakı reklamda motorun sesı 600 cc gibi çıkıyor. Okadar güc tork diyorki sanırsın 400 cc olmasına ragmen r25 gececek. o kadar konforlu diyorki deneyenler titreşimden bahsediyor halen .yav bi git iki gün sonra pıyasada olmucaksınız . cinliler guney koreliler ,tayvanlılar ve hintliler tarıhte hep bunlar bir donem oldular sonra yem olup bir koseye sınıyorlar nasılsa uc bes satsada bırgun gene olacagız demek ıcın duruyorlar:D
    Ben kullanıcıyım ve izlenimlerim gayet olumlu.
    Millet olarak b.k atmayı,yermeyi çok seviyoruz.Olumlu yorumlar çok fazla,keşke ön yargılarınızı kırıp öyle kullanıcı yorumlarını okusaydınız.

Gayet konforlu,alt devirler r25’i geride bırakacak düzeyde ve titreşim tek silindir bir motor titreşimi düzeyinde (Kesinlikle rahatsız edici değil),abs+kaydırmalı debriyaj vs gibi özelliklerden bahsetmiyorum bile...Hele piyasaya göre fiyatı çok çok iyi.

Ve 2017’de 107 model içinde satışta ilk 10’da.

Bakın olumlu bakarsak dünya ne kadar güzelleşiyor ;)

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kara cahillerin yorumlarını dikkate almayın. Adamın tek kıstası 400cc ile r25 i geçememesi. Vay be.

R25 beyinli kardeşim, dinle. Bi motosikleti değerli yapan hızı değildir. Gel şöyle düşünelim şimdi, sana Bilal’e anlatır gibi anlatıcam.

Bi r1 kaç yapar? 300 falan dimi?

Sıradan bikamyon kaç yapar? Stabil ve güvenli şekilde 140 en fazla.

Bi r1e bir kamyon bağlasak çekebilir mi? Hadi çekti diyelim, kaç tane çekebilir?

Peki bir kamyon kaç tane r1 çekebilir?

Heh bak şimdi o aklın çalışmaya başladı. Buna tork denir. Teknik verilerden r25 ile dominarın torkunu karşılaştırarak “haaa öle mi yaw” diyebilirsin.

Dominar dedikleri alet torka dayalı güçlü bir alettir. R25 o gücünü bilmem kaç bin devirde verene kadar dominar son hızına ulaşır. Sonra r25 gelir geçer.

Yahu senin aklınla düşünsek Ural’ın fabrikasını kapatırız. Ural’ın 500cc tek silindir makinaları 120 zor yapıyor. Ama koy arkasına komple ev eşyanı çeker. Tüm zorlu koşullara da dayanır.

“Yaw gardaşım ama yamaha AR YİRMİBEŞİ geçemiyor olmaz yahuuu” diye dolanırsın ortalıkta.

Ne anlar böyle kekolar. Tek bildiği plastik grenaj. Çift silindir r25 bloğu. Bi aç bakalım yurtdisi forumlarini, dayanikliligindan nasil bahsediyorlar. 10 sene sonra donup baktiginda nerdeyse acilmamis r25 motoru goremeyeceksin. Neyse.
    jackonbir ve BLUERAY bunu beğendiler.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    bajaj ı severim dominar da beğendiğim makina ama amatörce bi reklam olmuş maalesef.Bajaj ın patentli kendi teknolojisinin adı bile yanlış okunuyor(di-ti-si-ay ) olacak iş değil.Seslendirenin ses tonu kötü değil ama biraz fragman tadı vermek istemiş arkadaş ama sıçmış...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)